Internetinių svetainių kūrimas

Kokybiška, informatyvi ir estetiškai patraukli internetinė svetainė – kelias į sėkmę. Mūsų tikslas - kliento norus paversti realybe ir sukurti tokią internetinę svetainę, kuri būtų fukcionali, o jos atnešti rezultatai - pamatuojami.

Sukursime tokią svetainę, kuri reprezentuos Jūsų verslą.

Internetinių svetainių kūrimas įgyvendinamas etapais. Išsamiai konsultuojame, aptariame idėją, analizuojame klientų poreikius, atliekame kliento konkurentų analizę, o sukūrę svetainę visuomet apmokome naudotis ir teikiame techninę pagalbą.

kiro.tech komanda vystydama savo veiklą ir su kiekvienu klientų įgyvendindami projektus, stegiasi laikytis šių klientų aptarnavimo standartų:

LANKSTUMAS. Puikiai suprantame, kad kiekvienas klientas savaip įsivaizduoja savo internetinį puslapį ir nori, jog jo svajonės virstų realybe. Mes drąsiai priimame iššūkius ir lanksčiai reaguojame į skirtingus poreikius. Kadangi nėra neįgyvendinamų darbų. Yra tik galimybės, kurias priderinsime prie Jūsų idėjos.

ATSAKINGUMAS. Internetinių svetainių kūrimas prasideda nuo detalios analizės. Įsigilinsime į Jūsų sritį, įvertinsime konkurentus ir pateiksime konkurencingą pasiūlymą, kuris užtikrintų Jūsų įmonės proveržį rinkoje.

ORIGINALUMAS. Verslo sėkmė prasideda nuo individualaus stiliaus, kuris perteikiamas ir internetinėje svetainėje. Mes nekopijuojame kitų. Mes kuriame tai, kas formuotų Jūsų įmonės identitetą.

GREITIS. Puikiai suprantame, kad kiekvienas klientas nori kuo greičiau pradėti savo veiklą, todėl siūlome internetinių svetainių kūrimo paslaugas remiantis konkrečiais terminais. Jie padės ir mums, ir Jums paprasčiau judėti tikslo link.

INOVACIJOS. Nuolatos mokomės, kad savo klientams galėtumėte pasiūlyti vis modernesnes funkcijas, vis inovatyvesnes svetaines, sukurtas su pažangiomis technologijomis.

DARBŠTUMAS. Siekiame, kad klientai liktų visapusiškai patenkintini rezultatu, tad koreguojame savo darbus pagal klientų pageidavimus. Juk internetinių svetainių kūrimas yra detalus ir iš skirtingų komponentų susidedantis darbas, todėl siekiame kad rezultatas atitiktų kliento norus, būtų konkurencingas rinkoje.

KOMUNIKACIJA. Neturintiems patirties svetainių kūrime kyla labai daug klausimų. Mes tai puikiai suprantame, todėl nemokamai konsultuojame, atsakome į visus klausimus ir padedame suprasti puslapio kūrimo peripetijas.

ĮVAIRIAPUSIŠKUMAS. Užtikriname, kad klientui nereikės dėl nieko rūpintis, kadangi mūsų komandoje dirba labai skirtingų sričių specialistai. Sudėsime visus kablelius, nuspalvinsime visus puslapio laukelius, suprojektuosime visus kodus.

 
Kiek kainuoja paslaugos?

Internetinių svetainių kūrimo kainos kinta priklausomai nuo klientų poreikių. Mūsų nurodyti kainoraščiai – orientaciniai. Tiksli darbų sąmata pateikiama išsiaiškinu kliento poreikius ir galimybes, kuriomis galime pasiekti aptartą rezultatą.

Kiek trunka svetainės kūrimas?

Internetinių svetainių kūrimas užima labai skirtingą laiko tarpą. Nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Aptarę Jūsų projektą, susipažinę su juo galime, išsiaiškinę reikalavimus galime tiksliai pasakyti, kiek laiko reikės jam įgyvendinti.

Kaip naudotis internetiniu puslapiu?

Baigus svetainių kūrimo darbus apmokysime kaip dirbti su Jūsų svetaine, kaip redaguoti jos turinį. Taip pat pateiksime rekomendacijas bei atsakysime į Jūsų klausimus.

Koks Jūsų būsimo puslapio tikslas?

Kiekviena internetinė svetainė kūriama turint konkretų tikslą. Norite parduoti savo paslaugas? Galbūt pateikiate visuomenei naudingą informaciją? Žinodami Jūsų tikslą mes kur kas tikslingiau judėsime jo įgyvendinimo link. Galiausiai, įvertinkite, ko klientas turėtų ieškoti Jūsų puslapyje. Ką reprezentuoja Jūsų verslo vardas? Projektuojame tiek paprastus reprezentacinius puslapius, tiek sudėtingo funkcionalumo svetaines. Tačiau kokia labiausiai atitinka Jūsų klientų poreikius?

Koks bus internetinės svetainės turinys?

Turite idėją – mes ją paversime realybe. Svarbiausia pateikti akiai patrauklų apipavidalinimą ir informatyvius tekstus, kurie leis pritraukti ne tik esamus, tačiau ir potencialius klientus. Turinį aptarsime kartu.

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Darbų garantija

Paprastas procesas

Tai dar ne viskas!

Mūsų sukurtos interneto svetainės turi visas šias savybes

Interneto sveatinės kuriamos naudojant pažangias, nuolat atnaujinamas technologijas, todėl jos yra saugios, modernios ir lengvai valdomos.

Mums svarbu, kad kuriamas produktas atitiktų naujausias dizaino tendencijas. Taip savo klientams įrodysite, kad esate lankstūs ir progresyvūs.

Į sukurtą sveatinę galima integruoti šalutines sistemas ar kitą programinę įrangą, todėl galėsite lengvai atlikti įvairius marketingo veiksmus, valdyti pardavimus ir pan.

Visi kuriami produktai yra pritaikyti naudotis įvairiais įrenginiais, todėl taip didinsite savo klientų ratą - jie galės lengvai naudotis Jūsų internetine svetaine naudodami tiek kompiuterį, tiek išmanųjį telefoną ar planšetę.

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics