e-serpantinas.com
Projektai

E-serpantinas.com – suvirinimo įranga ir medžiagos

Subūrėme kompetentingą komandą, kuri siekia daugiau
Klientas
Serpantinas
Metai
2021 - 2022
Sprendimas
Dedikuota komanda

Apie projektą

UAB Serpantinas – pasaulyje pripažintos suvirinimo įrangos oficialūs atstovai, vieni iš suvirinimo įrangos prekybininkų rinkos lyderių Lietuvoje, turintys daugiau nei tris dešimtmečius patirties. UAB Serpantinas turi šešis filialus didžiausiuose Lietuvos miestuose ir e. prekybos kanalą e-serpantinas.com

Problema

Tuometinė el. parduotuvė buvo sukurta naudojant e. komercijos platformos Magento 1 versiją, kuri nuo 2020 m. birželio mėn. tapo oficialiai nebepalaikoma jos kūrėjų. Tai reiškė, jog el. parduotuvės naudojama e. komercijos platforma nesulaukė jokių atnaujinimų, klaidų ir saugumo spragų tvarkymo bei, galiausiai, trečiųjų šalių programinės įrangos ir Magento veikimui reikalingos serverio infrastruktūros naujesnės versijos tapo nesuderinamos su senaja Magento versija. Senesnės programinės įrangos versijos stokojo funkcionalumų, tapo neprižiūrimos kūrėjų bei turėjo klaidų, kurios senose versijose nebuvo tvarkomos, tačiau naujose versijose jau buvo sutvarkytos.

Sprendimas

Pasikalbėjus su klientais buvo nuspręsti atnaujinti el. parduotuvėje naudojamą Magento versiją. Atnaujinta versija atvėrė plačias galimybes funkcionalumo plėtrai, todėl po versijos naujinimo buvo įdiegti nauji funkcionalumai, leidžiantys el. parduotuvę administruoti efektyviau, o pirkėjams apsipirkti greičiau ir paprasčiau.

e-serpantinas.com

Suteiktos paslaugos

Sukurta nauja el. parduotuvė naudojant Magento 2 versiją. Siekiant neprarasti sukauptų duomenų, buvo atliekama duomenų migracija – perkeltos vartotojų paskyros, užsakymai, produktai ir kt. svarbūs duomenys. Atsižvelgiant į tai, jog didelė problema ankstesnėje el. parduotuvės versijoje buvo neoptimizuotas, ilgai trunkantis apsipirkimo procesas, buvo optimizuotas užsakymo išpildymo procesas, įdiegtas geresnį konversijos rodiklį suteikiantis vieno puslapio atsiskaitymo lango funkcionalumas. 

Siekiant supaprastinti buhalterinius procesus, buvo atlikta buhalterinės apskaitos sistemos Rivilė integracija į Magento. Įgyvendintas automatinis užsakymų perdavimas į Rivile bei automatinis sąskaitos generavimo funkcionalumas. Norint supaprastinti logistikos procesus, buvo įgyvendinta logika, kuri pagal nustatytus prioritetus leidžia paskirstyti likučių minusavimą iš skirtingų padalinių ir jį perduoti į siuntos išsiuntimo/atidavimo padalinį. Turint ne tik e. prekybos kanalą, bet kartu ir fizines parduotuves, siekiant el. parduotuvėje neparduoti prekių, kurios fizinėje parduotuvėje jau yra parduotos, buvo atliktas sprendimas – pakartotinis likučių tikrinimas prieš pat klientui užbaigiant užsakymą. Šiuo metu likučiai skaidomi ir nurašomi automatiniu būdu, į užsakymo išpildymą įtraukti padaliniai informuojami el. paštu, laiške pateikiant informaciją apie tai, kokias prekes ir kokiam užsakymui reikia atidėti.

Atsižvelgiant į parduodamų prekių specifiką, įgyvendinta individuali logika, leidžianti parduoti prekes ne sveikaisiais vienetais, o pagal svorį. Sukūrus naują el. parduotuvę, buvo atlikta daugybė smulkesnės apimties darbų: įdiegtas SEO optimizacijai skirtas įrankis, atlikta apmokėjimo bei prekių pristatymo paslaugų teikėjų integracija, įgyvendinta galimybė atsiskaitymo puslapyje įvesti įmonei aktualius pristatymo duomenis ir daugelis kitų darbų.

Rezultatai

Bendradarbiavimo rezultatas – sukurta šiuolaikiška, sparti ir funkcionali, patogi apsipirkimui el. parduotuvė. Įgyvendinti funkcionalumai automatizavo dalį procesų ir supaprastino el. parduotuvės administravimą. Naudojama Magento 2 versija yra suderinama su naujausiomis trečiųjų šalių programinės įrangos versijomis, tai atveria kelią tolimesnei el. parduotuvės funkcionalumo plėtrai.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti