Programinės įrangos kūrimas

Kuriame įvairaus masto ir sudėtingumo programinės įrangos sprendimus, naudodami populiarias, visame pasaulyje pripažintas inovatyvias, lanksčias ir galingas technologijas.

PHP
programavimas

Pasirinkę PHP, pasirenkate pačią populiariausią programavimo kalbą, kuri nuolatos tobulinama ir naudojama kuriant profesionalius sprendimus. Didžioji dalis PHP sukurtų sprendimų yra atviro kodo – tai reiškia, jog modifikavimas yra praktiškai neribojamas bei pati programinė įranga yra nemokama.

Daugiau
Magento modulių
programavimas

Kiekvienas e. komercijos verslas yra individualus, kaip ir funkcijos, kurios reikalingos patenkinti specifiniams verslo tikslams. Egzistuoja daugybė sukurtų Magento modulių, suteikiančių papildomą funkcionalumą, tačiau ne visuomet pavyksta rasti jau sukurtą tinkamą sprendimą. Praplėskite bazinį Magento funkcionalumą įsigiję individualaus Magento modulio programavimo paslaugas – kuriame Magento modulius pagal individualius verslo poreikius.

Daugiau
Laravel programavimas

Laravel – administracinės sistemos programavimui naudojamas PHP programavimo kalbos karkasas, leidžiantis produktą kurti greičiau, pigiau ir saugiau – būtent tai lemia didelį ir nuolatos augantį pasirinkimą tarp įmonių. Laravel turi daugybę pažangių funkcijų, leidžiančių sukurti plečiamus sprendimus. Viena iš geriausių savybių – integruotas talpyklos kaupimas (ang. cache), kur kas pagerinantis svetainės našumą ir taip suteikiantis neprilygstamą vartotojo patirtį.

Daugiau
Symfony programavimas

Symfony – vienas iš geriausių administracinės sistemos kūrimui skirtų PHP programavimo kalbos karkasų. Symfony suteikia architektūrą, komponentų rinkinį bei įrankius, leidžiančius kurti kompleksines web aplikacijas, kurios yra greitesnės ir našesnės, lyginant su kitų karkasų kuriamomis sistemomis. Dėl išskirtinių savybių, Symfony dažniausiai naudojamas individualių poreikių produktams kurti.

Daugiau
Node.js programavimas

Lengva, plečiama ir naši serverio pusėje veikianti platforma, skirta kurti realiuoju laiku veikiančius programinės įrangos sprendimus. Node.js serveriai gali būti efektyviai pritaikomi apdoroti labai didelį duomenų srautą, tūkstančius užklausų per sekundę. Node.js leidžia kurti svetaines ir mobiliąsias aplikacijas naudojant JavaScript – vieną iš plačiausiai naudojamų programavimo kalbų pasaulyje, suteikiančią produktui gausybę funkcionalumų bei interaktyvumo.

Daugiau
C# programavimas

Sukurkite įvairių platformų programas su galinga programavimo kalba – C#. Plečiamumas, modernumas, paprasta struktūra, aukštas saugumo lygis bei didelė ir stipri bendruomenė – tai keletas iš daugelio C# ypatybių, kurios nesudaro jokių apribojimų kuriant revoliucinius programinės įrangos sprendimus.

Daugiau
JavaScript programavimas

Plačiai naudojama, lengva ir greita programavimo kalba, puikiai tinkanti funkciniams, įvykiais pagrįstiems programavimo darbams įgyvendinti. JavaScript pradžioje buvo naudojama tik vartotojo sąsajos kūrimui, kuomet dabar plačiai naudojama ir vykdant administracinės sistemos programavimo darbus. Daugelis populiarių karkasų yra sukurti būtent JavaScript programavimo kalbos pagrindu, todėl kalba yra lengvai pritaikoma praktiškai visur.

Daugiau
.NET programavimas

.NET – viena populiariausių programavimo kalbų pasaulyje, naudojama pažangiems ir efektyviems verslo bei technologijų sprendimas kurti. Labiausiai .NET programavimas pasitarnauja mobiliųjų aplikacijų/programėlių (angl. apps), servisų, nesudėtingų duomenų bazių, informacinių sistemų bei komunikacijos priemonių projektavimui, kūrimui ir valdymui.

Daugiau
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti