Tinklaraštis

Kaip greitai sukurti elektroninę parduotuvę?

Kovo 26

Elektroninis verslas šiuo metu vadinamas pačia patraukliausia alternatyva, kuri gali padėti vystyti verslą. Žinoma, vien tai, kad turite el. parduotuvę, tikrai nereiškia, kad būsite geras verslininkas. Tai pastangų, laiko, geros reklamos ir rizikos reikalaujantis verslas, visgi, šiek tiek paprastesnis nei fizinis, kadangi jam reikia mažesnių pradinių investicijų.

Jeigu norite greitai sukurti elektroninę parduotuvę ir įgyvendinti savo verslo plėtimo idėją – šis straipsnis yra kaip tik Jums. Aptarsime kelis svarbiausius niuansus, nurodysime – ką reikia žinoti planuojantiems kreiptis į programuotojus dėl elektroninės parduotuvės kūrimo.

Šablonas/idėja

Pirmiausia reikia mintyse „nupiešti vaizdą“ – kaip turi atrodyti Jūsų internetinė parduotuvė. Vieniems labiausiai patinka minimalistinis stilius, kiti renkasi kur kas įmantresnį, kuris yra įsimintinas, drąsus. Naudinga peržiūrėti konkurentų parduotuves. Galbūt tai bus geras „pagrindas“ idėjos įgyvendinimui. Dažniausiai idėja turi būti pateikiama dar prieš pradedant svetainės programavimo darbus. Taupydami laiką atsakykite sau į šį klausimą dar tada, kol tik svarstote apie prekybą internetu.

Jūsų unikalumas

Kai idėja jau yra apgalvota – laikas pradėti svarstyti savo unikalumo požymius. Atsakykite sau į klausimą – kuo Jūs būsite kitokie nei konkurentai? Jūsų verslas gali būti socialiai atsakingas, inovatyvus, su labai ryškiomis reklamomis, o gal paprastas, ekologiškas, neutralus?..

Kadangi šiuo metu elektroninių parduotuvių gausa – labai plati, o ir kiekvienas gali pirkti iš užsienio prekybos vietų – reikia rasti būdą save tinkamai parodyti. Tai daryti verta ne tik per reklamas, tačiau ir pagal poreikius kurtas elektronines parduotuves.

Parduotuvės valdymo niuansai

Taip pat verta apgalvoti – koks meniu tinkamiausias Jūsų parduotuvėje? Kartais geriausias pasirinkimas yra paprastumas, tačiau žinoma, viskas priklauso nuo tikslinės auditorijos. Į vyresnio amžiaus asmenis orientuotos prekybos vietos turėtų būti lengvai valdomos, informacijos radimas – paprastesnis, o jauniems dažniausiai tinka ir sudėtingesnio valdymo elektroninės prekybos vietos.

Vizualika

Nors internetinėse svetainėse vizualika yra svarbesnė, tačiau elektroninėse prekybos vietose taip pat svarbu visą informaciją pateikti patraukliai, taip pat naudoti nuotraukas puslapio stiliaus kūrimui. Jeigu pats neplanuojate fotografuoti – tokiu atveju kokybiškas nuotraukas galima pirkti iš talpyklų. Atsiminkite, kad jokiu būdu negalima jų naudoti nelegaliai, kadangi pažeisite vartotojo teises.

Įvertinkite biudžetą

Dažniausiai elektroninės prekybos vietos kūrimo procesas yra greitesnis kai yra tinkamai įvertinti poreikiai, kurie gali būti suderinti su biudžetu. Suprantama, kad šioje srityje neturint patirties gana sunku suvokti, kiek kainuoja pagrindinis el. parduotuvės kūrimo paketas ir kokie niuansai gali būti papildomai apmokestinami. Visgi, nusimatę biudžetą ir jį pateikę programuotojų įmonei, tikrai gausite patarimus ir pasiūlymus kaip greitai sukurti elektroninę parduotuvę atsižvelgiant į galimą biudžetą.

Mokėjimas, pristatymas, kontaktai, privatumas ir t.t.

Galiausiai, planuojantys elektroninę parduotuvę taip pat turi apsispręsti dėl kelių smulkmenų. Pavyzdžiui, kokios pinigų priėmimo alternatyvos bus pasirenkamos, kokios produktų pristatymo galimybės pasirinktos, ar nurodysite fizinę prekybos vietą, būtinai reikia aprašyti pirkimo ir pardavimo taisykles bei kitos smulkmenos.

Nors jos gali neatrodyti labai reikšmingos, tačiau yra reikalingos.

Ko reikia norint greitai sukurti elektroninę parduotuvę?

Kokybiška elektroninė parduotuvė gali būti sukuriama labai greitai. Svarbiausia kreiptis į tuos, kurie su tuo susiduria kiekvieną dieną. Jeigu Jus domina mūsų paslaugos ir reikalingas greitas parduotuvės kūrimas – susisiekite!

Į kokius klausimus reikia atsakyti, norint dirbti operatyviai bei efektingai?

  1. Nurodykite, kokia yra Jūsų parduotuvės vizija.
  2. Kokio tipo prekėmis norėsite prekiauti?
  3. Kiek prekių bus Jūsų elektroninės prekybos vietoje?
  4. Kokie atsiskaitymo būdai bus naudojami?
  5. Kokie pristatymo būdai bus naudojami?
  6. Ar turite logotipą?
  7. Numatykite kategorijų medį.
  8. Pasiruoškite tokių puslapių kaip Kontaktai, Apie, Privatumo politika ir kt. tekstus.

Pagal šią Jūsų pateiktą informaciją, bus pasiūlyta tinkamiausia elektroninės komercijos platforma bei priimti kiti prekybos vietos kūrimo sprendimai. Dirbant kartu, dalinantis informacija, rezultatas yra pasiekiamas daug greičiau.

Reikia tik tiek, kad Jūsų noras prekiauti internetu virstų realybe. Susisiekite!

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti