Tinklaraštis

Turinio valdymo sistema

Sausio 9

Turinio valdymo sistema (en. Content management system) – programinė struktūra, kuri padeda susisteminti ir paprasčiau peržiūrėti tam tikrą informaciją (vaizdinę, garsinę ir kt.). Sistemos tikslas informaciją pateikti taip, kad norint ją peržiūrėti nereikėtų jokių programavimo įgūdžių, susirasti reikalingą informaciją galėtų asmuo, kuris neturi aukšto internetinio raštingumo lygio. Kuo turinio valdymo sistema paprastesnė – tuo labiau ji patinka interneto naršytojams.

Turinio valdymo sistemos pasirinkimas

Neturint patirties ir žinių apsispręsti, kokia turinio valdymo sistema tinka labiausiai – gali būti sunku. Išsami konsultacija dažniausiai labai palengvina paieškas, padeda programuotojui paprasčiau suvokti, ko nori klientas ir kaip galima patenkinti jo poreikius.

Mokamos ar nemokamos? Šiuo metu galima rasti tūkstančius nelabai kam žinomų valdymo sistemų, kurios nieko nekainuoja ir dažniausiai padeda atlikti tik minimalias funkcijas. Tiesa, kai kuriems to užtenka. Visgi, svarstydami savo finansines galimybe nepamirškite, kad kokybė kainuoja, o kiekvieno verslininko, blogerio ir bet kokio kito savo poreikius į internetą perkelti norinčio asmens darbas – užsitikrinti gerą reputaciją.
Klientų poreikiai. Prieš persikeliant į internetą labai svarbu apgalvoti savo klientus, jų poreikius bei pasiūlyti tai, ko jie nori. Net ir turinio valdymo sistema gali būti reikšmingas veiksnys skatinantis sugrįžti į jūsų puslapį.
Puslapio tipas. Ką norite pasakyti savo naršytojams, kaip planuojate pateikti informaciją? Bus daug video? O gal daug nuotraukų? Planuojate palikti forumo skiltį? Skirtingiems puslapio poreikiams reikalinga ir skirtinga puslapio sistema.
Išvaizda. Pirmas įspūdis – svarbiausias. Populiariausios turinio valdymo sistemos dažniausiai gali pasiūlyti tūkstančius įvairiausių šablonų, kurie tinka tiek solidumo ieškantiems, tiek norintiems žaismingumo. Ne tokios populiarios valdymo sistemos dažniausiai turi mažesnį pasirinkimą. Visgi, turinys – karalius, tad dizainas turi būti patrauklus, atitinkantis puslapio temą, neerzinantis.
Puslapio priežiūra. Galiausiai, ieškodami sistemos įvertinkite tai, kas ją prižiūrės. Rasti galima nuo paprasčiausių sistemų, kurios nereikalauja specifinių žinių iki sudėtingų, kurių priežiūrai rekomenduojami specialistai arba asmenys, kurių kompiuterinis, interneto raštingumas yra aukšto lygio.

Sunku pasirinkti? Taip, su specialistais visada viskas kur kas paprasčiau, tad konsultacija labai rekomenduojama dar prieš konkrečiai nusprendus, kuri turinio sistema bus jūsų puslapio dalis.

WordPress turinio valdymo sistema

WordPress – viena populiariausių turinio valdymo sistemų visame pasaulyje. Nors ji itin populiari tinklaraštininkų tarpe, tačiau tai patogi platforma ir kitoms puslapio paskirtims.

WordPress privalumai:

  1. Labai lengvas, paprastas ir patogus įdiegimas;
  2. Labai platus skirtingų šablonų pasirinkimas, tad kiekvienas ras jam tinkamiausią ir geriausiai puslapio idėją gebantį perteikti šabloną;
  3. Lengvas ir paprastas naudojimas;
  4. Sistema nuolatos atnaujinama, pasiūloma vis daugiau funkcijų;
  5. Tai saugi sistema, kuria naudojasi garsiausios pasaulio įmonės. Svarbiausia atsakingai rinktis įskiepius;
  6. Plačios teksto redagavimo galimybės, lengvas nuotraukų įkėlimas;
  7. Turinys redaguojamas ne tik paprastai, tačiau ir labai greitai;
  8. Ši sistema plačiai aptarta ir aprašyta internete, tad iškilus klausimams greitai rasite reikalingą informaciją.

Ši sistema – viena populiariausių, tačiau tinka ne visais atvejais. Taigi, konsultacija su programuotoju padės paprasčiau pasirinkti.

Magento turinio valdymo sistema

Magento turinio valdymo sistema – stambių verslininkų, ieškančių modernios, inovatyvios bei itin saugios valdymo sistemos.

Nepaisant itin aukšto saugumo lygio – sistemos valdymas yra paprastas ir patogus. Magento – inovatyvus sprendimas puikiai tinkantis tiems, kurie nori koja kojon keliauti su paieškos sistemomis. Taigi, ši valdymo sistema sukurta taip, kad be papildomos SEO optimizacijos puslapis jau yra aukščiau konkurentų. SEO – patraukliausia galimybė pranokti savo konkurentus, tad rinktis valdymo sistemą, kuri jau sukurta galvojant apie paieškos puslapius – didelis privalumas.

Platus dizaino bei įskiepių pasirinkimas leis skirtingoms idėjoms virsti realybe. Juolab, valdymo sistema nuolatos atnaujinama, kad galėtų klientams pasiūlyti vis modernesnius naršymo būdus.
Responsive dizainas. Augant mobiliųjų telefonų erai ir supratus, kad internete vis dažniau naršoma telefonu, o ne kompiuteriu – puslapio pritaikymas mobiliesiems įrenginiams yra būtinas. Magento turinio valdymo sistema lengvai pritaikoma telefonams, planšetiniams kompiuteriams.

Tinkamai pasirinkta turinio valdymo sistema – kelias į sėkmę.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti