Kokybės užtikrinimas

Užtikriname įgyvendinto sprendimo programinio kodo kokybę, funkcinių reikalavimų atitikimą bei atliekame greitaveikos testavimą.

Automatinis
testavimas

Automatinio testavimo metu užtikrinama įgyvendinto techninio sprendimo kodo kokybė ir funkcinių reikalavimų atitikimas, naudojant automatiniam testavimui skirtą programinę įrangą. Automatinis testavimas yra greitesnis, žmogiškieji ištekliai reikalingi tik aprašant testavimo seką, todėl labai maža rizika žmogiškųjų faktorių klaidų pasitaikymui.

Daugiau
Rankinis
testavimas

Rankinio testavimo metu užtikrinama įgyvendinto techninio sprendimo kokybė pagal pateiktus funkcinius reikalavimus. Nors rankinis testavimas užtrunka ilgiau bei yra didesnė tikimybė pasitaikyti žmogiškųjų faktorių klaidoms, tačiau yra niuansų, dėl kurių šis metodas yra naudojamas, pavyzdžiui, mažos apimties techninio sprendimo ar įgyvendinto vizualo kokybės užtikrinimas.

Daugiau
Greitaveikos testavimas

Ar pastebėjote, jog suletėjo e. komercijos platformos krovimosi greitis? Analizuodami svetainės lankymo analitiką pastebėjote, jog padidėjo „bounce rate“ rodiklis? Kreipkites į mus ir atlikę greitaveikos testavimą pateiksime problemines vietas bei išsamias rekomendacijas, kaip pagerinti svetainės greitaveiką.

Daugiau
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti