Keliame pozicijas Google paieškos sistemose, kad parduotumėte daugiau

Kiekvieno naujai kuriamo ar seniai bet neoptimaliai sukurto tinklapio vystytojo užduotis yra optimizuoti jį geresniam paieškos sistemų įvertinimui ir aukštesniam reitingui gauti.
SEO (angl. Search Engine Optimization) – tai internetinio tinklapio optimizavimas siekiant geresnio tinklapio reitingo (angl. page rank) paieškos sistemose. Kadangi šiuo metu dažniausiai lankytojai į tinklapį ateina iš paieškos sistemų, tinklapį būtina paruošti taip, kad jis pagal savo turiniui artimus raktažodžius atsidurtų pirmose paieškos sistemų pateiktų rezultatų pozicijose. Kiekvienas taisyklingai optimizuotas tinklapis turi aukštesnį reitingą. Taip pat kiekvienas taisyklingai optimizuotas tinklapis užklausos paieškos rezultatuose yra rodomas aukščiau kitų rezultatų. Vis dėlto, svarbu, kad optimizavimas nebūtų skirtas tik paieškos sistemoms. Tai turi teigiamai veikti ir naujus, dar neatradusius Jūsų unikalaus tinklapio turinio, lankytojus.

Jūs esate gerose rankose

Meta žymės

Paieškos sistemos pateiktuose rezultatuose atvaizduodamos tinklapio trumpą aprašymą remiasi būtent šiomis žymėmis.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Atgalinės tinklapio nuorodos

Kuo daugiau tinklapis turės nuorodų, nukreiptų į save kituose tinklapiuose, tuo jis taps svarbesniu paieškos sistemų akyse.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Turinio atnaujinimas

Įkelta nauja informacija sukelia paieškos sistemų robotų apsilankymus tinklapyje ir rezultatų atnaujinimus.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!