Paslaugos

Teikiame įvairiausias programinės įrangos kūrimo, priežiūros, analizės bei į e. komercijos sektoriaus verslo vystymą orientuotas paslaugas.

Produkto
auditas

Susiduriate su problemomis, trukdančiomis sėkmingai vykdyti e. komercijos veiklą? Pastebėjote dažniau pasitaikančius paliekamus neužbaigtus pirkinių krepšelius? Organinė paieška generuoja mažesnį arba netikslingą lankytojų srautą? Teikiame techninio, vartotojo patirties ir SEO audito paslaugas bei pateikiame išsamias rekomendacijas, skirtas audito metu identifikuotų problemų sprendimui.

Daugiau
Produkto
analizė

Atsižvelgdami į jūsų verslo tikslus ir specifiką, formuojame jūsų produkto įgyvendinimo strategiją, programavimo užduočių sąrašą ir aiškų planą. Atlikus produkto analizę įtraukiamos visos suinteresuotosios šalys bei sudaromi produkto vystymo etapai, jog skirtingų sričių specialistai pasidalintų reikiamais atlikti darbais efektyviau.

Daugiau
Produkto
dizainas

Produkto dizainas apima ne vien produkto išvaizdą, tai – kur kas daugiau. Produkto dizainą sudaro vartotojo sąsajos bei vartoto patirties dizainas, kurių pagrindinis tikslas yra bendras – palengvinti vartotojo kelionę, jog galėtų paprasčiau ir greičiau pasiekti el. parduotuvės lankymo tikslą – apsipirkti. Nepraraskite potencialų klientų – suteikite pačią geriausią apsipirkimo patirtį.

Daugiau
DevOps

Jeigu į rinką norite žengti greičiau, sukurti kokybišką produktą bei užtikrinti tolimesnį sklandų palaikymą ir atnaujinimų diegimą – DevOps yra tinkamas sprendimas jums. Patikėkite produkto vystymą savo srities programinės įrangos kūrėjų bei IT paslaugų teikėjų profesionalams – užsitikrinkite aukščiausią paslaugų lygį.

Daugiau
Kokybės
užtikrinimas

Kokybės užtikrinimo tikslas – užtikrinti sklandų ir kokybišką programinės įrangos veikimą, jog galutiniams vartotojams būtų suteikiama geriausia patirtis. Produktas, turintis neigiamą klientų patirtį, klaidų ar kuris yra nepatogus naudoti, sunkiau patraukia potencialių klientų dėmesį. Nerizikuokite prarasti potencialių ar esamų klientų – produkto kokybę vertinkite itin atsakingai.

Daugiau
Vartotojo sąsajos
kūrimas

Suteikite produktui šiuolaikišką, patogią ir interaktyvią vartotojo sąsają. Naudojame pažangiausias ir populiariausias technologijas, galinčias patenkinti pačius individualiausius verslo poreikius.

Daugiau
Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Padidinkite klientų įsitraukimą – tapkite lengviau pasiekiami mobiliaisias įrenginiais. Vis daugiau operacijų yra atliekama mobiliaisiais įrenginiais, todėl labai svarbu užtikrinti, jog būtumėte pasiekiami visais klientams patogiais būdais.

Daugiau
Programinės įrangos kūrimas

Skaitmenizuokite ar tobulinkite turimą idėją – tapkite pasiekiami internetinėje erdvėje. Projektuojame ir kuriame interaktyvius, plečiamus ir galingus programinės įrangos sprendimus, pateisinančius kliento verslo poreikius bei padedančius užimti geresnę poziciją rinkoje.

Daugiau
Augimas ir rezultatai

Rinkite duomenis, sekite pardavimus ir vartotojų veiksmus svetainėje, analizuokite ir kurkite strategijas. Pasinaudokite plačiomis rinkodaros galimybėmis ir auginkite savo verslą bei prekės ženklą.

Daugiau
Palaikymas ir techninis aptarnavimas

Palaikymo ir techninio aptarnavimo priežiūros paslaugos skirtos užtikrinti, jog programinės įrangos sprendimai būtų lengvai prieinami, patikimi bei atitiktų dinaminius verslo poreikius.

Daugiau
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti