WordPress programavimas

Turime ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir įgyvendinant WordPress produktus: temas, įskiepius, plėtinius ir pan. Kompetetingos komandos dėka galime teikti WordPress produktų kūrimo ir techninio palaikymo paslaugas.

Esame WordPress produktų projektuotojai ir kūrėjai.

WordPress – tai atviro kodo licenziją turinti turinio valdymo sistema, kurią vysto daugybė savanorių iš viso pasaulio. Ši platforma buvo sukurta kaip tinklaraštis ir ilgainiui tapo tinklaraščių etalonu. Šiandien WordPress platforma naudojama įvairiose srityse – pradedant asmeniniu tinklapiu ir baigiant forumu ar elektronine parduotuve. Naujausi statistiniai duomenys rodo, kad šios platformos pagrindu yra sukurta 29% viso pasaulio tinklapių.

WordPress parašyta PHP, HTML, CSS programavimo kalbomis, duomenys saugomi MySQL duomenų bazėje. Bazinis platformos paketas yra pakankamai dažnai atnaujinamas. Ši platforma turi daugybę skirtingų kalbų paketų, temų ir įskiepių. Plačiai paplitusi nuomonė, kad WordPress sistema yra labai saugi, kodas parašytas švariai ir validžiai. WordPress atitinka W3C nustatytus standartus, kas reiškia, kad jūsų tinklapis yra taisyklingai atvaizduojamas daugelyje naujausios kartos naršyklių. Kadangi šiai platformai taikoma atviro kodo licenzija, ji labai dažnai yra perprogramuojama asmeniniams poreikiams tiek pavienių asmenų, tiek įmonių. Perprogramuoti galima tiek pačią bazinę platformos dalį, tiek įskiepius ar temas.

Bazinė platformos dalis, temos, įskiepiai sudaro vientisą tinklapio sistemą, tačiau visi trys elementai tuo pačiu yra vienas nuo kito nepriklausomi. Tad galima atnaujinti programos versiją, pakeisti temą, ištrinti ar įdiegti naują įskiepį, tuo trapu sistemos nepertraukiamam darbui nebus padaryta jokia žala. Temos naudojamos reikiamai tinkalpio grafinei aplinkai sukurti, o įskiepiai – papildomų funkcijų išplėtimui valdant tinklapio turinį.

Svarstantiems kurti naują internetinį projektą daugelis programuotojų pasiūlys rinktis būtent šią platformą, nes su ja galima įgyvendinti praktiškai bet kokius sumanymus. Ar tai būtų foto galerija, ar el. parduotuvė, o galbūt abu dalykai viename. Galima įdiegti bet kokį esamą įskiepį, modifikuoti ar sukurti naują. Pavyzdžiui, socialinės medijos, prekių pristatymo ar užsakymų tikrinimo, mokėjimų sistemos, paieškų filtro, paieškų sistemų optimizavimo įskiepiai leis jums įvairiai patobulinti savo tinklapį.

Turintiems kelis skirtingo turinio tinklaraščius WordPress suteikia galimybę juos valdyti iš vienos administracinės panelės. Kiekvienas tinklapis gali turėti savo turinį, temą, skirtingus įskiepius ir visiems jūsų skirtingiems tinklapiams su skirtingomis temomis ir įskiepiais užteks tik vienos WordPress bazinės platformos. Šis konfigūracinis tipas vadinamas WordPress Multisite. Su Multisite taupomas ne tik laikas optimaliau valdant turinį, bet ir užimama vieta serveryje.

WordPress palaiko trackback ir pingback metodus. Trackback – tai vienas iš linkback metodų, kuriuo remiantis vienas tinklapis gali sužinoti apie kito tinklapio atnaujintus duomenis. Pingback metodo pagalba tinklapio administratorius yra informuojamas, kai kas nors internete patalpina nuorodą į vieną iš esamų tinklapio dokumentų. Šie metodai plačiai taikomi naujienų tinklaraščiuose arba dialogui tarp tinklaraščio ir paieškos sistemos.

WordPress – draugiška paieškų sistemoms. Galimybė sugrupuoti turinį bendriniais vardais (tag’ai) padės skaitytojams ir paieškų sistemom rasti tinklapyje esantį išsimėčiusį turinį. WordPress turi vidinių nustatymų, pavyzdžiui, draugiški URL adresai (permalink) ir papildomų įskiepių, skirtų paieškų sistemų optimizavimui.

Naudojant nepatinkančią turinio valdymo sistemą ir siekiant ją pakeisti kita, arba norint pereiti pas kitą hostingo paslaugų tiekėją dažnai susiduriama su turinio perkėlimo problemomis. WordPress turi patogius turinio transportavimui skirtus įrankius, pritaikytus lengvai ir greitai perkelti esamą turinį į WordPress platformą.

Kalbant apie WordPress neverta klausti, ar ji turi mobiliąją versiją, ar yra saugi, ar turi patogius atvaizdų ar video įkėlimo įrankius, nes į visus klausimus atsakymas bus teigiamas. Verčiau, norint sužinoti tikrąsias WordPress galimybes, reikėtų sugalvoti kažką tikrai neįmanomo ir tik tada patikrinti, ar to dar nėra įgyvendinta, o jei ir nėra – tai galima nedelsiant sukurti.

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Darbų garantija

Paprastas procesas

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics