Tinklaraštis

Video turinys: nauda ir tendencijos (infografikas)

Lapkričio 5

VIDEO reklama, VIDEO blog‘ai, VIDEO pristatymai šiuo metu užkariauja internetą. Rinkodaros specialistai turi sutelkti visas jėgas ir susikoncentruoti ties vaizdinėmis reklamomis, kurios šiuo metu labai intensyviais žingsniais juda į priekį ir greitu metu, prognozuojama, taps pačia populiariausia reklamos galimybe. Video turinys tampa karaliumi ir pranoksta net tekstinę informaciją, kuri karaliavo iki šiol.

Statistika, kuri paskatins išbandyti VIDEO reklamą

YouTube puslapio populiarumas auga kasdien. Ne tik lankytojų skaičiumi, tačiau ir verslininkų, kurie šį puslapį pasirenka kaip patraukliausią reklamos platformą.

Dar abejojate, ar video turinys Jums yra reikalingas? Atsakyti į jį geriausiai gali skaičiai!

Išbandžius, įvertinus ir susisteminus duomenis, gaunama tokia statistika, kad vartotojai naudojantys VIDEO medžiagą:

  1. Tumbrl sulaukia net 120 % daugiau susidomėjusių nei likusieji.
  2. Printerest sulaukia net 111 % daugiau susidomėjimo nei likusieji.
  3. Instagram sulaukia net 64 % daugiau susidomėjimo nei likusieji.
  4. Facebook sulaukia net 87 % daugiau susidomėjimo nei likusieji.

Šie skaičiai turėtų būti geriausias įrodymas, kad išbandyti VIDEO reklamą savo verslo paskyroje verta. Ne tik socialiniuose tinkluose, tačiau ir tinklalapiuose. Šiuolaikinis tinklapių kūrimas apima ir vaizdinės medžiagos kėlimo galimybę, kad pavyktų išlaikyti kokybę ir taip sudominti naršytojus. SEO paslaugos padės vartotojui užsukti į Jūsų puslapį, o video turinys jį užlaikys.

YouTube – geriausias reklamos kanalas?

Nors VIDEO galima kelti ir į asmeninius socialinius tinklus arba puslapius, visgi, YouTube vis dar įvardijama kaip viena patraukliausių VIDEO talpinimo alternatyvų. Juolab, kiekvienais metais plečiasi jos galimybės, galima pasirinkti daug skirtingų reklamos galimybių.  Pirmiausia, YouTube sąlyginiai visiškai nieko nekainuoja. Žinoma, galima užsisakyti reklamą, tačiau ypač taupantieji investuoja į gerą video ir vėliau jį transliuoja savais kanalais, kad kuo daugiau žmonių pamatytų. Kol kas galimybės atviros, o kaip bus greitu metu – šiuo metu sunku prognozuoti.

Marketingo specialistai tikina, kad patraukliausias yra juokingas video turinys, trumpi klipukai, kurie nereikalauja iš naršytojo daug laiko. Lygiai taip pat kaip ir ilgas tekstas dažniausiai nesudomina, taip pat ir ilgai trunkantis VIDEO tampa jau nebe reklama, tačiau vaizdine medžiaga, kurią peržiūri tik suinteresuoti žmonės. O reklama turi būti tokia, kad ją „priimtų“ kuo daugiau žmonių.

Analizuojant VIDEO rinkodaros galimybes reikia nepamiršti, kad telefonai keičia kompiuterius, tad kuriant vaizdinę medžiagą reikia ją pritaikyti ir prie mobiliųjų įrenginių, planšetinių kompiuterių. Mobiliųjų tinklų teikėjai tikina, kad didžiausią dalį marketingo biudžeto būtent ir „suvalgo“ įvairūs vaizdeliai, kuriuos labai mėgsta vartotojai. Natūralu, kad keičiantis visuomenei tuo pačiu svarbu prisitaikyti prie jų poreikių ir skleisti tokį video turinį, kuris patrauktų dėmesį, būtų naudingas, įdomus ir paskatintų pirkti.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti