Norite parduoti internetu?

Esate teisingame kelyje. kiro.tech komanda gali Jums padėti.

1

Projekto analizė

Tam, kad surastumėte trumpiausią kelia iki norimo rezultato, reikia atlikti išsamią dabartinės situacijos analizę, įvertinti tikslus, kurių sieksite, ir numatyti pagal kokius parametrus matuosite rezutatų augimą. Mūsų kompetentinga komanda padės išanalizuoti Jūsų turimus resursus ir sudarys veiksmų planą.

2

Produkto kūrimas

Mūsų komanda sudaryta iš skirtingas komepetencijas turinčių profesionalų, kurių bendras darbas padės įgyvendinti numatytą viziją. Tai gali būti elektroninės prekybos platformos kūrimas nuo nulio, turimų sistemų pertvarkymas, papildomo funkcionalumo sukūrimas ar naujų technologijų diegimas.

3

Augimas

Visi veiksmai, susiję su naujo funkcionalumo diegimu, kitų technologijų taikymu, verslo procesų optimizavimu, yra vykdomi dėl vieno pagrindinio tikslo - Jūsų įmonės rodiklių augimo. Visuomet matuojame mūsų komandos atliekamų darbų poveikį įmonės rodikliams ir klientams pristatome pasiektus rezultatus.

4

Palaikymas

Įgyvendinus numatytus darbus, klientams sudarome individualų palaikymo paslaugų planą ir toliau padedame sėkmingai vystyti projektus. Teikiame techninio aptarnavimo paslaugas, konsultuojame elektroninės komercijos klausimais, organizuojame mokymus ir dalinamės žiniomis apie naujausias elektroninės komercijos tendencijas.

1. Projekto analizė

Kompetetinga tarptautinė komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus, pasiūlyti adekvatų sprendimą Jūsų verslui. Susisiekite su mumis ir papasakokite savo lūkesčius. Mes išanalizuosime dabartinę situaciją, atliksime elektroninės platformos techninį ar vartotojo patirties auditą, sudarysime plėtros galimybių planą ir padėsime skaitmenizuoti Jūsų idėjas, nukreipti jas į įmonės rezultatų augimą.

Ar Jūsų internetinė parduotuvė veikia lėtai? Abejojate, kad jos atnaujinimas gali paveikti Jūsų el. parduotuvės darbą? Ar norite, kad Jūsų verslas plėstųsi ir augtų? Ar turite abejonių dėl savo elektroninės komercijos platformos stabilumo? Atlikę Jūsų elektroninės platformos techninį auditą atsakysime į Jūsų klausimus ir duosime patarimų kaip pasiekti geresnių rezultatų.

Daugiau

Ar Jūsų elektroninei parduotuvei trūksta lankytojų? Ar pasikeitęs Google paieškos algoritmas neigiamai paveikė Jūsų parduotuvės lankomumą? Ar norite pagerinti parduotuvės lankomumo rodiklius, naudojant geriausias optimizavimo paieškos sistemoms praktikas? Mūsų komandos sukaupta patirtis ir turimi gebėjimai padės paieškos sistemose iškelti Jūsų svetainę.

Daugiau

Ar kada pagalvojote, kad pagerinus Jūsų elektroninės platformos vartotojų patirtį sulauksite daugiau pardavimų? Ar žinote kas yra "bounce rate" ir kokią įtaką svetainei daro aukštas jo rodiklis? Mūsų ekspertai yra pasirengę optimizuoti Jūsų elektroninę parduotuvę dėl didesnių pardavimų ir geresnės vartotojų patirties.

Daugiau

2. Produkto kūrimas

Klientų vizijas įgyvendiname naudodami visuotinai pripažintas technologijas. Stabilios, įvairiakryptės, nuolat palaikomos ir funkcionalios technologijos, tokios kaip Magento, WordPress, Shopify, leidžia pasiekti gerų rezultatų, lengvai sukurtus sprendimus integruoti su kitais reikalingais produktais ar pritaikyti pasaulinę praktiką tobulinant tai, kas jau sukurta.

