Kaip sukurti Shopify parduotuvę? 7 svarbiausi žingsniai

Kaip sukurti Shopify parduotuvę? 7 svarbiausi žingsniai

Kaip sukurti Shopify parduotuvę? Sekti mūsų aprašytus žingsnius. Jie – konkretūs, tad darydami žingsnis po žingsnio išvengsite klaidų. Žinoma, kuriant pačią pirmą parduotuvę reikia praktikos, tad natūralu, jog šūkiai, jog pagal poreikius sukursite savo svajonių elektroninę parduotuvę per 20 minučių – kiek per daug idealistiški. Kartais viskas ne taip paprasta, kaip atrodo. Tiesa, įmanoma, tad apie viską nuo pat pradžių.

1. Registracija Shopify.

Norėdami sukurti Shopify parduotuvę pirmiausia apsilankykite puslapyje Shopify.com ir pasinaudodami registracijos forma užsiregistruokite save ir savo pirmąją internetinę parduotuvę. Spauskite “Nemokama versija”, kuri Jums 30 dienų nieko nekainuos. Pasirinkite parduotuvės pavadinimą. Jeigu jis kartosis – tokiu atveju programa pasiūlys bandyti kitą. Registracijos metu reikės užpildyti savo asmeninius kontaktinius duomenis.

Kaip sukurti Shopify parduotuvę?

2. Kurkite parduotuvės turinį.

Užsiregistravus sistema Jums nukreips į būsimą internetinę parduotuvę.

3. Pasirinkite Shopify parduotuvės „Temą“.

Pagal poreikius siūlome rinktis kurią nors Jums labiausiai tinkamą „Temą“, kuri atspindės Jūsų norimos elektroninės parduotuvės dizainą. Apžiūrėkite ne tik spalvinius niuansus, tačiau ir išdėstymą, meniu bei kitus punktus.  Juos galima modifikuoti, keisti tam tikras vietas. Tai – paprasta ir greita. Didesniems pakeitimams jau reikia prisijungti prie HTML arba CSS, tad čia jau į pagalbą turėtų atskubėti programuotojai.

Vertindami temas atlikite šiuos žingsnius:

  • Apsilankykite temų parduotuvėje ir pasirinkite Jums labiausiai tinkamą: themes.shopify.com.
  • Įvertinkite temos funkcionalumo aspektus. Pasižiūrėkite, kad tema atitiktų jūsų poreikius ir būtų pritaikyta mobiliesiems įrenginiams.
  • Peržiūrėkite demonstracinę versiją ir įvertinkite, ar ji tinka. Jeigu ne – bandykite kitą.
  • Pritaikykite temą, skelbkite ją.
Kaip sukurti Shopify parduotuvę?

Jeigu po kiek laiko turima tema Jums nebetiks – visada turėsite galimybę ją pakeisti nauja.

4. Redaguokite „Shopify“ nustatymus.

Sistema suteikia galimybę atlikti gana paprastus ir lengvai valdomus pakitimus. Būkite originalūs, tačiau per daug neapkraukite savo parduotuvės. Redaguojant dažniausiai koreguojami šie nustatymai: logotipo keitimas, skaidrių foto keitimas, šriftas ir rašto spalvos ir t.t.

5. Kelkite prekes į parduotuvę.

Pagaliau atėjo laikas sukelti prekes ir galima pasidžiaugti, kad visas procesas yra labai greitas ir paprastas. Spauskite “Pridėti produktą”,  aprašykite jį, įkelkite nuotrauką, ir patikrinkite ar viskas atrodo kokybiškai, detaliai. Baigus kelti reikia “Išsaugoti produktą”. Keliant produktus galima kurti kolekcijas, kurios vėliau padeda kur kas paprasčiau rasti reikalingas prekes tiek Jums, tiek pirkėjams. Kolekcijos gali prekes skirstyti pagal kainą, tam tiktas specifikacijas ir t.t. Pasirinkite logiškiausią ir aiškiausią prekių kėlimo pobūdį. Taip pat, keliant produktą labai svarbu užpildyti visus SEO aprašymus. Jei nesate tikri ar pateikiate tinkamą informaciją, visada rekomenduojama kreiptis į SEO specialistus, kurie padės produkto aprašus optimizuoti taip, kad produktas pasiektų kuo daugiau galimų pirkėjų.

6. Apmokėjimo galimybės.

Shopify suteikia galimybę į savo prekybos vietą integruoti bent kelias apmokėjimo sistemas. Tai didina tikimybę, kad klientui kuri nors tikrai tiks ir jis prekę pirks. Įtraukite kelis apmokėjimo būdus, ne tik per Lietuvoje veikiantį banką, tačiau ir per tarptautinius pavedimus.

7. Įsigykite domeno vardą.

Žinoma, kuriant Shopify parduotuvę vienas svarbiausių etapų yra tinkamo domeno vardo pasirinkimas. Geras internetinės parduotuvės vardas gali nulemti ir Jūsų prekybos vietos žinomumą bei atpažinimą. Domenas gali būti labai įvairus: tiek bendrinis žodis, tiek Jūsų verslo pavadinimas. Svarbiausia apgalvoti – koks geriausiai reprezentuoja Jūsų veiklos veidą. Shopify suteikia nemokamą įrankį, kuris padės sugeneruoti tinkamą, dar nenaudojamą domeno vardą.

Kaip sukurti Shopify parduotuvę?

Dar kartą klausiate: “Kaip sukurti Shopify parduotuvę?”, kadangi mūsų aprašyti žingsniai neatrodo labai aiškūs? Geriausia tokiu atveju kreiptis į asmenis, kurie išmano Shopify programavimą. Jie įgyvendins Jūsų norus ir leis džiaugtis tokia parduotuve, kuri neš pelną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *