Dalinamės tuo, ką išmokstame patys

Elektroninės komercijos mokymai skirti tiems, kurie nori pradėti arba išlaikyti savo virtualų verslą. Taip pat tiems, kurie siekia dirbti elektroninės komercijos konsultantais.
Verslas interneto platformoje – vienas geriausių būdų pradėti savo veiklą. Atrodo, kad internete apstu visko, tačiau specialistai tikina, kad tai - vis dar plačiai neišnaudota erdvė ir kiekvienas žinantis, ką gali pasiūlyti, turėtų tai daryti. Tiesa, sukurti verslą internete yra kur kas paprasčiau nei palaikyti jo ritmiškumą bei sistemingą veiklą. Elektroninės komercijos mokymai – tai, ką turėtumėte išbandyti, jeigu norite koja kojon keliauti su išmania visuomene ir pasiūlyti jai tai, ko ji tikisi. Pasiekti daugiau nėra sudėtinga. Svarbiausia skirti tam laiko. O mokymai – pirmas, puikus ir tvirtas žingsnis, kuriuo verta pasinaudoti.

Jūs esate gerose rankose

Pagrindinė sritis

Analizuojama, kokia verslo niša vis dar efektyvi ir kurią verta išnaudoti.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Sistemos ir platformos

Būsite supažindinti su įvairiomis turinio valdymo sistemomis ir internetinės parduotuvės platformomis.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Prekės ženklas ir reklama

Svarbu ne tik pasiūlyti tinkamą produkciją, tačiau ir gebėti save reprezentuoti.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!