Patirtis

Kas dieną susiduriame su neišvengiama technologijų plėtra ir naujais iššūkiais, kurie suteikia naujų žinių ir leidžia savo patirtį pritaikyti jūsų verslo sprendimuose.

Elektroninė komercija

„Jeigu jūsų nėra internete – jūs neegzistuojate“ – skambi, bet teisinga frazė. Naujųjų technologijų plėtra, skaitmeninės transformacijos siekis net ir smulkioms įmonėms suteikė visas galimybes plaukti į platesnius e-komercijos vandenis. Siekdami verslą paversti moderniu ir matomu internete, siūlome platų spektrą skaitmenizuotų sprendimų, kurie padės jūsų įmonei greičiau žengti elektroninės komercijos link.

Daugiau
Mobiliosios aplikacijos verslui

Šiandien tiek vidiniams, tiek ir išoriniams įmonės tikslams kuriamos mobiliosios aplikacijos (angl. App) neišvengiamai tampa vis svarbesne mobiliosios komercijos dalimi. Nuo pat programėlių bumo pradžios sėkmingai kuriame ir diegiame specialiai jūsų verslui pritaikytas, unikalias ir efektyviai veikiančios mobiliąsias aplikacijas tiek vidiniams, tiek ir išoriniams jūsų įmonės uždaviniams pasiekti.

Daugiau
SAAS produktai

SaaS (angl. Software as a service) produktai – virtualūs serveriai, saugyklos, tinklai, duomenų bazės, saugumo sprendimai ir kt. – visa programinė įranga, kuri teikiama kaip paslauga per internetą. Patirtis SaaS diegime ir debesų kompiuterijos sprendimuose leidžia įmonėms pasiūlyti IT sprendimus, kurie padeda greičiau ir sparčiau adaptuotis prie naujovių, efektyviau valdyti ir saugoti informaciją.

Daugiau
API ir integracijos

API (angl. Application Programming Interface) ir integracijos jūsų versle padės greičiau, patogiau ir efektyviau keistis bei dalintis informacija tarp keleto skirtingų sistemų. Sėkminga API integracija daugeliui įmonių padėjo net tik sumažinti įmonės kaštus, darbuotojų laiką, žmogiškąsias klaidas, pagreitinti procesus ir informacijos dalybas, bet ir leido įmonei tapti skaitmenizuota ir pasiekti geresnių rezultatų.

Daugiau
Unikalios programinės įrangos kūrimas

Programinės įrangos kūrimas reikalauja ne tik puikių IT bei programavimo žinių, bet ir sėkmingos patirties projektų bei verslo valdyme. Kurdami unikalią programinę įrangą, sistemą, aplikaciją ar bet kurį kitą įrankį, užtikriname, jog ji būtų ne tik tinkamai suprogramuota, patrauklaus dizaino, patogaus ir aiškaus valdymo vartotojui (UX/UI), bet, svarbiausia, atliktų savo funkciją – padėtų įgyvendinti jūsų verslo tikslus.  

Daugiau
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti