Tinklaraštis

Facebook Page Notification ir Sistem Service – neapsigaukite!

Spalio 29

Facebook socialiniame tinkle pasirodė skelbimai apie verslo įmonių puslapių išjungimą dėl neva socialinio tinklo taisyklių nesilaikymo. Ar verta susirūpinti?

Kas tai?

Neseniai Lietuvos bei kitų šalių įmonių Facebook puslapiai buvo pradėti viešinti neva paties Facebook komandos sukurtuose puslapiuose. Lietuvoje paplito netinkami puslapiai tokiais pavadinimais kaip „Page Notification“ bei „Sistem Service“. Juose žymimos verslo paskyros, teigiama, kad jos nesilaiko Facebook tinklo taisyklių ir žadama, kad jų sąskaita bei puslapis per 12 valandų bus išjungti.

Įvardinti galimi pažeidimai:

  • Neapdoroto profilio ar nuotraukos paskelbimas;
  • Vartotojų įžeidimai ir grėsmė kitiems;
  • Facebook paskyros naudojimas tik reklamos tikslams pasiekti.

Vis dėlto, susirūpinti nereikėtų. Tokie netinkami puslapiai tėra apgaulė ir tikrai nėra sukurti pačios Facebook komandos.

Ką daryti?

Jei Jūsų įmonė, vis dėlto, buvo pažymėta viename iš minėtųjų puslapių, NESPAUSKITE ant nuorodos, kurioje neva turėtumėte rasti daugiau informacijos apie taisyklių nesilaikymą ir gresiantį paskyros uždarymą. Verčiau paskelbkite apie šį apgaulingą puslapį ir padėkite tai padaryti kitiems, taip uždrausdami kelią tolimesnėms apgaulėms.

Kad praneštumėte apie netinkamą puslapį, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Netinkamo Facebook puslapio mygtukų juostoje paspauskite mygtuką „Daugiau parinkčių“, o jame – „Give feedback or report this Page“.
  2. Pasirinkite „Fraud or scam“ bei „Fake Page“ ir spauskite „Siųsti“.

Ne visi vartotojai yra sąžiningi. Vis dėlto, atpažinus apgaulę, siūlome neišsigąsti ir pranešti apie tokį puslapį Facebook bendruomenei.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti