Sukursime tokią svetainę, kuri reprezentuos Jūsų verslą

Kokybiška, informatyvi ir estetiškai patraukli internetinė svetainė – kelias į sėkmę. Mūsų tikslas - kliento norus paversti realybe ir sukurti tokią internetinę svetainę, kuri būtų fukcionali, o jos atnešti rezultatai - išmatuojami.
Internetinių svetainių kūrimas įgyvendinamas keliais etapais. Išsamiai konsultuojame, aptariame idėją, analizuojame klientų poreikius, atliekame kliento konkurentų analizę, o sukūrę svetainę visuomet apmokome naudotis ir teikiame techninę pagalbą. Internetinių svetainių kūrimas užima labai skirtingą laiko tarpą - nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Aptarę Jūsų projektą, susipažinę su juo, išsiaiškinę reikalavimus, galime tiksliai pasakyti, kiek laiko reikės jam įgyvendinti. Baigus svetainių kūrimo darbus apmokysime, kaip dirbti su Jūsų svetaine, kaip redaguoti jos turinį. Taip pat pateiksime rekomendacijas bei atsakysime į Jūsų klausimus.

Jūs esate gerose rankose

Lankstumas

Nėra neįgyvendinamų darbų. Yra tik galimybės, kurias priderinsime prie Jūsų idėjos.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Originalumas

Mes nekopijuojame kitų. Mes kuriame tai, kas formuotų Jūsų įmonės identitetą.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Inovacijos

Nuolatos mokomės, kad savo klientams galėtumėte pasiūlyti moderniausias funkcijas.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!