Sekite savo įmonės rodiklius ir sumaniai auginkite savo verslą

Šis Google kompanijos vystomas produktas yra vienas populiariausių tokio tipo įrankių pasaulyje. Jei ieškote paprastai veikiančios, bet galingos priemonės tinklapio lankytojų veiksmų ataskaitai gauti, Google Analytics yra būtent tai, ko Jums reikia.
Google Analytics – tai tinklapio lankytojų srauto analizės įrankis, kurio pagalba galima rinkti įvairaus pobūdžio statistinę informaciją, susijusią su lankytojų judėjimu tinklapyje. Tai duomenų ataskaitas teikianti platforma, kurią naudojant galima sužinoti ne tik pavienius faktus, bet ir gauti naujų įžvalgų, ką lankytojai veikia tinklapyje, kaip jie atkeliavo į jį ir kaip galima paskatinti, kad jie sugrįžtų. Google Analytics galima naudoti kaip marketingo įrankį, sekant klientų veiksmus elektroninėje parduotuvėje ir analizuojant, kokie veiksniai lemia pardavimus arba, atvirkščiai, kokie veiksniai lemia paklausos mažėjimą. Taigi su šio marketingo įrankiu galima priimti teisingus sprendimus keičiant situaciją pageidaujama linkme.

Jūs esate gerose rankose

Realiojo laiko ataskaitos

Kiekvienas pokytis yra pažymėtas, o Jūs galite įrašyti komentarą prie Jums svarbių pokyčių.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Turinio analizė

Sužinokite svarbiausią informaciją apie savo tinklapį, lankytojus ir jų veiksmus svetainėje.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Mobiliosios programos

Mobiliųjų programų funkcija leidžia rinkti duomenis iš mobiliųjų programų bei kurti jų ataskaitas.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!