Turite produktą arba teikiate paslaugas, kuriomis norite prekiauti internetu, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Susipažinsime su Jūsų vizija ir pasiūlysime optimaliausią sprendimą pagal veiklos nišą ir poreikius.

Daugiau

Daug bendraujate su klientais ir norite duomenis apie klientus sisteminti? Galime Jums pasiūlyti klientų valdymo programą Kiro CRM, kurios pagalba bus lengviau valdyti pardavimų procesą, sistemintis duomenis apie Jūsų įmonės klientus.

Daugiau

Įmonės internetinė svetainė atlieka daug funkcijų: ji yra Jūsų įmonės įvaizdžio dalis, jos pagalba renkate klientų duomenis, priimate užsakymus, parduodate. Kuriame funkcionalias įmonių svetaines nuo idėjos iki įgyvendinimo.

Daugiau

Tai yra itin lankstus programinės įrangos sprendimas, kurio pagalba sukursime elektroninės komercijos platformą ir įdiegsime Jums reikiamą funkcionalumą - nuo apmokėjimų iki sudėtingos nuolaidų sistemos.

Daugiau

Shopify yra ideali platforma tiems, kurių prekybos procesas nėra sudėtingas, nereikalauja daug funkcionalumo. Tokią prekybos platformą galima lengvai sukurti, ją paprasta valdyti ir pačiam savininkui.

Daugiau

Projektuojame, programuojame ir tobuliname WordPress produktus (temas, įskiepius), teikiame WordPress produktų techninio palaikymo paslaugas.

Daugiau

3. Augimas ir rezultatai

Tam, kad sukurta elektroninės prekybos platforma sulauktų daugiau lankytojų ir augtų pardavimo rodikliai, parengiame skaitmeninio marketingo strategiją ir ją įgyvendiname naudodami įvairias marketingo priemones.

Parodykite savo skelbimą klientams būtent tuomet, kai jie ieško Jūsų siūlomos paslaugos ar produkto Google tinkle ir mokėkite už jį tik tada, kai potencialus klientas spustels ant Jūsų tinklapio nuorodos.

Daugiau

Nesvarbu, ar siekiate padidinti el. parduotuvės pardavimus, ar savo komercinio vardo žinomumą, ar tinklapio lankytojų skaičių – pakartotinė rinkodara puikus reklaminis sprendimas visais atvejais.

Daugiau

Kadangi šiuo metu dažniausiai tinklapio lankytojai į tinklapį ateina iš paieškos sistemų, tinklapį būtina paruošti taip, kad jis pagal savo turiniui artimus raktažodžius atsidurtų pirmose paieškos sistemų pateiktų rezultatų pozicijose.

Daugiau

Sekite klientų veiksmus elektroninėje parduotuvėje ir analizuokite kokie veiksniai lemia pardavimus arba, atvirkščiai, kokie veiksniai lemia paklausos mažėjimą. Taigi su šio marketingo įrankiu galima priimti teisingus sprendimus keičiant situaciją pageidaujama linkme.

Daugiau

4. Palaikymas ir techninis aptarnavimas

Savo klientams teikiame techninio aptarnavimo paslaugas, nuolat konsultuojame elektroninės komercijos klausimais, organizuojame aktualius mokymus apie naujausias tendencijas ir daliname patarimus kaip efektyviau vystyti elektroninę prekybą. 

Įgyvendinę suprojektuotą sistemą toliau teikiame techninės pagalbos paslaugą. Patyrusi komanda konsultuos Jus visais elektroninės prekybos sistemų klausimais - nuo funcionalumo iki naujo funkcionalumo diegimo.

Daugiau

Dalinamės savo žiniomis ir patirtimi su potencialiais ir esamais klientais. Daug dirbdami su elektroninės komercijos platformomis atrandame tai, ką gali padaryti ir patys klientai. Padedame Jūsų verslui atrodyti profesionaliai.

Daugiau

Teikiame konsultacijas įvairiais elektroninės komercijos klausimais: kokią programinę įrangą pasirinkti, kur reklamuoti savo prekes ir paslaugas, kad pasiektumėte tikslinę auditoriją.

Daugiau

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics