radijo ryšio sistemos
Projektai

Rrs.lt – radijo ryšio sistemų profesionalai

Subūrėme kompetentingą komandą, kuri siekia daugiau
Klientas
Radijo ryšio sistemos
Metai
2022
Sprendimas
Dedikuota komanda

Apie projektą

Radijo ryšio sistemos – 2008 m. įsteigta, viena iš pagrindinių radijo ryšio sistemomis prekiaujanti įmonė Lietuvos rinkoje. Radijo ryšio sistemos siūlo platų prekių asortimentą, kuriame galima pastebėti tiek profesionalią, tiek mėgėjišką ryšio įrangą ir jos priedus, GPS navigacijas, vaizdo registratorius ir kt. elektroninę įrangą.

Problema

Klientas turėjo poreikį įsidiegti papildomų funkcionalumų, tačiau dėl pasenusios tuo metu naudojamos Magento versijos to padaryti negalėjo. Trečiųjų šalių moduliai, kurie yra naudojami baziniam Magento funkcionalumui plėsti, kūrėjų nuolatos pritaikomi prie Magento versijos atnaujinimų. Modulių kūrėjai visuomet siekia neatsilikti ir dirbti su naujausia Magento aplinka, todėl daugelis trečiųjų šalių programinės įrangos sprendimų nėra suderinami ir palaikomi su ženkliai senesnėmis Magento versijomis.

Sprendimas

Klientas kreipėsi su aiškiu noru – atnaujinti naudojamą Magento versiją, jog el. parduotuvė galėtų būti tobulinama ir toliau. Atliekant Magento versijos naujinimą, kartu buvo atnaujinamos ir veikimui būtinos serverio infrastruktūros versijos, trečiųjų šalių programinės įrangos modulių bei dizaino temos versijos. Atnaujinus Magento versiją, buvo įgyvendinta daugybė funkcionalumų, pavertusių el. parduotuvę šiuolaikiška ir funkcionalia.

rrs.lt

Suteiktos paslaugos

Klientui buvo atliktas didelės apimties Magento versijos naujinimas bei ištaisytos visos iškilusios klaidos. Atnaujinus dizaino temos versiją, dėl ženklių dizaino temos versijos pokyčių svetainės dizainas visiškai prarado buvusią struktūrą. Taupant laiką ir biudžetą, buvo priimtas sprendimas įsigyti naują dizaino temą, ją įdiegti bei individualiai pritaikyti prie įmonės specifikos ir klientų poreikių.

Viena iš pagrindinių el. parduotuvės atnaujinimo priežasčių – noras plėtoti funkcionalumą, todėl atnaujinus Magento versiją, buvo įdiegta nemažai naujų funkcionalumų bei patobulinti esami. Siekiant supaprastinti el. parduotuvės administravimą bei suteikti klientams platesnį pristatymo būdo pasirinkimą, buvo įdiegti vežėjų moduliai, automatizuojantys užsakymų pristatymo procesus. Atsižvelgiant į klientų norą talpinti prekes prekyvietėse, buvo įdiegtas bei sukonfigūruotas modulis, suteikiantis galimybę generuoti XML dokumentą bei perduoti nurodytą prekių katalogą įvairiems e. prekybos kanalams (pvz., kaina24.lt, pigu.lt ir kt.). SEO pozicijų gerinimui buvo įdiegtas platų SEO funkcijų spektrą suteikiantis SEO Toolkit modulis. Atsiskaitymo proceso optimizavimui įgyvendinta logika, kuomet galimi apmokėjimo būdai priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Atsižvelgus į klientų poreikį paprastesniam el. parduotuvės administravimui, įdiegtas automatinių kategorijų funkcionalumas, kurio dėka produktai automatiškai priskiriami prie kategorijų pagal numatytas sąlygas. Siekiant supaprastinti administravimo procesą, įdiegtas automatinis panašių produktų modulis, kuris suteikia galimybę pagal taisykles atvaizduoti, kokiomis sąlygomis esant ir kur pasirinkti produktai turėtų būti atvaizduojami kaip panašūs produktai. Atnaujinus Magento versiją  buvo įgyvendinta ir daugiau smulkios apimties darbų.

Rezultatai

Bendradarbiavimo pradžioje buvo atnaujinta Magento versija, taip užtikrinant sklandų el. parduotuvės veikimą, saugumą bei atveriant galimybes funkcionalumo plėtrai. Atnaujinus el. parduotuvės versiją bei įdiegus naujų funkcionalumų supaprastėjo el. parduotuvės administravimas, o pati el. parduotuvė tapo šiuolaikiška, funkcionali, traukianti akį bei patogi apsipirkimui. Atnaujintos rrs.lt el. parduotuvės tobulinimo darbai progresyviai tęsiami ir toliau.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti