Magento programavimas

kiro.tech – viena iš pažangiausių elektroninių parduotuvių kūrėjų Lietuvoje, kuri specializuojasi tiek minimalistinių, tiek itin sudėtingų parduotuvių kūrime. Teikiame elektroninių parduotuvių konsultavimo, kūrimo bei plėtros paslaugas visiems inovatyviems verslininkams, kurie nori pranokti konkurentus ir tapti rinkos lyderiais.

Įgyvendinkite savo drąsiausias elektroninės komercijos idėjas.

Magento yra atviro kodo elektroninės komercijos turinio valdymo sistema parašyta PHP programavimo kalba. Magento – tai galinga, sparti ir lanksti plaforma, kurią kartu su savanoriais sukūrė ir vysto Magento korporacija ir kuria naudojasi daugiau kaip 250 tūkstančių pardavėjų iš viso pasaulio. Magento dažniausiai renkasi tie pardavėjai, kurie turi nemažą kiekį prekių.

Funkcionalus tinklapio valdymas. Magento yra neeilinė, profesionali, daugiafunkcinė elektroninės prekybos platforma, kuri yra kuriama galvojant apie šiuolaikinės elektroninės komercijos poreikius. Sistema yra nesudėtingai valdoma prisijungus prie administracinės panelės. Jos pagalba galima įkelti prekes, kurti jų aprašymus, kurti prekių kategorijas, priskirti prekes vienai ar kelioms kategorijoms, grupuoti prekes, kurti tos pačios prekės skirtingus variantus, įkelti norimą skaičių prekės fotografijų. Be prekės kainos galima pasirinkti pageidaujamą valiutą, įvardinti su prekės pirkimu susijusius mokesčius. Taip pat ši platforma turi kalbų paketą, kurio pagalba parduotuvę galima lengvai ir greitai paruošti atitinkamai rinkai. Nenuostabu, kad pardavėjai, kurie pasirinko šią platformą generuoja tris kartus didesnius pardavimus, nei pasirinkę alternatyvią el. komercijos turinio valdymo sistemą.

Tai dinamiška sistema. Magento sistema, jos įskiepiai ir temos yra vientisa platforma, tačiau jos elementai kartu išlaiko ir nepriklausomybę vienas nuo kito. Pageidaujant galima įdiegti ir ištrinti įskiepius, atnaujinti seną programos versiją nauja, vieną temą pakeisti kita. Ir kas geriausia, atliekant tokius ryškius sistemos transformavimo darbus, pati sistema lieka nesugadinta.

Magento draugiška SEO. Platforma turi visas pagrindines savybes skirtas draugiškai sutitki paieškų sistemų robotus tinklapyje. Prekėms ir kategorijoms galima kurti meta tagus, kurti ir redaguoti title tagus, automatiškai kuriamos tinkamus raktažodžius turinčios tinklapio nuorodos (URL). Yra tinklapio turinio žemėlapis, skirtas paieškoms greičiau rasti visas tinklapyje egzistuojančias nuorodas, taip pat yra Google tinklapio žemėlapis. Pasirinkus Magento, galima neabejoti, kad programiškai tinkalpis bus visu šimtu procentų optimizuotas paieškų sistemoms.

Tai saugi sistema. Magento vystytojai prioritetą skiria saugios sistemos paruošimui. Tai apima saugų administratoriaus slaptažodžio valdymą, visišką vartotojų įvedamų duomenų filtravimą nuo galimo programinio kodo įterpimo į sistemą – ar tai būtų cross site scripting, ar sql injekcijos. Įdiegta „Secure Payment Bridge“ pinigų apmokėjimo sistema, kuri apima visus dvylika PCI DSS (angl. Payment Card Industry Data Security Standart) paketo punktus, kas užtikrina elektroninės parduotuvės klientų bankinių kortelių duomenų saugumą. Magento platforma – tai puikus pasirinkimas ieškantiems į saugumą orientuotos sistemos.

Platus rinkodaros, konversijos įrankių pasirinkimas. Su Magento įrankiais galima paskelbti prekėms akcijas, susieti prekes, iškelti prekes. Yra dovanų kopunų sistema, naujienlaiškių siuntimo sistema, prekių siuntimo pasirinkimo sistema, klientų sekimo sistema, sąsajos su socialiniais tinklais. Visa tai galima rasti nemokamoje platformos versijoje. Magento komercinėje versijoje esami įrankiai turi daugiau parinkčių ir yra papildomų galimybių, kaip pavyzdžiui mobilioji komercija.

Taigi ieškantiems elektroninės prekybos platformos ir taikantiems jai tokius kriterijus kaip galinga, saugi, turtinga, inovatyvi, nuolat atnaujinama ir t.t., būtų galima pasiūlyti išbandyti Magento. Išbandyti siūlo ir patys platformos vystytojai. Yra galimybė išbandyti programos demo versiją internete arba galima Magento atviro kodo licenziją turinčią versiją atsiųsti ir įsidiegti savame serveryje.

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Darbų garantija

Paprastas procesas

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics