Būkite ten, kur yra Jūsų vartotojai

Socialiniai tinklai kasmet pritraukia vis daugiau žmonių. Mes padėsime Jums rasti savo potencialius klientus ir vystyti ilgalaikius santykius.
Socialiniai tinklai – priemonė, su kuria pasiekti tikslinę auditoriją tampa daug paprasčiau. Šie tinklai kasdien pritraukia vis didesnius ir įvairesnius vartotojų srautus, todėl šiandien daugelis verslų savo produktus ar paslaugas pristato būtent socialiniuose tinkluose. Norint parduoti, svarbu pasiekti tikslinius vartotojus. Augant elektroninei komercijai, didėja ir konkurencija, todėl neužtenka tiesiog susikurti Facebook ar Instagram paskyros - ją reikia nuolat vystyti ir skirti tam laiko bei investicijų. Socialinių tinklų administravimas atneš tikrąją naudą ir padės pritraukti žymiai daugiau klientų. Mes atsakysime į visus Jūsų klausimus ir padėsime pasiekti tikslinę auditoriją bei su ja efektyviai bendrauti.

Jūs esate gerose rankose

Paskyrų administravimas

Socialinių tinklų paskyrų sukūrimas ir jų priežiūra pagal individualų grafiką.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Reklaminės kampanijos

Pasiekite daugiau – reklamuokitės socialiniuose tinkluose, didinkite pardavimus ir žinomumą.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Rezultatų analizė

Surinkti duomenys saugo vertingą informaciją, kurią galima panaudoti ateityje.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!