Įgyvendinkite savo drąsiausias elektroninės komercijos idėjas

kiro.tech – viena iš pažangiausių elektroninių parduotuvių kūrėjų Lietuvoje, kuri specializuojasi tiek minimalistinių, tiek itin sudėtingų parduotuvių kūrime. Teikiame elektroninių parduotuvių konsultavimo, kūrimo bei plėtros paslaugas visiems inovatyviems verslininkams, kurie nori pranokti konkurentus ir tapti rinkos lyderiais.
Magento yra atviro kodo elektroninės komercijos turinio valdymo sistema, parašyta PHP programavimo kalba. Magento – tai galinga, sparti ir lanksti platforma, kurią kartu su savanoriais sukūrė ir vysto Magento korporacija ir kuria naudojasi daugiau kaip 250 tūkstančių pardavėjų iš viso pasaulio. Magento dažniausiai renkasi tie pardavėjai, kurie turi nemažą kiekį prekių. Taigi ieškantiems elektroninės prekybos platformos ir taikantiems jai tokius kriterijus kaip galinga, saugi, turtinga, inovatyvi, nuolat atnaujinama, Magento yra puikus sprendimas. Išbandyti siūlo ir patys platformos vystytojai. Yra galimybė išbandyti programos demo versiją internete arba galima Magento atviro kodo licenciją turinčią versiją atsiųsti ir įsidiegti savame serveryje.

Jūs esate gerose rankose

Funkcionalus tinklapio valdymas

Magento yra profesionali, daugiafunkcinė elektroninės prekybos platforma, kuriama galvojant apie šiuolaikinės elektroninės komercijos poreikius.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Draugiška SEO sistema

Magento platforma turi visas pagrindines savybes, skirtas draugiškai sutikti paieškų sistemų robotus tinklapyje.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Saugumas

Magento vystytojai prioritetą skiria saugios sistemos paruošimui. Saugumas užtikrinamas tiek tinklapio administratoriui, tiek vartotojams.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susiję straipsniai

WordPress VS. Magento. Kurią platformą pasirinkti?

Gera elektroninė parduotuvė gali užtikrinti, kad valdymas bus paprastas, naršytojai ras tai, ko ieško, galiausiai, ir pats internetinės parduotuvės administratorius nevargs su sudėtingomis sistemomis, kurios gali „reikalauti“ […]

Kaip greitai sukurti elektroninę parduotuvę?

Elektroninis verslas šiuo metu vadinamas pačia patraukliausia alternatyva, kuri gali padėti vystyti verslą. Žinoma, vien tai, kad turite el. parduotuvę, tikrai nereiškia, kad būsite geras verslininkas. Tai […]

Internetinės parduotuvės kūrimas su Magento

Internetinės parduotuvės kūrimas lyginant su fizinėmių – kur kas geresnis pasirinkimas. Tai ne tik patogesnis būdas pradėti savo verslą, tačiau jis reikalauja ir kur kas mažesnių investicijų, […]

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!