Padėsime įdiegti paprastą elektroninės prekybos įrankį smulkiems prekybininkams

Teikiame elektroninių parduotuvių konsultavimo, kūrimo bei plėtros paslaugas visiems inovatyviems verslininkams, kurie nori pranokti konkurentus ir tapti rinkos lyderiais.
Shopify yra Kanados elektroninės komercijos platforma, kurią vysto tuo pačiu vardu pasivadinusi kompanija. Ji skirta mažmenine prekyba besiverčiantiems prekybininkams, kurie ieško paprasto ir greito sprendimo pačiam geriausiam rezultatui pasiekti. Shopify – tai viskas ko reikia nedelsiant pradėti elektroninę prekybą. Ji yra viena iš lyderių tarp el. komercijos platformas siūlančių įmonių. Skirtingai nuo kitų nemokamas sistemas siūlančių kompanijų, Shopify turi tik mokamų paslaugų paketus, tačiau čia nereikia papildomai mokėti už kitas paslaugas, pavyzdžiui parduotuvės talpinimą serveryje arba padidėjusį duomenų srautą parduotuvės išpopuliarėjimo atveju. Didžiausias šios platformos pliusas - prekiauti yra labai paprasta, o rezultatas pasiekiamas labai greitai.

Jūs esate gerose rankose

Draugiška SEO platforma

Ne Google sprendžia, kokią informaciją tarp paieškos rezultatų pavaizduoti apie Jūsų elektroninę parduotuvę, o Jūs.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Komunikaciniai įrankiai

Ryšys su klientais gali būti stiprinimas naujienlaiškių siuntimu arba dar efektyvesniu būdu – nuolaidų kuponais, kuriuos paprasta sukurti su Shopify.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Apmokėjimas

Ši elektroninės komercijos platforma turi platų apmokėjimo sistemų pasirinkimą. Viskas sukurta taip, kad pagerintų Jūsų klientų patirtį.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!