Tinklaraštis

Tobula dropshippingo elektroninė parduotuvė: kaip ją sukurti?

Rugsėjo 4

Dropshippingas Lietuvoje dar nėra labai plačiai paplitęs, tačiau visas pasaulis sutinka, kad šio tipo verslavimas yra labai patogus. Jums tereikia kompiuterio ir interneto, o visa kita – tik laukimas, kol pinigai jus pasieks. Na nors tai tiesa, tačiau yra ir daugiau detalių, kadangi tinkamai save reprezentuoti reikia mokėti. Kadangi konkuruojate su ne kitais lietuviais, o su viso pasaulio verslininkais, kurie prekiauja ta pačia produkcija, jūsų dropshippingo elektroninė parduotuvė turi būti nepriekaištinga.

Pateikiame 14 patarimų, kurie padės jums tinkamai paruošti savo elektroninę parduotuvę ir pritraukti klientų vos tik pradėjus savo veiklą:

SEO draugiškas prekės pavadinimas

Jeigu norite būti kuo paprasčiau atrandamas – tokiu atveju pasistenkite sugalvoti SEO draugišką produkto pavadinimą. Žinoma, nebūtina apsiriboti šabloniškumu, tačiau pavadinime būtinai turėtų būti minimi keli žodžiai, kurie charakterizuoja gaminį.

Koreguokite produkto nuorodą

Daugelis koreguoja prekių pavadinimus, tačiau pamiršta, kad pakoregavus pavadinimą taip pat privalu pataisyti ir prekės nuorodą. Ji turi būti identiška pavadinimui.

Perrašykite parduodamo gaminio aprašymą

Aprašymas yra labai svarbus aspektas galintis paskatinti pirkti būtent pas jus, o ne pas kitus. Tokiose platformose kaip eBay galima rasti labai daug dropshippingerių, kurie prekiauja tokiais pačiais produktais ir ta pačia kaina. Šiuo atveju labai svarbu kažkuo išsiskirti. Aprašymas yra geras žingsnis. Ne tik surašykite bazinę informaciją apie prekę, tačiau taip pat ir pateiksite patarimų, pasinaudokite beletristikos magija. Galbūt tai ir bus stimulas skatinantis pirkti būtent pas jus.

Pagerinkite parduodamo produkto galeriją

Keldami prekes įvertinkite tai, kad estetiškai pateikta nuotrauka padidina tikimybę, kad iš jūsų dropshippingo elektroninė parduotuvė sulauks pirkėjų. Pažiūrėkite, kad neliktų kitų pardavėjų logotipų. Dar geriau – sukurkite ir naudokite savo logotipą. Taip bus lengviau jus atpažinti.

Įtraukite raktinius žodžius į SEO sekciją

SEO – efektyvus būdas parduoti daugiau ir greičiau. Paprasčiausiai tinkamai panaudoti SEO raktiniai žodžiai padeda jus kur kas greičiau surasti ne tik eBay platformoje, tačiau taip pat ir naudojantis Google paieškos sistema. Raktinių žodžių įtraukimas yra smulkmena, tačiau itin naudinga ir veiksminga.

Redaguokite parduodamo produkto atributus

Būtinai užpildykite visą informaciją, kuri yra susijusi su produkto charakterizavimui. Tai padeda klientui geriau įsivaizduoti ko tiksliai galima būtų tikėtis. Štai pavyzdžiui dydžius reikia nurodyti remiantis gaminio pagaminimo vieta, kadangi europiečių ir azijiečių drabužių dydžiai yra skirtingi, nors raidė ir ta pati. Kuo daugiau smulkmenų užpildysite – tuo tikresnis galėsite būti, kad jūsų dropshippingo elektroninė parduotuvė liks pastebėta.

Pasirinkite tinkamas produktų kategorijas

Klasifikuodami visas turimas prekes būtinai suskirstykite visus produktus į atitinkamas kategorijas, kuriose juos galima rasti. Tai padidina tikimybę, kad jūsų produkcija bus pastebėta visiškai atsitiktinai.

Nurodykite tikėtiną užsakymų skaičių

Reklamos puoselėtojai teigia, kad preliminarus jau atliktų užsakymų skaičius labai teigiamai veikia. Tačiau ir čia nereikia persistengti, kadangi neseniai įkėlus naują prekę negalima nurodyti, kad jau atlikta daugiau nei 1 000 užsakymų. Tai sukels abejonių, o kai jumis bus nepasitikima – paprasčiausiai niekas nenorės pirkti tokioje parduotuvėje.

Netaikykite nepagrįstų nuolaidų

Nurodydami nuolaidas nepamiškite, kad ypač dideli skaičiai nekelia pasitikėjimo. Kai kuriose prekybos vietose galima rasti prekes, prie kurių nurodytos nuolaidos siekia net 85 procentus. Jos labiau atrodo įtartinai nei rimtai, tad net ir nuolaidų taikymas yra rimtas darbas, kurį reikia apgalvoti.

Nurodykite produkto kainų intervalą

Kainų intervalai pasitarnauja tokiu atveju, kai parduodami produktai skiriasi dydžiu arba komplektacija. Tokiu atveju dar prieš susipažindamas su smulkmenomis klientas gali įvertinti, kokią maksimalią sumą jam gali kainuoti tam tikras daiktas. Tai labai pagreitina ir sukonkretina pirkimą, o jūsų dropshippingo elektroninė parduotuvė tampa patogesne naudotis.

Viešinkite klientų komentarus

Klientų palikti atsiliepimai padeda sukurti pasitikėjimo atmosferą. Net ir tokiu atveju, jeigu tas komentaras nėra labai geras, tačiau parodydami naršytojams, kad pateikiame realius komentarus, labai pagerinate savo reputaciją.

Įvertinkite produktus žvaigždutėmis

Suteikite galimybę klientams vertinti jūsų paslaugas žvaigždutėmis. Tokiu atveju pavyks užsitarnauti patikimo pardavėjo vardą. O tai, suprantama, kad padidins jūsų pardavimus.

Pateikite „rekomenduojame įsigyti“ prekes

Kryžminiai pardavimai, kai greta vienos perkamos prekės pateikiamos ir kitų prekių rekomendacijos, – labai plačiai taikomi elektroninėje prekyboje. Visgi, ne tik verslininkai sutinka, kad tokie pasiūlymai labai naudingi, tačiau dažnas klientas irgi tikina, kd netyčia pamato derinį, kuris puikiai jam tinka.

Taikykite nemokamą pristatymą, nuolaidas

Naudokite kuo daugiau marketingo triukų, kurie gali padėti parduoti. Pavyzdžiui, suteikite nuolaida ne tik gaminiams, tačiau ir pačiam pristatymui. Arba suteikite galimybę gauti visiškai nemokamą pristatymą. Tai smulkmenos, kurios jums leis pritraukti į savo pusę kur kas daugiau klientų.

Yra labai daug patarimų, kurie gali padėti parduoti greičiau ir brangiau. Svarbiausia mokėti tinkamai save pateikti, susirasti gerą tiekėją ir įrodyti, kad jūsų dropshippingo elektroninė parduotuotuvė yra geriausia.

Jei susidomėjote dropshippingu ir norėtumėte pradėti šią veiklą, kreipkitės į Kirotech komandą. Mūsų profesionalai atsakys į visus Jūsų klausimus, sukurs elektroninę parduotuvę Jūsų dropshippingo verslui ir padės užtikrinti sklandų darbą.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti