Tinklaraštis

Kaip susikurti logotipą: 20 geriausių internetinių platformų

Birželio 4

Siekiant vystyti verslą, pasiekti kiek įmanomą didesnį rezultatą, sukurti palankų verslo įvaizdį, gali kilti klausimas, kaip susikurti logotipą, kad jis atspindėtų įmonę ir kurtų asociacijas. Kiekvienas verslas turi savo idėją, viziją, misiją, tikslus ir kitus svarbius komponentus, kurie apibrėžia jo padėtį rinkoje. Ne veltui šiems komponentams šiais laikais verslininkai skiria labai daug dėmesio. Kai prekių ir paslaugų konkurencija yra tokia plati – laimi tie, kurie pritraukia klientus savo idėjomis. Kadangi idėjų perteikimas užima daug laiko ir sunku išsakyti viską, kas yra verslininko galvoje – vienas logotipas gali atspindėti visumą.

Geras logotipas – Jūsų reprezentacinis ženklas

Kaip susikurti logotipą? Specialisto samdymas dažnai yra labai brangus, todėl galima bandyti logotipą sukurti patiems. Viena iš  priemonių – internetinės platformos, kurios pagal konkrečius asmens poreikius, nurodymus – automatiškai sukuria logotipą.

Logotipų kūrimui tinkančios platformos

Jūsų dėmesiui pateiksime 20 internetinių platformų, kurios puikiai tinka logotipo kūrimui:

Oberlo Logo Maker

Kaina – nemokamai. Tai puikus pasirinkimas ne tik mažiems, tačiau ir labai dideliems verslams, kurie dažniausiai siekia profesionalumo. Kurti paprasta, nereikalauja daug laiko, rezultatas – aukštos raiškos.

Hatchful programa

Kaina – nemokama. Susikurti norimą stilių labai paprasta, kadangi reikia tik užpildyti pagrindinius laukus, pasirinkti tam tikrus aspektus ir sistema pasiūlys Jums labiausiai tinkamą variantą.

Logaster

Kaina – pirmiausia nemokamai,  vėliau kaina kyla iki 20 dolerių už logotipą. Yra daug įvairiausių planų. Sukurti logotipą galima vos 4 žingsnių pagalba, tad viskas labai greita ir paprasta!

Canva

Kaina – nemokama, nebent pasirinksite tam tikrus simbolius ir nuotraukas, kurios yra apmokestinamos. Kurti labai paprasta, o funkcijų gana daug, tad sukurti norimą logotipą labai paprasta. Svarbiausia, kad atsisiųsti aukštos raiškos failus galima visiškai nemokamai.

Ucraft

Kaina – tai visiškai nemokama programa. Naudoti labai paprasta, kadangi Jums yra pasiūlomas jau konkrečios piktogramos. Tokiu atveju pasinaudokite jomis ir sukomplektuokite norimą logotipą.

LogoMakr

Kaina – svyruoja nuo nemokamų iki 19 dolerių. Kadangi visa programa suteikia galimybę paprasčiausiai pasirinkti simbolius, spalvas ir šriftus – valdymas yra paprastas ir neužima daug laiko.

Online Logo Maker

Kaina – nemokamai galite atsiųsti mažesnės raiškos sukurtą logotipą, o didesnės raiškos logotipo kaina siekia net iki 50 dolerių. Pasirinkite tinkamiausius simbolius, sudėliokite į konkrečias vietas ir džiaukitės puikiai atrodančiu logotipu!

Hipster Logo Generator

Kaina – nemokamai, o didesnės raiškos logotipai gali kainuoti iki 10 dolerių. Jeigu galvojate kaip susikurti logotipą kuris būtų meniškas ir hipsteriškas – tokiu atveju ši programa yra labai puikiai Jums tinkamas pasirinkimas.

MarkMaker

Kaina – ir nemokamai, vis dėlto, gali kainuoti ir kelis dolerius. Ši programinė įranga labai puiki, kadangi žmogus be jokio vargo gali susikurti net kelis logotipus. Tokiu atveju pagal poreikius juos dar galima pakoreguoti ir visiškai nemokamai atsiųsti reikalingu formatu.

