Būkite žingsniu pirmiau nei Jūsų konkurentai

kiro.tech komanda vienija įvairių sričių specialistus, todėl galėsie atlikti išsamią Jūsų svetainės analizę įvairiais pjūviais. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.
Internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės turėjimas negarantuoja didelio klientų srauto bei aktyvių pirkimų. Norint būti matomu, girdimu ir perkamu - reikia prisitaikyti prie klientų poreikių ir pasiūlyti tai, ko jie nori. Juolab, jeigu anksčiau Jūsų internetinė svetainė buvo tinkama ir lankoma - metų eigoje viskas gali keistis. Keičiasi pats internetas, marketingas ir jo siūlomos galimybės. Techninis auditas padės įvertinti Jūsų puslapio padėtį ir nurodyti rekomendacijas, kurios padės pagerinti svetainės našumą. Techninis auditas būtinai turi būti atliekamas reguliariai. Atlikę analizę ne tik supažindinsime su problemomis, kurios gali trukdyti klientams apsilankyti Jūsų puslapyje ir naudotis paslaugomis, tačiau taip pat pateiksime rekomendacijas, kurios padės atsiradusias problemas išspręsti.

Jūs esate gerose rankose

Bendroji svetainės analizė

Klientų patirtys, puslapio navigacija, naršyklės suderinamumas, svetainės efektyvumas ir kita.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Paviršinė analizė

Puslapio reprezentavimas, JavaScript peržiūra, CSS peržiūra, HTML peržiūra ir kita.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Gilioji analizė

Platformos vientisumas ir efektyvumas, duomenų bazės, saugumo ir kitų faktorių įvertinimas.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!