Techninis auditas

kiro.tech komanda vienija įvairių sričių specialistus, todėl galės atlikti išsamią Jūsų svetainės analizę įvairiais pjūviais: saugumas, vartotojų patirties analizė, svetainės efektyvumas ir pan. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.

Būkite žingsniu pirmiau nei Jūsų konkurentai.

Internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės turėjimas negarantuoja didelio klientų srauto bei aktyvių pirkimų. Norint būti matomu, girdimu ir perkamu - reikia prisitaikyti prie klientų poreikių ir pasiūlyti tai, ko jie nori. Juolab, jeigu anksčiau Jūsų internetinė svetainė buvo tinkama ir lankoma - metų eigoje viskas gali keistis. Keičiasi pats internetas, marketingas ir jo siūlomos galimybės. Techninis auditas padės įvertinti Jūsų puslapio padėtį ir nurodyti rekomendacijas, kurios padės pagerinti svetainės našumą.

Techninis auditas būtinai turi būti atliekamas reguliariai. Tik tokiu atveju pavyks išsilaikyti konkurencingoje rinkoje.

Ši paslauga Jums reikalinga tokiu atveju, jeigu:

- Jūsų internetinė svetainė yra labai lėta (tai dažnai tampa priežastimi, kodėl klientai nebegrįžta);
- matyti, kad svetainė susiduria su trikdžiais, tačiau pačiam sunku surasti priežastis, kodėl taip yra ir kas juo sukelia;
- jeigu norite papildomai apsaugoti informaciją, kuri yra Jūsų internetinėje svetainėje (privalu apsaugoti ne tik savo duomenis, tačiau ir klientų, kurie naudojosi Jūsų paslaugomis);
- jeigu siekiate efektyviausio ir patogiausio paslaugų suteikimo, planuojate tobulinti savo internetinę parduotuvę arba svetainę, tačiau nežinote nuo ko pradėti (pirmasis žingsnis – problemų šalinimas);
- Jūsų pardavimai ženkliai sumažėjo ir nerandate priežasties, kodėl galėjo tai nutikti.

Techninis auditas padės ženkliai pagerinti internetinio puslapio poziciją ir išspręsti problemas, kurios trukdo sėkmingai veiklai.

Techninis auditas apima šias sritis:

BENDROJI SVETAINĖS ANALIZĖ (klientų patirtys, puslapio navigacija, naršyklės suderinamumas, svetainės efektyvumas ir t.t.);
PAVIRŠINĖ ANALIZĖ (puslapio reprezentavimas, JavaScript peržiūra, CSS peržiūra, HTML peržiūra ir kt.);
GILIOJI ANALIZĖ (naudojamos platformos vientisumas ir efektyvumas, duomenų bazės įvertinimas, saugumas ir galimybės bei kitų faktorių įvertinimas).

Kiekvienu atveju techninis auditas yra labai individualus. Kol vienos svetainės įvertinamos ir detalios išvados pateikiamos labai greitai, tuo tarpu kitoms reikia skirti daugiau dėmesio, kruopštumo ir tuo pačiu pateikti daugiau rekomendacijų, kurios skirtos puslapio efektyvumo didinimui bei gerinimui.

Interneto svetainės analizė turi būti atliekama reguliariai. Optimalus sprendimas – kartą per metus laiko, kadangi kiekvieną dieną atsiranda naujos sistemos, kurių tikslas garantuoti dar efektyvesnį verslo panaudojimą internete. Visgi tinkamai tų sistemų nepritaikius būsite ne toks matomas ir ne taip lengvai atrandamas nei Jūsų konkurentai, tad efektyvi reakcija – didelis žingsnis į priekį.

Techninis auditas su mūsų profesionalais garantuoja ne tik išsamią analizę, tačiau tuo pačiu ir detalias konsultacijas, kurios padės išspręsti iškilusias problemas. Kuo daugiau skirtingų „gedimų“ bus panaikinama – tuo geresnius rezultatus Jūsų internetiniam puslapiui arba elektroninei prekybos vietai pavyks pasiekti.

Techninio audito darbus atliekame labai kruopščiai. Puikiai suprantame, kad net ir pačios mažiausios smulkmenos gali būti reikšmingos, norint, kad internetinis puslapis sėkmingai veiktų.

Atlikę analizę ne tik supažindinsime su problemomis, kurios gali trukdyti klientams apsilankyti Jūsų puslapyje ir naudotis paslaugomis, tačiau taip pat pateiksime rekomendacijas, kurios padės atsiradusias problemas išspręsti.

Žinoma, išsamiai konsultuojame, kad klientas gautų visus reikalingus atsakymus ir galėtų apsispręsti, kokių žingsnių jam imtis po atlikto audito. Rekomenduojame specialistus, kurie gali padėti išspręsti problemas. Darbus atliekame greitai, konkurencingai ir kokybiškai. Mūsų tikslas – detalus puslapio auditas. Techninis auditas padės perkelti savo verslą į kitą lygį.

Kodėl verta rinktis mus?

Gerų praktikų taikymas

Koncentracija į rezultatą

Kompetetinga komanda

Techninis aptarnavimas

Atliktų darbų garantija

Paprastas procesas

Domina nemokama konsultacija?


gintare2

Gintarė Žilaitytė

Elektroninės komercijos konsultantė

+370 615 71850
[email protected]
Studentų g. 67-411, Kaunas

solution_specialist
solution_specialist_m2
Kirotech-Google-Partner-AdWords-Analytics