Suteikite savo puslapio klientams tik pačią geriausią patirtį

Siekiant padidinti pardavimus, pritraukti daugiau klientų ir paprasčiausiai būti kur kas labiau žinomu bei lengviau atrandamu – nebūtinas Jūsų indėlis. Viską galite palikti mūsų rankose! Vartotojo patirties auditas padės sulaukti geresnės vartotojų patirties, kuri neatsiejama nuo kur kas sėkmingesnio verslo.
Vartotojo patirties auditas padės įvertinti svarbius faktorius, skatinančius klientą kuo ilgiau pasilikti Jūsų internetinėje svetainėje arba elektroninėje parduotuvėje. Įvertinama, ar Jūsų internetinės parduotuvės arba virtualios svetainės platforma lengvai randama, ar tekstai pateikiami aiškiai, ar dizainas patrauklus klientui, kuris naršo tiek telefonu, tiek kompiuteriu. Visapusiškas detalių apgalvojimas ir pritaikymas prie šiuolaikinio ir išmanaus kliento poreikių garantuoja ir sėkmingus pardavimus. Kiekviena parduotuvė yra labai skirtinga. Jeigu vienai reikalinga labai nuodugni analizė, kurios metu atrandama labai daug taisytinų problemų, kitos sėkmingai funkcionuoja ir patenkina klientų poreikius. Vartotojo patirties auditas padės išsiaiškinti, kurioje vietoje yra Jūsų internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė ir kaip galima ją padaryti prieinamesne klientams.

Jūs esate gerose rankose

Profesionalumas

Mūsų komandoje dirba tik geriausi savo srities analitikai, kurie nuolatos tobulėja ir domisi naujausiomis tendencijomis.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Komunikacija

Suteikiame išsamias konsultacijas ir palaikome nuolatinį bei aktyvų ryšį su savo klientais, taip užtikrindami geriausią rezultatą.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Rekomendacijos

Mes surasime nesklandumus ir pasiūlysime būdus, kurie gali padėti juos išspręsti. Mūsų konsultacijos išsamios ir detalios.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!