Tinklaraštis

Elektroninių parduotuvių kūrimas su WordPress. Ar tai yra geras sprendimas?

Sausio 21

Sukurti internetinę parduotuvę galima šimtais skirtingų būdų, kadangi egzistuoja ne viena elektroninių parduotuvių kūrimui pritaikyta elektroninės komercijos platforma, tūkstančiai įskiepių, galiausiai, milijonai idėjų, kurių daugelis gali būti paverčiamos realybe. Bene dažniausiai aptariamas elektroninių parduotuvių kūrimas su WordPress. Kodėl? Nes tiek pradedantieji, tiek patyrę verslininkai dažniausiai siekia investuoti kuo mažiau, tačiau gauti – daugiau. Ir WordPress tam puikiai tinka.

WordPress – populiariausia turinio valdymo sistema

Statistika atskleidžia, kad WordPress, lyginant su kitomis svetainių kūrimo platformomis – gali „pasigirti“ pačiu didžiausiu internetinių svetainių skaičiumi. Beveik 25 procentai internetinių svetainių ir net 30 procentų elektroninių prekybos vietų (remiantis 2018-ųjų duomenimis) – kurtos būtent su šia platforma.

Labiausiai vertinamas patogumas, tad tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems, kurie mažai žino apie el. prekybos vietas, tačiau turi geras idėjas, kurios vertos realizacijos. Turinio valdymo sistema nereikalauja jokių specifinių įgūdžių, galiausiai, nesunkiai rasite daug video gidų, kuriuose aiškinama kaip atlikti tam tikrus darbus.

Atviro kodo sistema WordPress yra nuolatos tobulinama. Jau šiandien jos galimybės yra labai plačios. O kas laukia rytoj?

Elektroninių parduotuvių kūrimas su WordPress. Privalumai

  1. Pasikartosime, kad TVS yra labai paprastai perprantama, tad puikiai tinka tiems, kurie nenusimano programavime, tačiau nori patys savarankiškai atlikti tam tikras funkcijas, pakeitimus el. parduotuvėje.
  2. Nemokami WordPress įskiepiai yra dar vienas privalumas. Jeigu išmoksite atlikti korekcijas – tokiu atveju turėtumėte išbandyti bent kelis iš 50 000 įskiepių, kuriuos Jums gali pasiūlyti WordPress. Tiesa, jei galite investuoti daugiau – taip pat yra platus mokamų įskiepių pasirinkimas. Žinoma, daugiau nebūtinai yra geriau, tad įdiekite tik tuos, kurie turės realią naudą Jūsų prekybos vietai.
  3. Taip pat, būtinai reikia paminėti ir kainos aspektus. Ši platforma yra beveik nemokama. Tiksliau – parduotuvės savininkas turi pasirūpinti domenu, WEB hostingu ir kitais talpinimo niuansais.
  4. Puikus privalumas, kad ši sistema suteikia galimybę pridėti tiek vartotojų, kiek reikia, kad prekybos vieta veiktų sklandžiai. Šiuo atveju tai gali būti administratorius, žinoma, redaguotojas ir t.t.
  5. Labai svarbu tai, kad į šią sistemą yra įvesta mobiliųjų telefonų integracija. Tai reiškia, kad Jūsų prekybos vietoje naršantys galimi pirkėjai tai patogiai galės daryti ne tik naudojantis kompiuteriu, tačiau taip pat ir mobiliuoju telefonu.
  6. Platus šablonų pasirinkimas suteikia galimybę be didelių investicijų džiaugtis skoningu dizainu ir estetiškai patrauklia parduotuve.
  7. Sistema leidžia ne tik sukelti prekes, tačiau ir rašyti blog’ą, įtraukti socialinius tinklus ir kitus įrankius, kurie gali padėti išreklamuoti Jūsų parduotuvę.

Elektroninių parduotuvių kūrimas su WordPress. Minusai

  1. Nors kiekvienais metais į WordPress kūrėjai investuoja dideles sumas, tačiau lyginant su kitomis elektroninių parduotuvių platformomis (pavyzdžiui Magento) – WordPress yra ne tokia saugi. Žinoma, tai nereiškia, kad reikia baimintis „atakų“. Paprasčiausiai siūlome vengti siųstis informaciją iš nepatikimų puslapių, taip pat reguliariai tikrinti, ar viskas veikia sklandžiai, nėra jokių nematytų pakitimų.
  2. Jeigu parduotuvėje bus labai daug prekių – tokiu atveju verta pagalvoti apie kitas turimo platformas. Kodėl? WordPress gali pradėti strigti, netinkamai atlikti jai paskirtas funkcijas.
  3. Dažnai problemų gali kilti ir su įskiepių įrašymu. Juos įdiegus puslapis labai dažnai išsikraipo, tad čia jau belieka bendrauti su programuotojais, kurie išmano WordPress programavimą ir gali padėti sistemai vėl puikiai veikti. Žinoma, siūlome nepamiršti, kad didesnis kiekis įskiepių apskritai nėra geriau. Dažnai laimi minimalizmas ir geriausia yra tokia parduotuvė, kur rasti viską, ko reikia – paprasta ir patogu.

Ši turinio sistema yra puikus pasirinkimas mažam ir vidutiniam verslui, kuris nori be didelių investicijų pradėti prekybą. Elektroninės parduotuvės kūrimas  turėtų prasidėti nuo kuo detalesnio savo poreikių išsiaiškinimo, galimybių įvertinimo ir idėjos, kuri padės tapti sėkmingu verslininku sugalvojimo.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti