Padėsime Jums parduoti daugiau

Tai Google kompanijos vystoma reklamos paslauga, kuri siūlo Jums patalpinti savo tinklapio reklamą viename iš kelių populiariausių savo produktų. Parodykite savo skelbimą klientams būtent tuomet, kai jie ieško Jūsų siūlomos paslaugos ar produkto Google tinkle, ir mokėkite už jį tik tada, kai potencialus klientas spustels ant Jūsų tinklapio nuorodos.
Google Ads – tai itin laisvas reklamos būdas, nes Jūs pats galite nustatyti kainą, kurią mokėsite už parodytą skelbimą ir sumą, kurią norite skirti reklaminei kampanijai. Taip pat galima pačiam pasirinkti turinio kontekstą, kuriame bus rodomas Jūsų skelbimas. Be kita ko, savo skelbimą galite orientuoti į vieną ar kelias pasirinktas rinkas. Google Ads – tai vienas efektyviausių reklamos būdų internete. Reklamos kampanijai pradėti nereikia dėti didelių pastangų į jos kūrimą, reklamos pritaikymą reklaminei aplinkai, ilgai gaišti sudarant reklamos sutartis. Google Ads reklamos kampaniją galima pradėti nedelsiant, o jos rezultatais džiaugtis jau tą pačią dieną. Google Ads – tai efektyvus Jūsų verslo kelias į sėkmę.

Jūs esate gerose rankose

Paieškos skelbimai

Būkite matomas žmonių, besinaudojančių Google paieškos sistema.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Vaizdiniai skelbimai

Jūsų vaizdinis skelbimas gali susidėti vien iš teksto arba iš teksto kartu su vaizdais ar raiškiąja medija.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Vaizdo įrašo skelbimai

Reklaminis vaizdo įrašas rodomas YouTube tinkle prieš arba šalia Jūsų raktažodžius atitinkančių įrašų.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!