Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninės komercijos plėtra, verslo skaitmenizacijos procesai ir iš esmės IT revoliucija paskatino vis daugiau verslų keltis į internetą ir su savo paslaugomis ar prekėmis pirkėjus supažindinti virtualiai. Mobiliųjų aplikacijų, programinės įrangos ir, žinoma, elektroninių parduotuvių kūrimas tapo pagrindiniu įmonių tikslu. Tik ar visos elektroninės parduotuvės yra kokybiškos?

Norime supažindinti su pagrindiniais elektroninės parduotuvės kūrimo principais, kurie padės greičiau atrasti tinkamiausią sprendimą ir padės išvengti vis dar dažnai pasitaikančių elektroninės parduotuvės kūrimo klaidų.

Elektroninės prekybos sprendimų kūrimas su atviro kodo el. prekybos platformomis

Sparčiai tobulėjant technologijoms, keičiasi ir vartotojų pirkimo įpročiai – vis dažniau prekes įsigyjamos nekeliant kojos iš namų, atsiranda didesnis daugiakanalės prekybos sprendimų poreikis. Efektyvi elektroninė prekyba jau tapo ne privalumu, o būtinybe, tad ir elektroninių prekybos platformų kūrimo įrankių bei ypatybių atsiranda vis daugiau. Vieni iš populiariausių e. komercijos platformų kūrimo įrankių – Magento, Prestashop, WooCommerce, Shopify, Opencart ir kt.

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Aukštos kokybės elektroninė parduotuvė verslui suteikia daugiau matomumo ir padeda pritraukti tikslinę auditoriją. Optimalūs UX/UI dizaino sprendimai ir integruotos mokėjimo funkcijos užtikrina geriausią naršymo patirtį bei padidina grįžtančių klientų skaičių. Negana to, specifiniai elektroninių parduotuvių kūrimo sprendimai pagreitina užsakymų, pardavimų ir pristatymo procesus, todėl prekės ir paslaugos tampa labiau prieinamos. Elektroninės parduotuvės kūrimas įmonei sutaupo ne tik laiko, bet ir nemažai finansinių resursų. Taipogi, e. prekyba leidžia pasiekti ne tik didesnę, tačiau ir tikslinę produkto auditoriją, kuomet pasitelkiant skaitmeninį marketingą pagal segmentavimo kriterijus reklama rodoma pagal įmonės marketingo strategija pasirinktai auditorijai.

Magento

Šiuo metu Magento (Adobe Commerce) laikoma viena iš populiariausių e. komercijos turinio valdymo sistemų. E. komercijos platforma Magento išsiskiria integralumu su kitomis sistemomis, pajėgumu atlaikyti labai didelį kiekį produktų, plečiamumu, lankstumu bei saugumu, todėl tai yra vienas iš tinkamiausių sprendimų vidutinėms – didelėms elektronine prekyba užsiimančiomis įmonėms. Daugiau apie elektroninės parduotuvės kūrimą, naudojant Magento, galite sužinoti šiame straipsnyje.

Svarbiausi etapai, ruošiantis žengti į elektroninės prekybos rinką:

  1. Rinkos analizė

Detali klientų poreikių, produktų ir konkurencinės aplinkos analizė – pirmas ir labai svarbus žingsnis kuriant elektroninę parduotuvę. Tinkamai atlikę rinkos analizę ir išnaršę konkurentų internetinės reklamos sprendimus, galėsite įvertinti savo būsimo projekto sėkmę. Analizuokite kitų internetinių svetainių klaidas, atkreipkite dėmesį į jų reitingavimą paieškos sistemose, UX pritaikomumą ir patogumą vartotojui. Gerai atlikti namų darbai – pusė darbo.

  1. Projekto tikslai ir strategija

Atlikę konkurentų analizę ir nusprendę, kurioje verslo nišoje konkuruosite, nuspręskite, kokie bus jūsų projekto tikslai ir strategija. Ar jūs siekiate tapti pirmaisiais rinkoje, siūlydami savo prekes? O gal kuriate tinklaraštį ir vystysite partnerių marketingo (ang. affiliate marketing) projektus? Tik tinkamai nustatę verslo tikslus galėsite lengviau planuoti strateginius veiksmus.

  1. Struktūra ir dizainas

Svarbu sukurti tinkamą svetainės struktūrą, kad ji būtų patogi vartotojui, atitiktų UX reikalavimus, informacija nesikartotų. Taip pat turite nuspręsti, kaip save pozicionuosite. Tam įtakos turės ne tik pasirinkti marketingo sprendimai, bet ir, pavyzdžiui, svetainės dizainas. Suraskite keletą jums patinkančių pavyzdžių ir pristatykite juos e-prekybos sprendimą kuriančiai dedikuotai komandai. 

  1. Techninė projekto dalis

Atlikus analizę, išsikėlus tikslus bei išsirinkus norimą dizainą prasideda svarbiausias svetainės kūrimo etapas – programavimas. Tinkamai išsirinkus IT agentūrą, jūsų svetainė šviesą turėtų išvysti sutartyje nurodytu laikotarpiu. Prieš pradėdami dirbti, su partneriais aptarkite viską – išlaidas, terminus, planuojamą naudoti programinę įrangą, jog projektui įpusėjus netektų nusivilti.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

  1. Palaikymo darbai

Dar prieš el. parduotuvei išvydus dienos šviesą, atlikite testavimus ir įsitikinkite, kad visi svetainės įrankiai tinkamai veikia, ar projektas pritaikytas įvairaus tipo ekranams ir išmaniesiems įrenginiams. Jeigu svetainė techniškai tvarkinga, optimizuokite svetainę paieškos sistemoms (SEO), tada būsite tikri, jog ją pasieks Google robotukai ir svetainė taps matoma būsimiems klientams.

Elektroninė parduotuvė – raktas į pasaulinę rinką

Naujausiomis technologijomis ir kitais skaitmeninės rinkodaros sprendimais paremtas elektroninės parduotuvės vystymas ir plėtra padeda į prekybą orientuotam verslui ne tik efektyviai veikti vietinėje rinkoje, bet ir plėstis tarptautiniu mastu. Atminkite, jog kokybiškas elektroninės prekybos sprendimas – raktas į pasaulinę rinką, o mes galime padėti tas duris atverti. Kuriame sudėtingas internetinės prekybos platformas, užtikriname sklandų tarpusavyje veikiančių sistemų veikimą bei konsultuojame elektroninės parduotuvės kūrimo klausimais.

Kodėl rinktis mus?

Visada ieškome to, kas geriausia jums

Vystydami klientų projektus naudojame inovatyviausius ir pažangiausius technologinius sprendimus, atitinkančius jūsų verslo poreikius

Atvirai ir sklandžiai komunikuojame

Tikime, kad abipusis supratimas veda sėkmės ir gerų rezultatų link, todėl apie sudėtingus sprendimus kalbame nesudėtingai

Tampame jūsų komandos dalimi

Siekiame, kad nuolat jaustumėte, jog mums rūpi jūsų verslo rezultatai, todėl dalinamės sukaupta patirtimi ir konsultuojame prieš priimant strateginius verslo sprendimus

herba.lt
Herba.lt – grožio ir sveikatos prekės internetu
Skaityti
Outpro.lt – laisvalaikio drabužiai ir apranga visai šeimai
Skaityti
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti