Vartotojo sąsajos kūrimas

Vartotojo sąsajos kūrimui naudojame tik patikimas, inovatyvias ir visame pasaulyje pripažintas technologijas, suteikiančias produktui interaktyvumo, funkcionalumo bei nuolatines plėtros galimybes.

Magento vartotojo
sąsajos programavimas

Tai yra itin lankstus ir galingas programinės įrangos sprendimas, kurio pagalba sukursime elektroninės komercijos platformą ir įdiegsime jums reikiamą funkcionalumą – nuo apmokėjimų iki sudėtingos nuolaidų sistemos.

Daugiau
Vue.js
programavimas

Paprastas, lankstus ir plečiamas JavaScript programavimo kalbos vartotojo sąsajos karkasas. Vue.js naudojimas ženkliai paspartina programavimo darbų procesą – nuo pat paleidimo dienos iki šiol Vue.js ekosistema neoficialiai laikoma tobulu sprendimu startuoliams, kurios funkcionalumas verslui augant gali būti lengvai plečiamas.

Daugiau
React programavimas

Viena iš populiariausių vieno puslapio aplikacijų bei interaktyvių vartotojo sąsajų kūrimui naudojama JavaScript „biblioteka“. React pasižymi dideliu greičiu, paprastumu bei plečiamumo galimybėmis. Puikus pasirinkimas taupant finansinius ir laiko išteklius žengti į rinką greičiau, o atsiradus poreikiui – funkcionalumą visuomet lengva praplėsti.

Daugiau
Susisiekite

Parašykite mums ir susisieksime su Jumis per 24 valandas

Susisiekti