Free Logo Design

Kaina – nuo nemokamų iki tokių dizainų, kurie kainuoja ir 70 dolerių. Kurti labai paprasta, kadangi reikia suvesti pagrindinius rodmenis ir programa sukurs Jums logotipą pati. O detaliau Jūs galėsite pakoreguoti spalvas bei šriftus.

Vectr

Kaina – nemokama. Tai – ne internetinis puslapis, tačiau programa, kuri padės Jums nemokamai susikurti norimą logotipą. Valdymas paprastas, tiesa, ir funkcijos ribotos.

Design Free Logo

Kaina – yra ir nemokamų, yra ir mokamų, o kainos labai varijuoja. Pagal kelis kriterijus, kurie Jums svarbiausi, programa pasiūlys net kelis skirtingus logotipus, kurie skiriasi savo detalėmis. Taigi, galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą.

Envato elements

Kaina – nemokamai. Gana paprasta programa, kuri puikiai patenkina smulkaus verslo poreikius.

Creative Market

Kainos labai įvairios ir varijuoja. Tai ypač kūrybiškas puslapis, kuriame siūlomas labai platus funkcijų pasirinkimas, įvairios galimybės leis iki mažiausių smulkmenų išdirbti savo logotipą.

Designhill

Kaina – nuo 15 svarų ir daugiau. Atsakykite į klausimus ir programa Jums padės sukurti tokį logotipą, koks Jums labiausiai tinka. Juolab, čia taip pat galite rasti profesionalų dizainerį, kuris gali padėti sukurti tobulą verslo reprezentavimo ženklą.

GraphicSprings

Kaina nuo 20 iki 200 dolerių. Šis puslapis skirtas tiems, kurie yra perfekcionistai ir nori, kad logotipas būtų ypač kokybiškas nuo pačių mažiausių smulkmenų. Taip pat atsisiųstas logotipas yra ypač aukštos raiškos, tad tinka ne tik internetinei svetainei, tačiau ir spausdinimui. Atsisiųsti galite skirtingais formatais.

LogoGarden

Kaina – nemokamai. Daugiau nei 1000 elementų, tad pagal savo poreikius galėsite lengvai susikurti norimą logotipą. Jeigu nepavyksta pačiam – čia galite užsisakyt ir dizaino paslaugas, kurios Jums padės. Tiesa, jos yra mokamos.

Logo genie

Kaina – 25 doleriai. Labai daug funkcijų turintis puslapis, tad tinka profesionaliems poreikiams, kai norisi, kad logotipas atitiktų lūkesčius iki pačių mažiausių smulkmenų.

LogotypeMaker

Kaina – nuo 2 iki 5 eurų. Dar vienas greitas būdas sukurti logotipą, kadangi pateikiami jau iki galo išdirbti šablonai. Tai puikus pasirinkimas mažoms įmonėms, kurios neieško labai išskirtinio logotipo dizaino.

Looka

Kaina – nemokamai. Valdymas labai paprastas, kūrimo metu galite naudotis labai įvairiais elementais. Taigi, nesunkiai susikursite tobulai Jums tinkantį logotipą.

Logotipas – prekės ar paslaugos pardavėjas

Su automatizuota dizaino programa – sukurti logotipą bus ne tik paprasta, tačiau ir labai pigu, kai kuriais atvejais nemokama. Iškėlus klausimą „kaip susikurti logotipą“ taip pat svarbu apgalvoti ir šiuos niuansus:

  • Koks yra Jūsų pagrindinių konkurentų logotipas ir ką jie nori juo pasakyti.
  • Kūrybiškai pasižiūrėkite į logotipo kūrimą. Juk tai – Jūsų verslo veidas.
  • Pagalvokite, ką norite pasakyti per logotipą, kokią žinutę planuojate perduoti.
  • Pasinaudokite „minčių lietaus” technika, kuri padės sugeneruoti kuo daugiau skirtingų idėjų.
  • Klauskite žmonių, artimųjų nuomonės apie logotipą ir kaip jie supranta tai, ką Jūs nupiešėte.

Logotipas parduoda Jūsų prekę ar paslaugą bei atspindi Jūsų veiklą ir požiūrį. Svarbiausia užduotis yra sugalvoti kaip susikurti logotipą, kuris yra geras pardavėjas.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti