Tinklaraštis

Nulled šablonas: 3 priežastys, kodėl nereikėtų jo naudoti interneto svetainėje

Kovo 5

Jeigu Jūsų turimos internetinės svetainės arba el. parduotuvės platforma kurta naudojantis WordPress arba Magento – būtina pasirinkti temą, šabloną, kuris sukurs galimą Jūsų virtualios erdvės „vaizdą“ bei navigaciją. Vienas iš variantų – Nulled šablonas.

Gerai pasirinkta tema – tai ne tik patogumas bei grožis. Tai – Jūsų siūlomos prekės arba paslaugos reprezentavimas, tad svarbu apgalvoti – koks labiausiai tinka.

Renkantis Jums labiausiai tinkamą šabloną ir vertinant – kiek galite į jį investuoti, dažniausiai verta apgalvoti tris pagrindinius niuansus:

  • Verta pirkti pačios aukščiausios kokybės šabloną (jau sukurtą).
  • Galima užsisakyti dizainerio paslaugas, kuris sukurs temą pagal Jūsų poreikius.
  • Galite naudoti Nulled šabloną.

Kuris variantas yra geriausias?

Mes galime atsakyti – kuris yra blogiausias.

Tai – Nulled šablonas.

Suprantama, kad Nulled šablonas pasirenkamas tada, kai norisi kuo daugiau sutaupyti. Pradedantieji verslininkai arba tie, kurie senai turi verslus, tačiau tik dabar keliasi į virtualią erdvę – taupo kiekvieną centą. Juk programuotojų ir tekstų kūrėjų paslaugos kainuoja, tad kiek tik įmanoma bandoma sutaupyti. Tuomet ir pasirenkami Nulled šablonai.

Tačiau kas tai ir ar tikrai verta jais naudotis?

Šios platformos yra siūlomos nemokamai, jos „dirba“ nelicencijuotai. Taigi, visada rizikuojate. Mes pateikiame tris priežastis, dėl kurių šių šablonų reikėtų vengti.

#1. Nulled šablonai yra nelegalūs

Nors atrodo, kad internete viskas yra nelegalu, kadangi atsiųsti galima viską, ko tik širdis geidžia, tačiau naudodami nesertifikuotas sistemas visada rizikuojate. Vieną, kai nelegaliai atsisiunčiate dainą ir visiškai kitą, kai Jūsų prekybos vietos šablonas yra neteisėtas. Šie šablonai yra pavogti ir jų naudojimas yra nelegalus. Ir nors Google sistemoje galima rasti labai daug Nulled tipo šablonų, tačiau nei vienas save gerbiantis verslininkas nenaudos autorines teises praradusio šablono.

#2. Nulled šablonas nėra saugomas ir prižiūrimas

Pirkdami bet kokią programinę įrangą Jūs gaunate garantiją, kad iškilus kokioms nors problemoms jos bus efektyviai sutvarkytos, taip pat, kad Jums bus reguliariai siūlomi naujiniai, kurie pagerins valdymą ir panašiai. Kadangi Nulled šablonas nėra saugomas ir prižiūrimas – kartą atsisiuntus gausite rezultatą, kuris nebus tobulinamas ar tvarkomas iškilus problemoms. Niekas neperžiūrės jo veikimo ir negarantuos, kad išsikraipęs šablonas nesugadins Jūsų internetinio puslapio vaizdo.

#3. Saugumo ignoravimas

Nulled temos, deja, yra visiškai nesaugios. Jeigu šiuo metu džiaugiatės, kad galite jomis naudotis visiškai nemokamai, tai nereiškia,  kad artimoje ateityje jos Jums nesukels problemų, kurios kainuos kur kas brangiau nei kokybiško dizaino įsigijimas. Šablonas gali „užkrėsti” kodus virusais, kurie darys įtaką Jūsų virtualiai erdvei.

Taigi, ar tikrai verta džiaugtis, kad tai Jums nieko nekainuos?

Tikrai ne. Pirkite šablonus, kuriuos kuria menininkai norintys atgauti laikui skirtas investicijas. Samdykite dizainerius, kurie sukurs šabloną, kuris puikiai reprezentuos Jūsų verslo veiklą. Juk tinkamas savęs reprezentavimas – sėkmingesnis kelias link efektyvumo.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti