Tinklaraštis

Nemokami WordPress įskiepiai, reikalingi Jūsų interneto svetainei

Balandžio 2

WordPress – pati populiariausia turinio valdymo sistema. Ji mėgstama dėl labai paprasto valdymo, plačių galimybių, įvairiausių nemokamų dizainų, žinoma, ir dėl lengvos navigacijos. Papildomai mėgstami ir įskiepiai, kurie gali padėti Jūsų svetainei būti dar funkcionalesnei ir dar patrauklesnei lankytojams.

Jūsų dėmesiui – nemokami WordPress įskiepiai, kurie pagerins Jūsų puslapio lankomumą.

Akismet

Labai nemalonus ir Jūsų svetainės reputaciją mažinantis aspektas yra brukalai, kurie rašomi komentaruose po straipsniais. Tai aktualiausia tiems, kurie WordPress naudoja kaip blog’o platformą.

Jeigu rašote lietuviškai – angliški komentarai, kurie nėra susiję su Jūsų straipsniu ir kuriuose dažnai reklamuojami kiti puslapiai, – atrodo labai neestetiškai. Norint jų išvengti ir negaišti savo laiko trynimams – rekomenduojamas Akismet, kuris aptinka netinkamą komentarą, brukalą ir paprasčiausiai neleidžia jo paviešinti komentarų skiltyje. Žinoma, vėliau administratorius gali jį perskaitęs patvirtinti, tačiau dažniausiai jie ištrinami.

All In One WP Security & Firewall

Ne visi nemokami WordPress įskiepai yra vienodai naudingi ir funkcionalūs. Vis dėlto, All In One WP Security & Firewall yra vienas reikalingiausių įskiepių, kurį privalu įsidiegti į savo WordPress sistemą. Paprasčiausiai, jis įvertina Jūsų svetainės saugumo lygį. Kuomet pamatoma, kad saugumas yra žemas – reikia imtis kuo efektyvesnių priemonių, kurios gali padėti sugrąžinti reikalingą saugumo lygį ir garantuoti, kad puslapyje esanti informacija nebus pavogta.

UpdraftPlus

UpdraftPlus yra dar vienas įskiepis, kurį turėtų pasirinkti visi, kuriems svarbu internetinės svetainės saugumas. Tačiau šiuo atveju viskas vertinama kiek kita linkme. Paprasčiausiai, prisijungęs prie Jūsų svetainės kenksmingas asmuo gali ištrinti visus duomenis, visus tekstus ir, jeigu neturite kopijų, tokiu atveju juos atkurti bus gana brangu.

Tuomet UpdraftPlus įskiepis tampa geriausiu pagalbininku, kadangi jis padeda išsaugoti Jūsų svetainės duomenų kopijas ir, esant poreikiui, jas vėl įkelti. Duomenys yra išsaugomi tokiose platformose, kaip kad DropBox, FTP Google Drive ir panašiai.

Loco Translate

Šis įskiepis dažniausiai pasitarnauja tada, kai rašote viena kalba, tačiau norite, kad Jūsų puslapis būtų verčiamas ir į daugiau kalbų. Tai yra bene populiariausias vertimo įrankis. Vis dėlto, siekiant turėti profesionalią ir puikiai veikiančią daugiakalbę svetainę, vertėtų pasitarti su vertėjais.

TinyMCE Advanced

Nemokami WordPress įskiepiai taip pat apima ir TinyMCE Advanced. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad rašomas tekstas turėtų kuo daugiau įvairiausių funkcijų ir tuo pačiu blogo įrašai estetine prasme atrodytų kur kas geriau. Smulkmena, tačiau visi sutiktų,  kad tinkamas vaizdas akiai kur kas malonesnis.

All in One SEO Pack

Visi puikiai žino, kad šiais laikais internetinio puslapio sėkmė labai daug priklauso nuo SEO. Taigi, norėdami pasiekti kuo geresnes pozicijas Google paieškos sistemoje – turėtumėte įsidiegti ir All in One SEO Pack. Šis įskiepis padės suindeksuoti Jūsų svetainę greičiau SEO reikalavimų pagrindu ir tuo pačiu pagerins pozicijas Google sistemoje.

The Events Calendar

The Events Calendar galbūt nėra labai populiarus įskiepis, kadangi tinka ne visiems puslapiams, tačiau kai norite padėti naršytojams sekti konkrečią informaciją, kuri susijusi su Jūsų renginiais arba kitais įvykiais, tokiu atveju labai svarbu įsidiegus suteikti jiems tokią galimybę.

Akivaizdu, kad The Events Calendar yra kalendorius, kuriame galite rašyti informaciją apie artėjančius renginius, o vėliau blogo skiltyje plačiai informuoti skaitytojus, kaip pavyko tam tikri renginiai. Tai tikrai padės pritraukti daugiau žmonių!

MailChimp for WordPress

MailChimp for WordPress turbūt kiek labiau žinomas įskiepis, kadangi jį renkasi tie, kurie turi duomenų bazę su vartotojų el. paštais. Su šiuo įskiepiu galima sėkmingai ir sistemingai išsiųsti laiškus, kurie pasieks adresatus konkrečiu metu. Juolab, ši sistema padeda kur kas paprasčiau fiksuoti ir klasifikuoti turimus kontaktus.

MailChimp for WordPress dažnai naudojamas marketingo specialistų, kuriems aktualu pritraukti lankytojus, rinkti jų el. paštus ir siųsti atitinkamus naujienlaiškius ar kitą klientams naudingą informaciją. Šis įrankis leidžia personalizuoti siunčiamus laiškus, taigi išlaikyti pritrauktus klientus bus paprasčiau.

Nemokami WordPress įskiepiai atveria naujas galimybes. Jų yra be galo daug ir kiekvienais metais WordPress platforma pasiūlo vis naujų. Žinoma, tai nereiškia, kad būtina išnaudoti visas šios sistemos galimybes. Svarbiausia yra atsirinkti tai, kas tikrai Jums labiausiai tinka ir kas atneša realią naudą.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti