Tinklaraštis

Internetinės parduotuvės kūrimas su Magento

Vasario 24

Internetinės parduotuvės kūrimas lyginant su fizinėmių – kur kas geresnis pasirinkimas. Tai ne tik patogesnis būdas pradėti savo verslą, tačiau jis reikalauja ir kur kas mažesnių investicijų, paprastesnio įsiteisinimo, galiausiai, tikslingesnės reklamos panaudojimo.

Internetinės parduotuvės kūrimas su Magento elektroninės komercijos platforma – vienas patraukliausių pasirinkimų. Kadangi egzistuoja ir daugiau prekybos vietų valdymo sistemų – aptarsime, kodėl būtent ši platforma yra verta Jūsų dėmesio.

Magento turinio valdymo sistema

Magento yra atviro kodo sistema, tačiau siekiant profesionalumo – reikalingos tam tikros Magento programavimo žinios bei papildomos investicijos. Visgi, pasikartosime, kad lyginant su fizinėmis prekybos vietomis – minėtos pradinės investicijos gali būti net kelias dešimtis kartų mažesnės.

Šiuo metu Magento laikoma bene pačia populiariausia turinio valdymo sistema. Kodėl? Labiausiai žavi jos lankstumas bei paprastas valdymas, kuris suteikia galimybę pačiam administruoti savo parduotuvę ir tokiu atveju, jeigu neturite programavimo įgūdžių.

Tai puikus pasirinkimas planuojantiems turėti didesnio masto parduotuvę, kurioje bus talpinami tūkstančiais prekių ir net daugiau. Net ir labai didelis jų kiekis neapkraus prekybos vietos, užtikrins sistemingą veikimą.

Internetinės parduotuvės kūrimas su Magento: privalumai

  1. Bene pats didžiausias šios valdymo sistemos privalumas yra tai, kad ji labai lanksti. Turite konkrečią idėją, kaip turi atrodyti Jūsų elektroninė parduotuvė? Patikėkite, Magento gali padėti sėkmingai išspręsti net ir pačius sudėtingiausius sprendimus, tad tikėtina, kad viskas pavyks taip, kaip ir Jūs norite. Taiga, pirmiausia vertinamas šios sistemos lankstumas.
  2. Kaip jau minėjome, šio tipo sistema labai puikiai tinka tokiu atveju, kai planuojate talpinti didelį kiekį prekių. Net ir keli tūkstančiai prekių ne tik puikiai “tilps”, tačiau ir puslapis veiks be jokių trukdžių.
  3. Siūlomas labai platus įskiepių pasirinkimas. Jie ne tik suteikia parduotuvei daugiau lankstumo, tačiau taip pat yra visiškai saugūs.
  4. Dar vienas labai svarbus privalumas yra tai, kad ši turinio valdymo sistema yra pritaikyta SEO, o pastarasis yra būtinas kiekvieno puslapio ir kiekvienos elektroninės prekybos vietos dalis. Žinoma, geresniam rezultatui labai siūlome papildomai pasinaudoti SEO optimizacijos specialisto paslaugomis. Tačiau jeigu nuspręsite dirbti be jų – jau pati Magento platforma yra draugiška paieškos sistemoms.
  5. Dar vienas privalumas yra prisitaikantis dizainas (responsive web design). Šio tipo turinio valdymo sistema suteikia galimybę savo elektroninę parduotuvę pritaikyti mobiliems įrenginiams. Tai yra kur kas pigesnis pasirinkimas nei asmeninės programėlės kūrimas. Tačiau lygiai toks pats svarbus ir patogus. Kadangi vis daugiau žmonių perka internetu – pritaikomumas mobiliems įrenginiams yra ne galimybė, tačiau būtinybė.
  6. Sistema taip pat padeda paprastai analizuoti pardavimus ir stebėti kitą statistiką. Suprantama, kad tai suteikia galimybę kur kas paprasčiau pasirinkti tinkamą reklamos bei pardavimų strategiją.
  7. Būtinai išbandykite siūlomus marketingo įrenginius, kurie įvertinus statistiką padės paprasčiau planuoti tinkamiausias reklamos strategijas.

Internetinės parduotuvės kūrimas su Magento: minusai

  1. Ši platforma labai dažnai vadinama profesionalų pasirinkimu. Kadangi įskiepių daug, galima talpinti daug prekių, natūralu, kad be patirties sukurti (bet ne administruoti) puslapį su šia TVS gali būti sudėtinga. Tokiu atveju reikia kreiptis pagalbos į profesionalus.
  2. Taip pat dėl sudėtingumo – kuriant su šia sistema reikia skirti daugiau laiko.
  3. Galiausiai, didesni kiekiai dažniausiai iššaukia ir didesnes investicijas. Ypač tokiu atveju, jeigu planuojate pasinaudoti daugeliu siūlomų įskiepių.

Internetinė parduotuvės kūrimas su Magento turinio valdymo sistema puikiai tinka tiems, kurie nori atsidaryti talpią, modernią, inovatyvią elektroninę parduotuvę. Visgi, kartais geriau skirti didesnę pradinę investiciją, daugiau laiko ir vėliau skinti tik darbo vaisius, ar ne?

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti