Procesas

Programinės įrangos projektų vystymas apima daug skirtingų dedamųjų ir reikalauja įvairių specialistų įdirbio ir įžvalgų, siekiant sukurti sklandžiai ir pelningai veikiančią sistemą. Su savo klientais susipažįstame skirtingose verslo stadijose – projektuojame programinės įrangos sprendimą nuo pagrindų, atliekame jau turimos infrastruktūros auditą ir sudarome jo vystymo ir plėtros kitose rinkose planą, skiriame dedikuotą komandą techniniam projekto palaikymui.

1

Analizė

Išanalizuosime dabartinę jūsų turimą IT infrastruktūrą, atliksime techninį ar vartotojo patirties auditą, sudarysime plėtros galimybių planą ir padėsime skaitmenizuoti jūsų idėjas, nukreipti jas į įmonės rezultatų augimą.

2

Vystymas

Klientų vizijas įgyvendiname naudodami visuotinai pripažintas technologijas ir programinės įrangos produktus. Stabilios, įvairiakryptės, nuolat palaikomos ir funkcionalios technologijos leidžia sukurtus sprendimus integruoti su kitomis įmonėje naudojamomis verslo valdymo sistemomis ar pritaikyti pasaulinę praktiką tobulinant tai, kas jau sukurta.

3

Augimas

Tam, kad sukurta elektroninės prekybos platforma ar kitas programinės įrangos sprendimas sulauktų daugiau lankytojų ir augtų pardavimo rodikliai, parengiame skaitmeninio marketingo strategiją ir ją įgyvendiname naudodami įvairias marketingo priemones.

4

Palaikymas

Teikiame techninio aptarnavimo paslaugas, nuolat konsultuojame elektroninės komercijos klausimais ir dalijamės patarimais kaip efektyviau vystyti elektroninę prekybą.

Agile projektų valdymo principų taikymas

Vystydami projektus taikome Agile projektų valdymo principus, siekiant užtikrinti sklandų projektų vystymo procesą ir didinti visų suinteresuotų projektų šalių įsitraukimą.

  • Taupomas laikas ir biudžetas
  • Sklandi projekto vystymo eiga
  • Sukuriamas rezultatas, kuris atitinka lūkesčius
Kodėl rinktis mus?

Visada ieškome to, kas geriausia jums

Vystydami klientų projektus naudojame inovatyviausius ir pažangiausius technologinius sprendimus, atitinkančius jūsų verslo poreikius

Atvirai ir sklandžiai komunikuojame

Tikime, kad abipusis supratimas veda sėkmės ir gerų rezultatų link, todėl apie sudėtingus sprendimus kalbame nesudėtingai

Tampame jūsų komandos dalimi

Siekiame, kad nuolat jaustumėte, jog mums rūpi jūsų verslo rezultatai, todėl dalinamės sukaupta patirtimi ir konsultuojame prieš priimant strateginius verslo sprendimus

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti