SEO auditas

Nespėliokite bandydami rasti priežastis, kodėl Jūsų internetinė parduotuvė ne tokia arba nebe tokia populiari ir lankoma, kaip buvo anksčiau. Kreipkitės į mus ir mes pateiksime išsamias, detales ir tikslias išvadas.

Būkite gerai matomi ir lengvai surandami Google paieškoje.

SEO – efektyviausias reklamos būdas galintis užtikrinti verslo matomumą, atrandamumą bei jo efektyvumą. Pritaikius paieškos sistemos optimizavimą Jūsų puslapiui galima pasiekti kur kas didesnį vartotojų srautą į savo internetinę parduotuvę. Tiesa, SEO taisyklės, algoritmai bei detalės kinta, tad būtina reguliariai domėtis naujovėmis bei jas pritaikyti prie savo puslapio. Alternatyva – mūsų atliekamas SEO auditas.

Dažnas internetinės parduotuvės savininkas ieško problemų ten, kur jų nėra. Netinkamai pritaikytas arba pasenęs SEO – dažnai yra pati pirma priežastis, kuri sumažina lankytojų srautus. SEO auditas padės įvertinti Jūsų internetinio puslapio padėtį bei surasti efektyviausius problemos šalinimo būdus.

SEO auditas, tai:

 1. Pateikiama detali SEO audito analizė;
 2. Pateikiamos rekomendacijos, kurios padės pagerinti optimizavimą;
 3. Įvertinama ir Google AdWords situacija;
 4. Patikrinami Google WebMaster duomenys;
 5. Detaliai tikrinamas algoritmas, įvertinama, iš kokių šaltinių potencialūs klientai patenka į Jūsų puslapį, ieškoma būdų, kaip tuos šaltinius pagerinti;
 6. Įvertinamas puslapio krovimo greitis;
 7. Įvertinama ir išorinių nuorodų struktūra bei efektyvumas;
 8. Nustatomi dažniausiai pasitaikantys klaidų šaltiniai, paaiškinama, kaip juos sutvarkyti;
 9. Atliekami kiti darbai susiję su išsamia SEO audito analize.

SEO audito tikslas padėti surasti priežastis, kurios trukdo puslapiui arba elektroninei parduotuvei užimti aukštas pozicijas paieškos sistemoje: tikrinamas puslapio turinys, struktūra, algoritmas, indeksuojamoji dalis ir pan. Įvertinus - pateikiamos rekomendacijos, kurios padės pasiekti arba susigrąžinti aukštas pozicijas Google paieškos sistemoje.

Tikriname daugiau nei 100 skirtingų rodiklių, kurie gali nulemti efektyvų arba netinkamai veikiantį SEO ir taip užtikrinti efektyvesnį optimizacijos darbą. Pateikiamos ne tik aiškios, tačiau ir ilgalaikės rekomendacijos.

Mūsų tikslas ne tik nurodyti problemas, tačiau rekomenduoti sprendimus, kurie gali padėti jas išspręsti. Kuo auditas bus detalesnis – tuo konkretesni rezultatai bus pateikiami ir tuo greičiau galėsite sutvarkius problemas sulaukti naujų potencialių klientų.

SEO audito procesas kaskart labai individualus, kadangi viskas priklauso nuo vertinamos svetainės. Visgi dažniausiai procesas atliekamas taip:

 1. Pirmiausia įvertinama raktinių žodių pozicija ir veiksmingumas Google paieškos sistemoje. Pasitaiko atvejų, kai pasirinkti raktiniai žodžiai nėra patys tinkamiausi. Būtent todėl nemaža dalis žmonių nepasiekia Jūsų internetinės svetainės.
 2. Taip pat analizuojami ir papildomi raktiniai žodžiai, kuriuos pateikė klientas. Įvertinamas jų naudingumas ir veiksmingumas.
 3. Atliekama bendrinė svetainės apžiūra iš kurios teikiamos pirminės rekomendacijos. Žinoma, peržiūrima, ar SEO optimizacija apskritai buvo atlikta, ar ji turi responsive dizainą, patikrinamos indeksacijos. Analizė labai kruopšti ir detali, daug pasako apie pačio internetinio puslapio padėtį.
 4. Įvertinama vidinė optimizacija: meta aprašymai, meta antraštės, tekstai ir kiti veiksniai galintis nulemti neaukštas pozicijas paieškos sistemoje.
 5. Patikrinama, ar pati internetinė svetainė yra pasiekiama paieškos robotams.
 6. Įvertinama išorinių nuorodų padėtis ir vidinė puslapio paieška.
 7. Atliekamas kitas techninis SEO auditas susijęs su robots.txt, HTML, CSS ir kitomis sistemomis. Tikrinama, ar nelikę klaidų, kurios galėtų trukdyti puslapiui tinkamai funkcionuoti.

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Darbų garantija

Paprastas procesas

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics