Migravimas į Magento 2

Nors pirmoji Magento versija vis dar pakankamai plačiai naudojama, dauguma IT specialistų visgi skatina migruoti į antrąją, tobulesnę Magento 2 versiją. Kodėl? Bėgant metams atsirado poreikis dar tobulesniems elektroninių parduotuvių kūrimo sprendimams, o Magento 1 ėmė trūkti našumo, greičio, lankstumo, geresnio ir paprastesnio pritaikymo, o viena iš pagrindinių priežasčių – tai, jog nuo 2020 m. birželio 30 d. Magento 1 versija kūrėjų nebėra oficialiai palaikoma.

Kodėl verta migruoti į Magento 2?

Tendencijos diktuoja, jog ateityje svetaines, kurtos su Magento 1, privalės atnaujinti versiją į Magento 2. Magento kūrėjai nustojo kurti naujas Magento 1 funkcijas, teliko saugumo naujinimai, kurie ateityje taip pat gali būti sustabdyti. Laukti neverta dar ir dėl tos priežasties, jog migruojant į Magento 2 reikės atkartoti visus pirmoje versijoje atliktus pritaikymus, tad kuo ilgiau delsite, tuo ilgiau ir užtruksite, norėdami sėkmingai perkelti atnaujinti Magento versiją.

Didžiausia Magento 1 problema tikriausiai buvo našumo trūkumas (puslapių krovimo greitis) ir  pritaikymas prie mobiliosios komercijos įrankių. Megento 2 iš esmės yra tobulesnis sprendimas elektroninei komercijai, nes gali pasiūlyti:

 • Patogesnį apsipirkimą vartotojui;
 • Geresnę vartotojų patirtį;
 • Paprastesnį administravimą;
 • Geresnį pritaikymą mobiliesiems įrenginiams;
 • Didesnį našumą ir saugumą;

Magento 2 privalumai

Geresnė vartotojų patirtis

Magento – viena populiariausių elektroninės komercijos platformų, kuria naudojasi vis daugiau verslų. Be to, Magento platforma greičiausiai tobulėjanti sistema, kuri per kelerius metus įdiegė daug naujovių, pastebimai patobulinusių sistemos veikimą. Plėsdami savo elektroninę parduotuvę su Magento platforma pritrauksite lojalius klientus bei padidinsite jų pasitenkinimą įgytomis paslaugomis.

Individualus Magento kūrimas

Jeigu „Magento“ kaip elektroninės komercijos sprendimo įrankis jums tinka, tačiau turite konkrečių verslo poreikių, galime pasiūlyti specializuotus Magento programavimo darbus. Galime pakeisti esamas funkcijas, rekomenduoti geriausius Magento 2 modulius arba sukurti juos nuo nulio pagal jūsų poreikius.

Magento ir ERP integracija

ERP (angl. Enterprise Resource Planning) yra verslo valdymo sistema. Magento 2 specialiai sukurta taip, kad joje jau būtų integruota daugybė verslo procesų valdymo sistemų (pavyzdžiui, Microsoft Navision, SAP, Eurostop ir kt.), tad esant poreikiui jūsų verslui pritaikysime tuos įrankius, kurių jums ir reikia.

Draugiškas UX dizainas

Magento UX/UI dizaineriai specializuojasi elektroninės prekybos projektavimo srityje. Atkreipę dėmesį net ir į mažiausią verslo poreikį, jie pasirūpino, kad įgyvendintų geriausią dizaino praktiką, kuri tiktų jūsų e. komercijos platformai ir suteiktų didžiausią našumą. Be to, Magento 2 gali pasiūlyti ir šabloninių dizaino variantų bei suteikia galimybę susikurti visiškai unikalią svetainę.

SEO ir Google Tag Manager

Vidinių skaitmeninės rinkodaros specialistų ir kūrėjų bendradarbiavimas kartu su Magento leido sukurti efektyvius ir puikiai veikiančius SEO (angl. Search Engine Optimization) ir GTM (angl. Google Tag Manager) modulius. Džiugina ir tai, jog šie ir daugelis kitų Magento 2 plėtinių yra nemokami ir lengvai atnaujinami.

Kaip vyksta migravimas į Magento 2?

Elektroninės svetainės migravimas iš Magento 1 į Magento 2 vyksta keliais etapais:

 1. Sukuriama nauja Magento 2 parduotuvė;
 2. Atliekama Magento 1 duomenų bazės atsarginė kopija;
 3. Duomenys perkeliami į Magento 2;
 4. Migruojami moduliai bei individualiai įgyvendinti sprendimai (Magento 1 moduliai nėra suderinami su Magento 2, todėl ieškomi turimų modulių Magento 2 atitikmenys);
 5. Perkeliama bei pritaikoma dizaino tema.
 6. Atnaujinami nuo migracijos proceso pradžios pasikeitę duomenys.

Siekiant savo verslo klientams pasiūlyti labiausiai jų lūkesčius atitinkantį sprendimą ir užtikrinti gerąją vartotojo patirtį, naujesni, efektyvesni ir tobulesni verslo sprendimai yra neišvengiami. Elektroninės komercijos sprendimų atnaujinimai gali būti sunkiau įgyvendinami, kelti techninių problemų ar užtrukti ilgiau laiko, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje jie gali padėti sukurti pridėtinę vertę ir verslą perkelti į kitą lygį.

Kodėl rinktis mus?

Visada ieškome to, kas geriausia jums

Vystydami klientų projektus naudojame inovatyviausius ir pažangiausius technologinius sprendimus, atitinkančius jūsų verslo poreikius

Atvirai ir sklandžiai komunikuojame

Tikime, kad abipusis supratimas veda sėkmės ir gerų rezultatų link, todėl apie sudėtingus sprendimus kalbame nesudėtingai

Tampame jūsų komandos dalimi

Siekiame, kad nuolat jaustumėte, jog mums rūpi jūsų verslo rezultatai, todėl dalinamės sukaupta patirtimi ir konsultuojame prieš priimant strateginius verslo sprendimus

herba.lt
Herba.lt – grožio ir sveikatos prekės internetu
Skaityti
Outpro.lt – laisvalaikio drabužiai ir apranga visai šeimai
Skaityti
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti