Būkite gerai matomi ir lengvai surandami Google paieškoje

Nespėliokite bandydami rasti priežastis, kodėl Jūsų internetinė parduotuvė ne tokia arba nebe tokia populiari ir lankoma, kaip buvo anksčiau. Kreipkitės į mus ir mes pateiksime išsamias, detalias ir tikslias išvadas.
SEO – efektyviausias reklamos būdas, galintis užtikrinti verslo matomumą, pasiekiamumą bei jo efektyvumą. Pritaikius paieškos sistemos optimizavimą Jūsų puslapiui galima pasiekti kur kas didesnį vartotojų srautą į savo internetinę parduotuvę. Tiesa, SEO taisyklės, algoritmai bei detalės kinta, tad būtina reguliariai domėtis naujovėmis bei jas pritaikyti savo puslapiui. Alternatyva – mūsų atliekamas SEO auditas. SEO audito tikslas - padėti surasti priežastis, kurios trukdo puslapiui arba elektroninei parduotuvei užimti aukštas pozicijas paieškos sistemoje: tikrinamas puslapio turinys, struktūra, algoritmas, indeksuojamoji dalis ir kita. Įvertinus - pateikiamos rekomendacijos, kurios padės pasiekti arba susigrąžinti aukštas pozicijas Google paieškos sistemoje.

Jūs esate gerose rankose

Gilioji analizė

Tikriname daugiau nei 100 skirtingų rodiklių, kurie gali nulemti efektyvų arba netinkamai veikiantį SEO.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Ilgalaikės rekomendacijos

Nurodysime problemas ir rekomenduosime sprendimus, kurie gali padėti jas išspręsti.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Individualus auditas

SEO audito procesas kaskart labai individualus, kadangi viskas priklauso nuo vertinamos svetainės.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!