Elektroninės komercijos mokymai

Elektroninės komercijos mokymai skirti tiems, kurie nori pradėti arba išlaikyti savo virtualų verslą. Taip pat tiems, kurie siekia dirbti elektroninės komercijos konsultantais. Mokymai orientuoti į praktiką, tad kiekvienu atveju stengiamasi mokiniams suteikti praktiškai naudingą informaciją, kuri reikalinga verslo plėtotei.

Dalinamės tuo, ką išmokstame patys.

Verslas interneto platformoje – vienas geriausių būdų pradėti savo veiklą. Atrodo, kad internete apstu visko, tačiau specialistai tikina, kad tai vis dar plačiai neišnaudota erdvė ir kiekvienas žinantis ką gali pasiūlyti – turėtų tai daryti. Tiesa, sukurti verslą internete yra kur kas paprasčiau nei palaikyti jo ritmiškumą bei sistemingą veiklą. Elektroninės komercijos mokymai – tai, ką turėtumėte išbandyti, jeigu norite koja kojon keliauti su išmania visuomene ir pasiūlyti jai tai, ko ji tikisi.

Elektroninės komercijos mokymai apima skirtingas sferas ir kryptis. Mūsų tikslas suteikti visapusišką informaciją, kuri gali padėti sėkmingai plėtoti savo verslą ir pralenkti konkurentus greitai ir efektyviai. Svarbu ne tik tinkamai žengti pirmuosius verslo žingsnius, tačiau tuo pačiu ir tikslingai jais judėti siekiant efektyvios verslo plėtotės ir geresnių rezultatų siekimo.

• Mokymų metu pirmiausia analizuojama, kokia verslo niša vis dar efektyvi ir kurią verta išnaudoti.
• Aptariama, kur galima rasti tiekėjus ir kaip tinkamai su jais susikalbėti, kad prekių pristatymas būtų greitas, efektyvus ir paprastas.
• Supažindinama su turinio valdymo sistemomis. Žinoma, keičiantis įskiepiams tuo pačiu keičiasi ir reikalingos žinios, tačiau žinodami bazinius žingsnius kur kas paprasčiau išmoksite naujus dalykus.
• Instrumentų strategija, praktinis jų panaudojimas ir naujų įskiepių paieškos.
• Įvertinamos tokios smulkmenos, kaip pakuočių reprezentatyvumas, kadangi tai irgi – gera reklama. Tiesa, netinkamos pakuotės gali atnešti ir prastą reklamą, tad tai smulkmenos, kurios labai reikšmingos.
• Aptariamos internetinės parduotuvės platformos. Jos palyginamos, kad būsimas verslininkas paprasčiau apsispręstu, kuri platforma jam yra pati tinkamiausia ir kuri bus naudojama verslo plėtotei.
• Vienas svarbiausių žingsnių, kuriam gana dažnai nepatyrę verslininkai skiria per mažai dėmesio, yra prekės ženklo kūrimas ir puoselėjimas. Klientai turi jus rasti greitai, paprastai ir efektyviai. Svarbu ne tik pasiūlyti tinkamą produkciją, tačiau ir gebėti save reprezentuoti.
• Aptariamos mokėjimo sistemos. Pasirinkimas labai platus ir kiekviena jų pasižymi tam tikrais aspektais, kurie gali padėti apsispręsti dėl labiausiai Jums tinkamos alternatyvos.
• Įvertinama, kokiu būdų prekių pristatymas klientams yra tinkamiausias ir kuris labiausiai mėgstamas. Juk greitas ir patogus prekių pristatymas – didelis žingsnis galintis užtikrinti efektyvumą.
• Daug dėmesio skiriama reklamos plėtotės galimybėms. Kad ir kokias puikias prekes siūlome – be tinkamo jų reprezentavimo paprasčiausiai nebus įmanoma pasiekti daugiau. Juk kiekvieno tikslas yra ne išlaikyti balansą, tačiau pranokti savo lūkesčius.

Svarbu ne tik pradėti savo verslą, tačiau skirti laiko jo priežiūros bei puoselėjimo darbams. Vietoj to, kad sugaištumėte daug laiko bandydamas sekti naujienas ir nuo jų neatsilikti – siūlome Jums dalyvauti mūsų mokymuose, kurių metu glaustai, aiškiai ir sistemingai gausite visą reikalingą informaciją.

Kodėl mes?

• Visa pateikta informacija yra struktūruota, tad ją suprasti yra paprasta.
• Mokymus orientuojame taip, kad čia naudos gautų visi: ir tie, kurie visiškai nauji elektroninėje komercijoje, ir tie, kurie jau turi patirties.
• Atsakome į visus iškilusius klausimus, padedame apsispręsti, konsultuojame. Kiekvienas mokymų dalyvis tampa mūsų klientu, kuriam norime suteikti visapusišką pagalbą verslo plėtojimo darbuose.

Pasiekti daugiau nėra sudėtinga. Svarbiausia skirti tam laiko. O mokymai – pirmas, puikus ir tvirtas žingsnis, kuriuo verta pasinaudoti.

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Darbų garantija

Paprastas procesas

Tai dar ne viskas!

Mūsų sukurtos interneto parduotuvės turi visas šias savybes

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics