Apie įmonę

Esame IT programavimo paslaugų įmonė, kurianti inovatyvias B2C ir B2B el. komercijos platformas ir programinės įrangos sprendimus. Dirbdami gilinamės į kliento problemą ir poreikius, vėliau atsižvelgę į tai rekomenduojame ir įgyvendiname tinkamiausius sprendimus, pasiekdami bei visuomet stengdamiesi viršyti kliento lūkesčius. Siekiame tapti strateginiais klientų partneriais, kurie gilinasi į verslo procesus ir tikslus, padeda išsirinkti ar sukuria tinkamiausius IT įrankius pardavimų, veiklos procesų automatizacijai ir efektyvumui.

Misija

Kurti B2C ir B2B el. komercijai tinkamus programinės įrangos sprendimus, kurie prisitaikytų prie mūsų klientų ambicingų verslo plėtros poreikių ir jiems padėtų užimti lyderio pozicijas pasirinktose rinkose.

Vertybės

Optimizmas

Tikime, kad visada yra sprendimas

Meistriškumas

Siekiame suteikti aukščiausios kokybės aktualius sprendimus

Atvirumas

Visuomet sakome tiesą ir nebijome kritikuoti, atvirai diskutuoti

Komanda

Dirbame taip, kad klientai, partneriai ir kolegos jaustųsi komandos dalimi

Atsakomybė

Prisiimame atsakomybę už atliekamus darbus ir jų rezultatą

Pasitikėjimu grįsti santykiai

Kuriame santykius, kuriuose yra pasitikima vienas kito patirtimi ir kompetencija

Ką kalba klientai?
 • gerduva logo
 • walk15 logo
 • aurika logo
 • newnordic logo
 • outpro logo
 • vaistas logo
 • albatros prekyba logo
 • etepalai logo
 • automationsupply logo
 • randu logo
 • vkc logo
 • ktu logo
gerduva logo
walk15 logo
aurika logo
newnordic logo
outpro logo
vaistas logo
albatros prekyba logo
etepalai logo
automationsupply logo
randu logo
vkc logo
ktu logo

Labai džiaugiamės, kad kiro.tech komanda perėmė el. parduotuvės gerduva.lt vystymą. Svetainės trūkumai buvo pašalinti greitai ir efektyviai, komanda nuolat dalinasi savo įžvalgomis, patarimais ir prisideda prie el. parduotuvės tobulinimo. Galime rekomenduoti kiro.tech komandą visiems, kurie ieško kokybiškai atliekamo darbo ir aiškios komunikacijos viso proceso metu.

Martynas Mazalas UAB „Gerduva”

Atliktas darbas atitiko išsikeltus projekto rodiklius funkcionalumo bei vartotojų prisitaikymo atžvilgiu. Komunikacija buvo sklandi, kiro.tech komanda lanksčiai reagavo į pasikeitusią projekto apimtį. Likome sužavėti į klientą orientuotu požiūriu, jautėme, jog dėmesys buvo kreipiamas į mūsų tikslų pasiekimą, o ne biudžeto panaudojimą savo labui. Puikus klientų aptarnavimas ir tikslingas biudžeto valdymas užtikrino projekto reikalavimų atitikimą.

Tautvydas Pipiras Lietuvos inovacijų centras

kiro.tech komanda buvo profesionali ir entuziastinga mūsų projekto atžvilgiu. Bendradarbiavimo metu buvo atnaujinta technologijų plėtros įmonės platforma, įgyvendintas naujas dizainas bei mūsų komandai suteikti mokymai. kiro.tech komanda užbaigė ir pristatė projektą, kuris atitiko reikalavimus. Viso projekto vystymo metu buvo komunikuojama greitai, sklandžiai ir proaktyviai, esame sužavėti jų darbo etika.

Neringa Valantinė Kauno technologijos universitetas

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su kiro.tech komanda, kurios dėka pristatėme patogią mobiliąją programėlę mūsų renginio lankytojams. kiro.tech specialistai laikosi terminų ir yra atidūs detalėms, o taip pat visas korekcijas ir skubius darbus atlieka itin operatyviai. Galime drąsiai rekomenduoti šią komandą bet kuriam potencialiam klientui.

Petras Bevz Vilnius Light Festival

Dėkojame už sėkmingą bendradarbiavimą. Profesionalus požiūris į klientą ir teikiamas paslaugas, atidumas detalėms, operatyvumas, pagalba ir patarimai visais iškilusiais klausimais. Ir rezultatas džiugina. Su tokia komanda malonu dirbti.

Rūta Kaminskaitė-Rimkienė Vilniaus kultūros centras

Esame IT įmones jungiantis tinklas, ieškantis klientams IT paslaugų tiekėjų. Vienam iš mūsų klientų trūko patyrusio programuotojo įgyvendinant didelės apimties projektą. Kuomet suvedėme klientą su kiro.tech, abi šalys pačios koordinavo projektą. Klientai patenkinti kiro.tech kvalifikacija, patirtimi ir visuomet laiku pristatomu darbų progresu.

Gytis Petrikėnas UAB „Aciety”
Kodėl rinktis mus?

Visada ieškome to, kas geriausia jums

Vystydami klientų projektus naudojame inovatyviausius ir pažangiausius technologinius sprendimus, atitinkančius jūsų verslo poreikius

Atvirai ir sklandžiai komunikuojame

Tikime, kad abipusis supratimas veda sėkmės ir gerų rezultatų link, todėl apie sudėtingus sprendimus kalbame nesudėtingai

Tampame jūsų komandos dalimi

Siekiame, kad nuolat jaustumėte, jog mums rūpi jūsų verslo rezultatai, todėl dalinamės sukaupta patirtimi ir konsultuojame prieš priimant strateginius verslo sprendimus

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti