Augimas ir rezultatai

Verslu reikia nuolat rūpintis ir jį auginti. Padėsime išanalizuoti jūsų verslo rezultatus ir parinksime geriausią strategiją jo augimui ir plėtrai.

Google
reklama

Rodykite savo skelbimus vartotojams, kurie ieško jūsų produktų ar paslaugų, ir patys kontroliuokite paspaudimo kainą. Lankstumas, greitis ir plati erdvė skelbimams – visa tai suteikia Google reklama.

Daugiau
Remarketingas

Nesvarbu, ar siekiate padidinti elektroninės parduotuvės pardavimus, ar savo prekės ženklo žinomumą, ar svetainės lankytojų skaičių, – pakartotinė rinkodara primins vartotojams apie jus visais atvejais.

Daugiau
SEO

Paruoškite savo svetainę tinkamiems raktiniams žodžiams ir atsidurkite pirmose paieškos sistemų rezultatų vietose. Jokios reklamos, tik optimizuotas, kokybiškas turinys ir techninė tvarka!

Daugiau
Google
Analytics

Analizuokite savo elektroninės parduotuvės vartotojų elgseną, sekite pardavimus ir kitus rodiklius. Pažinkite statistiką, kuri padės priimti tvirtus, skaičiais paremtus sprendimus, ir auginti verslą.

Daugiau
Socialinių tinklų
administravimas

Ženkite koja kojon su naujausiomis socialinių tinklų tendencijomis, būkite ten, kur yra jūsų vartotojai ir užmegzkite stiprų ryšį. Mes padėsime jums sudaryti geriausią strategiją socialinių tinklų komunikacijai.

Daugiau
Facebook
reklama

Būkite matomi ir išgirsti – nepraleiskite progos pasinaudoti plačiu Facebook platformos tinklu, didinkite pardavimus, auginkite savo prekės ženklą ir burkite savo verslo gerbėjų ratą populiariausiame socialiniame tinkle.

Daugiau
Turinio
rinkodara

Išsiskirkite unikalia komunikacija ir kurkite išskirtinį ir unikalų turinį. Parodykite, kad esate geriausi savo srities specialistai, dalinkitės naudinga patirtimi ir turiniu, apie kurį kalbės visi.

Daugiau
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti