Internetinių parduotuvių kūrimas

kiro.tech – viena iš pažangiausių elektroninių parduotuvių kūrėjų Lietuvoje, kuri specializuojasi tiek minimalistinių, tiek itin sudėtingų parduotuvių kūrime. Teikiame elektroninių parduotuvių konsultavimo, kūrimo bei plėtros paslaugas visiems inovatyviems verslininkams, kurie nori pranokti konkurentus ir tapti rinkos lyderiais.

Būkite inovatyvūs. Būkite lankstūs. Būkite daugiau nei visi kiti.

Internetinių parduotuvių kūrimas apima daug skirtingų procesų. kiro.tech komanda padės juos visus įgyvendinti: atsiskaitymo galimybės, reklamos tinklai, serverio nuoma, prekių sukėlimas ir valdymas, rinkodaros priemonės ir galimybės bei kitos paslaugos garantuosiančios sėkmingą elektroninės parduotuvės atidarymą. Internetinių parduotuvių kūrimas neturintiems patirties kelia labai daug klausimų. Mes į juos visus atsakysime, padėsime apsispręsti, konsultuosime tiek gyvai, tiek telefonu, tiek el. paštu. Kiekviena Jūsų idėja gali būti sėkmingai įgyvendinama, tad padėsime pasiekti tikslus bei išspręsti iškilusias problemas.

Mūsų kuriamos elektroninės parduotuvės yra pritaikytos paieškos sistemoms, tad suteiksime ne tik prekybos platformą, tačiau ir konkurencingą parduotuvę, kuri vos atsiradusi bus žingsniu toliau nei konkurentai.

Kuriame tokias parduotuves, kurių turinys yra neribojamas. Tai reiškia, kad galite įsikelti norimą skaičių nuotraukų, dalintis informatyviais tekstais, kurti kategorijas, produktų puslapius.

Kuriame internetines parduotuves su paprasta ir lengvai perprantama valdymo sistema. Suteiksime konsultacijas bei atsakysime į klausimus, kurie Jums padės pačiam suprasti parduotuvės valdymo ypatumus.

Įdiegsime Jums palankiausią ir patogiausią atsiskaitymo sistemą, kuri bus patogi ne tik Jums, tačiau ir Jūsų klientams.

Internetinių parduotuvių kūrimas atliekamas greitai ir kokybiškai. Sutariami terminai, kurie padės susikurti preliminarų verslo startavimo ir plėtros planą.

Kuriamos elektroninės parduotuvės su išorinėmis sistemomis. Pavyzdžiui, el. parduotuvė gali būti kuriama su klientų valdymo sistema CRM, kuri padeda našiau ir efektyviau valdyti savo verslą.

Padedame apsispręsti, kokios papildomos priemonės gali padėti pritraukti daugiau klientų ir sukuriame tam galimybes: naujienlaiškių prenumerata, forumas, tinklaraštis, registracijos prie tinklalapio galimybės.

Daug dėmesio skiriame saugumui ir garantuojame aukščiausio lygio duomenų apsaugą. Suteikiame saugumą ne tik savo klientams, tačiau ir pirkėjams, kurie naudosis sukurtos elektroninės prekybos vietos paslaugomis.

Elektroninės parduotuvės yra pritaikomos mobiliesiems įrenginiams. Mobiliesiems įrenginiams draugiškas dizainas labai rekomenduojamas, kadangi šiais laikais nemažai klientų apsiperka naudojantis mobiliuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

kiro.tech komanda elektronines parduotuves kuria naudodami Magento ir Shopify platformas. Tai yra pačios pažangiausios technologijos skirtos vystyti prekybai. Šiomis platformomis paremtos elektroninės parduotuvės turi neribojamas galimybes, taigi Jūsų idėja bus realizuota. Mes padėsime Jums išsirinkti sau tinkamą pagal poreikį.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Darbų garantija

Paprastas procesas

Tai dar ne viskas!

Mūsų sukurtos interneto parduotuvės turi visas šias savybes

El. komercijos platformos kuriamos naudojant pažangias, nuolat atnaujinamas technologijas, todėl jos yra saugios, modernios ir lengvai valdomos.

Mums svarbu, kad kuriamas produktas atitiktų naujausias dizaino tendencijas. Taip savo klientams įrodysite, kad esate lankstūs ir progresyvūs.

Į sukurtą platforma galima integruoti šalutines sistemas ar kitą programinę įrangą, todėl galėsite lengvai atlikti įvairius marketingo veiksmus, valdyti pardavimus ir pan.

Visi kuriami produktai yra pritaikyti naudotis įvairiais įrenginiais, todėl taip didinsite savo klientų ratą - jie galės lengvai naudotis Jūsų el. komercijos platforma naudodami tiek kompiuterį, tiek išmanųjį telefoną ar planšetę.

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics