Esame WordPress produktų projektuotojai ir kūrėjai

Turime ilgametės patirties projektuojant, kuriant ir įgyvendinant WordPress produktus. Kompetentingos komandos dėka galime teikti WordPress produktų kūrimo ir techninio palaikymo paslaugas.
WordPress – tai atviro kodo licenciją turinti turinio valdymo sistema, kurią vysto daugybė savanorių iš viso pasaulio. Ši platforma buvo sukurta kaip tinklaraštis ir ilgainiui tapo tinklaraščių etalonu. Šiandien WordPress programavimas naudojamas įvairiose srityse – pradedant asmeninių tinklapių ir baigiant forumų ar elektroninių parduotuvių kūrimu. Kalbant apie WordPress neverta klausti, ar ji turi mobiliąją versiją, ar yra saugi, ar turi patogius atvaizdų ar video įkėlimo įrankius, nes į visus klausimus atsakymas bus teigiamas. Verčiau, norint sužinoti tikrąsias WordPress galimybes, reikėtų sugalvoti kažką tikrai neįmanomo ir tik tada patikrinti, ar tai dar nėra įgyvendinta, o jei ir nėra – tai galima nedelsiant sukurti.

Jūs esate gerose rankose

Kontrolė

Turintiems kelis skirtingo turinio tinklaraščius WordPress Multisite suteikia galimybę juos valdyti iš vienos administracinės panelės.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Trackback ir pingback metodai

Šie metodai itin plačiai taikomi naujienų tinklaraščiuose arba dialogui tarp tinklaraščio ir paieškos sistemos.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Turinio transportavimas

WordPress turi patogius turinio transportavimui skirtus įrankius, kai keičiama turinio valdymo sistema ar hostingo paslaugų tiekėjas.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!