Magento 2 elektroninės parduotuvės kūrimas

Tikriausiai daugelis e. prekybininkų yra girdėję, kas yra Magento – tai specialiai vidutinės – didelės apimties elektroninių parduotuvių kūrimui sukurta atviro kodo platforma, parašyta PHP kalba. Pirmąją Magento versiją dar 2008 metais sukūrė amerikiečiai ir su šiuo „išradimu“ padarė tikrą proveržį e. komercijos platformų rinkoje. Nors pirmoji Magento versija vis dar ganėtinai plačiai ir efektyviai naudojama, bėgant metams, tobulėjant technologijoms bei keičiantis vartotojų lūkesčiams, atsirado poreikis dar tobulesniems elektroninių parduotuvių kūrimo sprendimams. Ir štai, 2015 metais į rinką buvo išleistas Magento 2 – didžiausias ir ryškiausias Magento versijos atnaujinimas.

Kodėl verta pereiti prie Magento 2?

Patobulinta Magento 2 versija buvo sukurta pastebėjus, jog pirmajai trūksta greičio, lankstumo, geresnio ir paprastesnio pritaikymo mobiliajai komercijai. Nors šiuo metu tiek pirmos, tiek antros Magento prekybos platformos versijos veikia sėkmingai ir sinergiškai, dauguma IT specialistų visgi skatina migruoti į antrąją, tobulesnę Magento 2 versiją. Pagrindinė to priežastis – tai, jog nuo 2020 m. birželio 30 d. Magento 1-oji versija kūrėjų nebėra oficialiai palaikoma. Pasibaigus palaikymui nėra kuriamos naujos versijos, leidžiami atnaujinimai, klaidų bei saugumo spragų taisymai. Klaidų rizika, bėgant laikui, nemažėja, tačiau didėja. Atsižvelgę į šiuos pakeitimus, didžioji dalis IT specialistų nusprendė atsisakyti Magento 1 programavimo paslaugų teikimo ir specializuotis Magento 2 versijoje. Galima nuspėti, jog tvarkingai veikiančių Magento 1-osios versijos modulių sumažėjo, jų atnaujinimas ir funkcionalumo plėtimas buvo nutraukiamas. Svarbu paminėti ir tai, jog Magento 2 versijoje naudojama atnaujinta architektūra, kuri palaiko naujausias servisų (Elasticsearch, Varnish cache, Nginx ar Apache ir t.t.) versijas, tad su naujausia Magento 2 versija sukurta e. komercijos platforma be abejonės bus pranašesnė ir inovatyvesnė. Be to, Magento 2 yra SEO draugiška, daugybę integruotų naudingų funkcijų turinti e. komercijos platforma.

Draugiška mobiliesiems įrenginiams

Mobilieji įrenginiai – telefonai ar planšetės – yra pagrindiniai vartotojų įrankiai, perkant prekes ar ieškant informacijos. Nors elektroninių parduotuvių pritaikymo mobiliesiems įrenginiams tendencijos tik gerėja, vis dar yra labai daug svetainių, kuriose telefonu naršyti nepatogu, neveikia daugelis funkcijų ir tai byloja neigiama vartotojų patirtis. Dėl šios priežasties Magento 2 platformos pritaikymas mobiliesiems įrenginiams buvo vienas svarbiausių ir reikšmingiausių prekybinės platformos atnaujinimų, reaguojant į vartotojų įpročių keitimąsi apsipirkti naudojantis mobiliuoju įrenginiu.

Paprastesnis administravimas

Magento 2 pasižymi ganėtinai lengvu el. parduotuvės valdymu, kuris yra intuityviai perprantamas. Norint pakeisti parduotuvės dizainą ar sutvarkyti prekės aprašymą, nereikia itin didelių programavimo žinių. Produktų, kategorijų kūrimas, užsakymo valdymo procesas taip pat yra paprastas.

Didesnis našumas ir saugumas

Vertas paminėti Magento 2 privalumas, lyginant su pirmąją Magento versija, yra apie 20% didesnis svetainės našumas. Tai reiškia, jog su Magento 2 platforma sukurtos el. parduotuvės puslapiai greičiau kraunasi, todėl ir pačių puslapių, kategorijų ir prekių kiekis gali būti didesnis. Lyginant su kitais populiariausiais el. parduotuvių kūrimo įrankiais, Magento 2 pasižymi aukštu saugumu, klaidų pataisymai (joms pasitaikius) ir atnaujinimai yra išleidžiami dažnai ir nuolatos.

Patogesnis pirkimas ir geresnė vartotojo patirtis

Pirkimo procesas su Magento 2 sukurtoje svetainėje tampa optimalesnis, greitesnis ir paprastesnis. Pirkėjai taupo savo laiką, kadangi lyginant su pirmąją Magento versija, pirkimo procesas antroje Magento versijoje vyksta kur kas greičiau. Magento 2 siūlo didesnį modulių pasirinkimą nei Magento 1, todėl su Magento 2 sukurtos elektroninės parduotuvės tampa funkcionalesnės bei išmanesnės.

Pagrindiniai Magento 2 privalumai

Apibendrinant, galima išskirti šiuos pagrindinius Magento 2 privalumus:

  • Didesnis svetainės našumas ir greitis;
  • Lankstumas ir unikalaus dizaino galimybės;
  • Draugiška paieškos sistemoms;
  • Itin patogus ir paprastas administravimas;
  • Greitesnis ir patogesnis apsipirkimo procesas;
  • Daugiau integracijų, modulių ir funkcijų;
  • Naujas, labiau optimizuotas programinis kodas;
  • Automatizuoti elektroninės rinkodaros sprendimai.

Svarstote, ar verta pereiti į Magento 2? Mes, kaip Magento profesionalai, be abejonių tariame taip. Perkelkite verslą į naują lygi – tobulėkite ir su naudingomis inovacijomis ženkite pirmyn.

Kodėl rinktis mus?

Visada ieškome to, kas geriausia jums

Vystydami klientų projektus naudojame inovatyviausius ir pažangiausius technologinius sprendimus, atitinkančius jūsų verslo poreikius

Atvirai ir sklandžiai komunikuojame

Tikime, kad abipusis supratimas veda sėkmės ir gerų rezultatų link, todėl apie sudėtingus sprendimus kalbame nesudėtingai

Tampame jūsų komandos dalimi

Siekiame, kad nuolat jaustumėte, jog mums rūpi jūsų verslo rezultatai, todėl dalinamės sukaupta patirtimi ir konsultuojame prieš priimant strateginius verslo sprendimus

herba.lt
Herba.lt – grožio ir sveikatos prekės internetu
Skaityti
Outpro.lt – laisvalaikio drabužiai ir apranga visai šeimai
Skaityti
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti