Specializuoti Magento programavimo darbai

Svarstote apie naujus Magento 2 el. parduotuvės funkcionalumus bei nenorite pernelyg daug keisti techninių esamos svetainės ypatybių ir jos užkrauti? Specializuoti Magento elektroninės komercijos sprendimai padės sumažinti modulių skaičių ir prisitaikyti prie konkrečių jūsų verslo poreikių.

Siūlomi Magento specializuoti sprendimai

Individualios dizaino temos kūrimas

Magento turi iš tiesų didelę elektroninės svetainės dizaino šablonų pasiūlą, kurie plačiai naudojami ir panašaus verslo pobūdžio svetainėse gali supanašėti. Jeigu norite turėti individualizuotą bei išskirtinį elektroninės komercijos platformą, sertifikuoti specialistai gali pasiūlyti unikalų, prie specifinių verslo poreikių pritaikytą bei geriausias UX/UI praktikas atitinkantį individualų dizainą.

Magento integracija su kitais verslo įrankiais

Galime integruoti papildomus elektroninės komercijos įrankius, kuriuos naudojate savo verslui: nuo trečiosios šalies rinkodaros įrankių iki santykių su klientais valdymo įrankių (angl. CRM – Customer relationship management) ar logistikos ir visos verslo valdymo (angl. ERP – Enterprise resource planning) sistemos.

Funkcionalumo plėtimas

Turima e. komercijos platforma neturi verslui reikalingos funkcijos? Magento 2 – atviro kodo platforma, todėl norimą funkciją galime pritaikyti koreguojant jau sukurtų modulių programinį kodą, logiką arba suprogramuoti individualiai – taip, kaip tik norite. Be to, mūsų Magento ekspertų komanda gali pasiūlyti tokių funkcionalumų, apie kurių potencialią naudą verslui net galėjote ir nesusimąstyti. Naujų Magento funkcionalumų tikslas – atsižvelgus į rinkos pokyčius nukreipti el. parduotuvę tinkama linkme ir pasiūlyti visus įmanomus būdus elektroninio sprendimo potencialui išpildyti.

Magento modulių kūrimas

Naujai įdiegtas modulis nepadeda arba neveikia kartu su kitais moduliais, o jūsų tapo per daug apkrauta funkcijomis, kurių jums net nereikia? Magento kūrėjai gali sukurti bet kokį pasirinktinį Magento modulį pagal jūsų konkrečius reikalavimus. Atsižvelgiame į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlome konkrečiai jūsų verslui pritaikytus Magento modulius, kurie veikia tiksliai taip, kaip ir įsivaizdavote.

Kodėl verta rinktis specializuotus Magento programavimo sprendimus?

Naši ir efektyvi svetainė

Pradėkite aktyviai generuoti pajamas naudodami visiškai veikiančią, patikimą ir į vartotojų patirtį orientuotą svetainę. Leiskite mums pasirūpinti niuansais – jums pritarus, parenkame ir sukonfigūruojame platformą, sukuriame individualų dizainą ir įdiegiame paruoštus arba pritaikytus Magento plėtinius.

Universali svetainė

Išplėskite savo klientų bazę iki mobiliųjų įrenginių naudotojų ir padvigubinkite pajamų srautą. Padidinkite parduotuvės pasiekiamumą ir pelningumą naudodami tinkintą programą mobiliesiems. Pasirinkite modelį, kuris labiausiai naudingas jūsų verslui – esame pasirengę pristatyti mobilųjį priedą Magento ir (arba) nepriklausomą programinę įrangą, skirtą Android ir iOS platformoms.

Palaikymas ir priežiūra

Visada galite tikėtis savalaikės ir efektyvios techninės pagalbos iš Magento sprendimų kūrimo komandos. Komanda žino jūsų sprendimą tiek iš vidaus, tiek iš išorės, todėl gali lengvai jį pataisyti arba atnaujinti, kai tik iškyla poreikis.

Priimkite vertingas specialistų įžvalgas, automatizuokite marketingo ir pardavimų procesus. Jei jau turite Magento parduotuvę ir galvojate apie individualius sprendimus, kaip optimizuoti savo svetainės funkcionalumą, įdiegti naujų funkcionalumų ir sprendimų, kviečiame susisiekti ir mes padėsime jūsų elektroniniam verslui augti.

Kodėl rinktis mus?

Visada ieškome to, kas geriausia jums

Vystydami klientų projektus naudojame inovatyviausius ir pažangiausius technologinius sprendimus, atitinkančius jūsų verslo poreikius

Atvirai ir sklandžiai komunikuojame

Tikime, kad abipusis supratimas veda sėkmės ir gerų rezultatų link, todėl apie sudėtingus sprendimus kalbame nesudėtingai

Tampame jūsų komandos dalimi

Siekiame, kad nuolat jaustumėte, jog mums rūpi jūsų verslo rezultatai, todėl dalinamės sukaupta patirtimi ir konsultuojame prieš priimant strateginius verslo sprendimus

herba.lt
Herba.lt – grožio ir sveikatos prekės internetu
Skaityti
Outpro.lt – laisvalaikio drabužiai ir apranga visai šeimai
Skaityti
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti