Shopify programavimas

kiro.tech – viena iš pažangiausių elektroninių parduotuvių kūrėjų Lietuvoje, kuri specializuojasi tiek minimalistinių, tiek itin sudėtingų parduotuvių kūrime. Teikiame elektroninių parduotuvių konsultavimo, kūrimo bei plėtros paslaugas visiems inovatyviems verslininkams, kurie nori pranokti konkurentus ir tapti rinkos lyderiais.

Padėsime įdiegti paprastą elektroninės prekybos įrankį smulkiems prekybininkams.

Shopify yra kanadietiška elektroninės komercijos platforma, kurią vysto tuo pačiu vardu pasivadinusi kompanija. Tai Saas (angl. Software as a service) tipo elektroninių parduotuvių sistema, kurioje yra daugiau kaip 500 tūkst. elektroninių parduotuvių iš 175 pasaulio šalių. Shopify skirta mažmenine prekyba besiverčiantiems prekybininkams, kurie ieško paprasto ir greito sprendimo pačiam geriausiui rezultatui pasiekti. Shopify – tai viskas ko reikia nedelsiant pradėti elektroninę prekybą. Shopify devizas – greitai ir lengvai.

Platforma turi visas prekybai reikalingas funkcijas. Įkeliant prekes galima pasirinkti prekės pavadinimą, aprašymą, fotografiją, nustatyti vieną ar kelias kainas, yra galimybė sukurti kelis prekės variantus, nurodyti jos svorį ir išmatavimus, pažymėti pristatymo ir mokesčių ypatybes, kategorizuoti prekes. Taip pat galima sukurti kelis parduotuvės administratorius su priskirtom teisėm, sudaryti klientams galimybę užsiregistruoti.

Shopify draugiška SEO. Kaip ir kiekviena šiuolaikinė platforma ji yra optimizuota paieškų sistemoms. Kiekvienai prekei galima sukurti žymas. Shopify taip pat turi EWS (angl. edit website SEO) įrankį, kurio pagalba galima redaguoti prekės pateikimą paieškų sistemoms. Tiksliau sakant, ne Google leisti spręsti, kokią informaciją tarp paieškos rezultatų atvaizduoti apie parduotuvę, bet parduotuvės administratoriui.

Komunikaciniai įrankiai. Ryšys tarp klientų ir parduotuvės gali būti stiprinimas naujienlaiškių siuntimu arba kur kas efektyvesniu būdu – nuolaidų kuponais, kuriuos lengvai ir greitai galima sukurti su Shopify. Naujų klientų pritraukimui gali būti naudojamas blogas, kurio pagalba galima kurti su parduotuve susijusį turinį. Blogas ne tik puiki priemonė naujiems klientams pritraukti, bet tai kartu ir turinys, kuriuo pritraukiamas paieškų sistemų dėmesys. Be jokios abejonės ši platforma turi sąsajas ir su visais pasaulyje populiariausias socialiniais tinklais.

Apmokėjimas. Ši elektroninės komercijos platforma turi platų apmokėjimo sistemų pasirinkimą. Pirmoje vietoje siūloma Shopify apmokėjimo sistema, kurią pasirinkus vartotojas gali atsiskaityti banko kortele, o parduotuvės savininkas pinigus gauti tiesiai į banko sąskaitą. Antroji - Paypal apmokėjimo sistema. Taip pat galima pasirinkti alternatyvių mokėjimų sistemų, kaip pavyzdžiui Amazon ar Epay.eu.

Shopify el. komercijos platforma gali būti susieta su Facebook arba Amazon tinklais. Integracija yra paprasta ir lengva, kaip ir viskas, kas susiję su Shopify. Tereikia užregistruoti parduotuvę minėtuose tinkluose, Shopify nustatymuose išsaugoti nuorodą ir nuo tos akimirkos visas parduotuvės asortimentas tampa matomu didžiausiai pasaulio internetinei rinkai.

Pirkimo mygtukas tinklapyje – tai dar vienas būdas surasti pirkėją. Su šiuo įrankiu galima lengvai ir greitai sugeneruoti parduotuovės reklaminio skydelio kodą, o paskui jį įterpti į norimos svetainės turinį. Skydelyje bus rodoma prekės fotografija, pavadinimas, kaina ir pirkimo mygtukas. Potencialiam pirkėjui belieka spustelti mygtuką „Įdėti į krepšelį“ ir užbaigti apsipirkimą jau pačioje parduotuvėje.

Shopify yra viena iš lyderių tarp el. komercijos platformas siūlančių įmonių. Skirtingai nuo kitų, nemokamas sistemas siūlančių kompanijų, Shopify turi tik mokamų paslaugų paketus, tačiau čia nereikia papildomai mokėti už kitas paslaugas, pavyzdžiui parduotuvės talpinimą serveryje arba padidėjusį duomenų srautą parduotuvės išpopuliarėjimo atveju. Didžiausias pliusas šios platformos tas, kad prekiauti yra labai paprasta, o rezultatas pasiekiamas labai greitai.

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Darbų garantija

Paprastas procesas

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics