Sprendimai

Analizuojame, kuriame ir diegiame išmanius, greitus ir efektyvius IT sprendimus, padėsiančius jūsų verslui augti ir tapti skaitmenizuotu.

Skaitmeninė
transformacija

Skaitmeninė transformacija – naujų technologijų pritaikymas įmonėje, siekiant pagerinti esamus ar sukurti naujus verslo procesus, padidinti įmonės veiklos našumą, produktyvumą ir vertę vartotojams, palengvinti komunikaciją tarp įmonės skyrių. Pertvarkę savo verslą skaitmeniniu būdu, koja kojom žengsite su besikeičiančia rinka bei klientų lūkesčiais ir efektyviau konkuruosite dėl technologijų pažangos nuolat kintančioje ekonominėje aplinkoje.

Daugiau
Daugiakanalė
prekyba

Šiandieniniai vartotojai tikisi nepriekaištingo aptarnavimo visuose pardavimo kanaluose – tiek fizinėse parduotuvėse, tiek perkant su išmaniosiomis programėlėmis. Siekiant ambicingų verslo tikslų – užtikrinti kliento pasitenkinimą ir verslo pelningumą – svarbu, jog visi pardavimo kanalai ir jų valdymo sistemos harmoningai veiktų kartu. Kintant prekybos sektoriui, technologiniai daugiakanalės (angl. omnichannel) prekybos sprendimai padės jūsų verslui patenkinti vartotojų poreikius.

Daugiau
Mobili
komercija

Galimybė įsigyti paslaugą ar prekę bet kuriuo paros metu ir bet kuriame pasaulio krašte – elektroninės komercijos pagrindas. Spartus elektroninės, kartu ir mobiliosios prekybos augimas reiškia, jog kiekvienas verslas, siekiantis patenkinti vartotojo poreikio, privalo užtikrinti, jog paieška, pirkimas ir vartotojo patirtis, apsiperkant mobiliuoju įrenginiu, būtų kaip įmanoma geresnė. Mobiliajai komercijai pritaikyti sprendimai – neatsiejami sėkmingo e-verslo elementai.

Daugiau
B2B
prekyba

Verslas verslui (angl. Business to business) prekybai keliantis į skaitmeninį pasaulį, svarbu tinkamai optimizuoti procesus ir užtikrinti sklandžią komunikaciją tarp sistemų, darbuotojų ir klientų. B2B prekybos sprendimai, specialiai pritaikyti jūsų verslo modeliui, gali padėti supaprastinti pardavimų skyriaus darbą, užtikrinti efektyvų pardavimų automatizavimą, palengvinti pirkimo bei pardavimo procesus.

Daugiau
Dedikuota
komanda

Dedikuota komanda, kitaip nei darbų paskirstymas partneriams, suteikia daugiau kontrolės ir yra idealus sprendimas ilgalaikio jūsų projekto vystymui ir priežiūrai. Įvairių sričių specialistų bendradarbiavimas, įsitraukimas į vidinius įmonės procesus ir nuolatinė komunikacija su klientu padeda greičiau rasti problemų sprendimus, prisitaikyti prie kintančių verslo pokyčių ir įgyvendinti projekto užduotis.

Daugiau
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti