Priminsime Jūsų klientams apie Jus

Remarketingas – tai Google Ads funkcija, kuri ankstesniems tinklapio lankytojams primena apie Jūsų siūlomas prekes ar paslaugas, peržiūrėtas Jūsų tinklapyje netolimoje praeityje.
Google remarketingas arba kitaip pakartotinė rinkodara – tai galimybė atnaujinti neįvykusį prekybinį sandorį. Procesas yra paprastas - iškart po to, kai tinklapio lankytojai palieka Jūsų svetainę, jie gali matyti Jūsų reklaminius skelbimus naršydami kituose tinklapiuose, kurie priklauso Google vaizdinės reklamos tinklui, arba ieškodami Google paieškos sistemoje su Jūsų teikiamais produktais ar paslaugomis susijusių terminų. Pakartotinės rinkodaros pagalba žinodami, ko žmogui reikia, galite tuo pasinaudoti ir parduoti prekę. Tokio sandorio nauda bus abipusė – klientas gaus, ko norėjo, o Jūs parduosite tai, ką turėjote.

Jūs esate gerose rankose

Priminimas

Priminkite apie save žmonėms, kurie turėjo bet kokios sąveikos su Jūsų verslu.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Akcijų kūrimas

Galimybė sukurti našią pakartotinės rinkodaros akciją naudojant automatinį kainų siūlymą.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Dinaminė pakartotinė rinkodara

Žmonės matys ne tik įprastus reklamos skelbimus, bet ir anksčiau peržiūrėtas Jūsų prekes.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!