Tinklaraštis

5 požymiai, kurie rodo, kad atėjo laikas interneto svetainės atnaujinimui

Sausio 2

Interneto svetainė – geriausia verslo pozicionavimo forma, savo minčių reiškimo galimybė. Jau ne vienerius metus interneto svetainės palengvina mums gyvenimą, suteikia galimybę skleisti informaciją, ieškoti bei atrasti. Sėkmingam puslapio funkcionavimui būtina ne tik sukurti kokybišką interneto svetainę, tačiau ir pasirūpinti jos priežiūra.

Interneto svetainės „sensta“, tad nurodysime  5 požymius, kurie parodo, kad Jūsų svetainė pasenusi ir būtina ją atnaujinti.

# 1. Interneto svetainėje negalima bendrauti

Šiais laikais labai svarbu palaikyti glaudžius kliento bei verslininko santykius. Kadangi klientas turi galimybę rinktis tą pasiūlymą, kuris jam labiausiai patinka – dažniausiai pasirenkamas artimesnis, kuris padeda palaikyti artimus santykius, toks, kuris suteikia galimybę pasinaudojus paslauga arba preke, pavyzdžiui, palikti komentarus. Didelis privalumas, kai internetiniame puslapyje yra nurodytos ir Facebook, Instagram socialinių tinklų nuorodos, kuriose klientai gali išsakyti savo nuomonę, o verslininkas gali palaikyti bendravimą. Jei šiomis savybėmis Jūsų puslapis nepasižymi – pats laikas interneto svetainės atnaujinimui.

# 2. Interneto svetainė nepritaikyta mobiliesiems įrenginiams

Jeigu Jūsų interneto svetainė buvo kurta daugiau nei prieš penkerius metus ir nelabai skyrėte laiko jos atnaujinimui, tai reškia, kad ji gali būti nepritaikyta mobiliesiems įrenginiams. Šiais laikais prisitaikantis (arba responsive) dizainas yra būtinas. Statistika atskleidžia, jog daugiau nei 80 procentų 16-35 metų amžiaus žmonių naršo būtent naudodamiesi telefonu, o ne kompiuteriu. Ši amžiaus grupė yra pati imliausia perkant internetu, naršant, tad reikia pasistengti prisitaikyti prie jos poreikių ir suteikti galimybę patogiai matyti informaciją naršant ir telefonu, ir planšetiniu kompiuteriu.

# 3. Netinkamas savęs pozicionavimas

Galima drąsiai sakyti, kad patrauklus interneto svetainės dizainas gali parduoti daugiau. Daugelis mažų verslų vos tik pradėję veiklą labai taupo, dažnai investicijos į dizainerio paslaugas yra labai kuklios. Metams bėgant ir augant įmonei, jos galimybės taip pat plečiasi. Kartu su augančiu pelnu reikia auginti ir interneto svetainę, kuri parodo Jūsų verslo veidą. O tinkamas dizainas gali būti labai reikšmingas. Ypač svarbus geros kokybės logotipas, kuris be jokių žodžių parodo, kas Jūs esate ir koks yra Jūsų moto. Jeigu interneto svetainės dizainas atrodo neskoningai ir šiuo metu visiškai kitaip įsivaizduojate verslo svetainės apipavidaliną – keisti jį yra būtina.

# 4. Neatnaujinta informacija

Verslas auga, tad kartu su augančiomis jo galimybėmis tuo pačiu būtina atnaujinti informaciją Jūsų internetiniame puslapyje. Lygiai taip pat kaip svarbu atjauninti dizainą, kuris parodo Jūsų verslo veidą, tuo pačiu reikia atjauninti ir informaciją apie Jūsų verslo siekius, žinoma, parodyti, kaip augo Jūsų įmonė. Žmonės visada labiau pasitiki tomis įmonėmis, kurios brendo mažais, tačiau labai stabiliais žingsniais. Tai tuo pačiu parodo įmonės vertę ir kuria pasitikėjimą, skatina vartotojus išlikti lojaliais.

# 5. Mažas interneto svetainės funkcionalumas

Seniau kurtos internetinės svetainės nėra tokios funkcionalios, kokios gali būti šiuo metu. Tai yra visiškai natūralu. Technologijos dideliais žingsniais juda į priekį, tad atsiranda vis daugiau internetinių puslapių galimybių. Jos padeda sukurti ne tik estetiškai patrauklesnes svetaines, tačiau ir turinčias daugiau galimybių,  funkcionalesnes ir palengvinančias pirkimą. Puikus pavyzdys – elektroninių prekybos vietų atveju nukreipimas į banką arba  greitesnis ir paprastesnis kontaktavimas su puslapio administratoriais. Didesnis interneto svetainės funkcionalumas lemia patogumą. Vartotojai gali rasti informaciją bei atlikti veiksmus svetainėje žymiai paprasčiau, lengviau ir greičiau. Visa tai sukuria pridėtinę vertę vartotojams, o tai padeda sukurti palankesnį Jūsų verslo įvaizdį bei didina pardavimų apsukas.

Niekas nestovi vietoje, technologijos keičiasi kasdien. Sekite naujienas ir pritaikykite jas savo puslapiui.

Augant verslui – reikia „auginti“ ir reklamą. Kadangi internetinės svetainės dažnai vadinamos pačia efektyviausia reklamos galimybe – pasinaudoti ja yra būtina. Tiesa, ne tik sukurti ir „palikti”, tačiau puoselėti bei išlaikyti, atsižvelgiant į naujausias technologijų tendencijas.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti