Vartotojo patirties auditas

Siekiant padidinti pardavimus, pritraukti daugiau klientų ir paprasčiausiai būti kur kas labiau žinomu bei lengviau atrandamu – nebūtinas Jūsų indėlis. Viską galite palikti mūsų rankose! Vartotojo patirties auditas padės sulaukti geresnės vartotojų patirties, kuri neatsiejama nuo kur kas sėkmingesnio verslo.

Suteikite savo puslapio klientams tik pačią geriausią patirtį.

Vartotojo patirties auditas padės įvertinti svarbius faktorius skatinančius klientą kuo ilgiau pasilikti Jūsų internetinėje svetainėje arba elektroninėje parduotuvėje. Įvertinama: ar Jūsų internetinės parduotuvės arba virtualios svetainės platforma lengvai randama; ar tekstai pateikiami aiškiai; ar dizainas patrauklus klientui, kuris naršo tiek telefonu, tiek kompiuteriu. Visapusiškas detalių apgalvojimas ir pritaikymas prie šiuolaikinio ir išmanaus kliento poreikių garantuoja ir sėkmingus pardavimus.

Audito metu visapusiškai įvertinama Jūsų internetinė platforma ir palyginama su sėkmingais pavyzdžiais. Tikslas – juos pranokti ir pasiūlyti klientams daugiau, kokybiškiau bei efektyviau. Išsami analizė leis ne tik pastebėti silpnąsias puses, tačiau įvertinti ir privalumus, kuriuos reikia akcentuoti. Pateiksime rekomendacijas, kaip pagerinti Jūsų internetinės svetainės įvaizdį ir padidinti lankomumą.

Vartotojo patirties auditas leis gauti išsamią informaciją apie Jūsų elektroninės prekybos vietos trūkumus, pateikiama detali apžvalga bei rekomenduojami tolimesni platformos tobulinimo žingsniai.

  1. Pateiksime išsamią Jūsų puslapio analizę.
  2. Sudėliosime puslapio rekomendacijas bei prioritetus.
  3. Paaiškinsime siūlomas rekomendacijas bei gautas išvadas.
  4. Surasime priežastis, kodėl Jūsų parduotuvės platforma yra netinkama tam tikriems lankytojams.
  5. Pateiksime rekomendacijas, kaip parduotuvę padaryti patrauklesne.
  6. Patarsime ir rekomenduosime kitus parduotuvės tobulinimo aspektus.

Kiekviena parduotuvė yra labai skirtinga. Jeigu vienai reikalinga labai nuodugni analizė, kurios metu atrandama labai daug taisytinų problemų – tuo tarpu kitos sėkmingai funkcionuoja ir patenkina klientų poreikius. Vartotojo patirties auditas padės išsiaiškinti, kurioje vietoje yra Jūsų internetinė svetainė, elektroninė parduotuvė ir kaip galima ją padaryti prieinamesnę klientams.

Kodėl verta rinktis mus?

PROFESIONALUMAS. Mūsų komandoje dirba tik geriausi savo srities analitikai, kurie nuolatos tobulėja ir domisi naujausiomis tendencijomis. Tai garantuoja, jog galime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas tiek verslo jaunuoliams, tik patirtį sukaupusiems verslininkams.

LANKSTUMAS. Vartotojo patirties auditas yra kruopštus darbas, kuris atliekamas komunikuojant su klientu ir paaiškinant jam kiekvieną detalę. Būtent todėl užtikriname lanksčias paslaugas, kurios gali kisti priklausomai nuo kliento poreikių.

KOMUNIKACIJA. Suprantame, kad klientai nori žinoti kiekvieną detalę susijusi su Jūsų internetiniu puslapiu, tad suteikiame išsamias konsultacijas bei palaikome nuolatinį bei aktyvų ryšį.

UNIVERSALUMAS. Teikiame ne tik vartotojo patirties audito paslaugas, tačiau taip pat ir SEO bei techninį auditą, kurio paskirtis yra visapusiškai įvertinti elektroninę parduotuvę. Detali analizė padės atrasti minusus bei klientams pasiūlyti tai, ko jie nori ir kas garantuoja, kad kartą apsilankę jie vėl sugrįš.

REKOMENDACIJOS. Atliekama nuodugni analizė, kurios metu sužinomi minusai, kurie gali trukdyti į savo elektroninę prekybos vieta pritraukti daugiau potencialių klientų. Žinant problemas – būtina kuo skubiau imtis priemonių, kurios gali tas problemas sutvarkyti. Taigi, mes ne tik surasime nesklandumus, tačiau tuo pačiu pasiūlysime būdus, kurie gali padėti jas išspręsti. Mūsų konsultacijos išsamios ir detalios, su konkrečiomis rekomendacijomis.

Vartotojo patirties audito privalumai padeda iš pagrindų patikrinti elektroninės parduotuvės universalumą, pritaikomumą bei efektyvumą. Kiekvieno verslo tikslas – prisitaikyti prie kliento poreikių.

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Darbų garantija

Paprastas procesas

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics