Tinklaraštis

Elektroninės parduotuvės kūrimas: kas joje privalo būti? (Infografikas)

Rugpjūčio 19

Elektroninės parduotuvės kūrimas gali tapti labai sudėtingu procesu jei nežinosite pagrindinių taisyklių. Negalime pateikti vieno verslo veido ir vienos taisyklės, kuri padėtų Jums džiaugtis puikiai veikiančia elektronine prekybos vieta. Tačiau tiesa tokia, kad egzistuoja tam tikros universalios taisyklės, kurios dažniausiai taikomos visiems sėkmingiems verslams. Štai elektroninės parduotuvės kūrimas apima labai daug skirtingų etapų ir vienija labai daug skirtingų komponentų, kurie galiausiai leidžia džiaugtis puikiai funkcionuojančia prekybos vieta.

Jūsų dėmesiui nurodysime kelis pagrindinius komponentus, kurie užtikrina, kad esama prekybos vieta ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius.

Dizainas

Elektroninės parduotuvės kūrimas prasideda nuo tinkamo dizaino pasirinkimo. Galima rinktis nemokamus dizainus, mokamus, tačiau kurie yra prieinami visiems, ir tokius, kuriuos gali nupiešti dizaineris. Kuris variantas geriausias? Tai priklauso  nuo Jūsų galimybių. Žinoma, visada optimaliausia rinktis konkrečiai Jums kurtą dizainą, kuris puikiai atspindi Jūsų prekybos vietos idėją. Tačiau tai kainuoja. Verta apsiskaičiuoti savo sąmata ir pagalvoti – kiek galima skirti individualiam dizainui ir kurioje vietoje galima sutaupyti nusprendus, kad dizainas yra būtinas.

Turinio valdymo sistema

Elektroninės parduotuvės kūrimas neatsiejamas nuo tinkamos turinio valdymo sistemos pasirinkimo. Šiuo metu rinkoje siūloma labai įvairi, tačiau visada geriausias pasirinkimas yra laiko patikrintas produktas. Šiuo atveju tai būtų Magento turinio valdymo sistema, kuri pasižymi funkcijų gausa, saugumu. Daugelis teigia, kad šio tipo sistema yra pritaikyta stambesnėms įmonėms, kurios siekia didesnių tikslų. Galbūt tai lemia jos funkcionalumas. Visgi, ši turinio valdymo sistema labai puikiai pasitarnauja ir nedidelių elektroninių prekybos vietų kūrimui.

Apmokėjimo sistemos įdiegimas

Žinoma, planuojant savo elektronines parduotuves reikia įvertinti ir galimas apmokėjimo sistemas, kurios turi orientuotis į skubančio žmogaus poreikius. Pats geriausias būdas aptarnauti žmogų – suteikti jam galimybę pasirinkti vieną iš kelių apmokėjimo variantų. Nepamirškite, kad pas jus gali pirkti ne tik Lietuvoje gyvenantys asmenys. Tokiu atveju labai pasitarnauja Paypal bei kitos sistemos, kurios pasirūpina pinigų pervedimais iš užsienio šalių.

Pristatymo diegimo platforma

Planuodami elektroninės prekybos vietos veikimo principą turite iškart pagalvoti apie prekių pristatymo pobūdį. Geriausias ir paprasčiausias pasirinkimas – kurjerių paslaugos. Įsidiegę pristatymo modulį galėsite nesukti galvos dėl smulkmenų, kadangi sistema automatiškai pritaikys kurjerio paslaugoms skirtą mokestį, taip pat, suteiks galimybę klientui nuspręsti – kieno paslaugos jam labiausiai tinka. Nepamirškite, kad kuo daugiau pasirinkimo galimybių – tuo didesnė tikimybė, kad sudominsite klientą pas jus užsukti dar kartą.

Buhalterinės sistemos aptarnavimas

Sėkmingas elektroninės parduotuvės kūrimas neatsiejamas ir nuo buhalterinių sistemų, kurios padeda kur kas paprasčiau fiksuoti savo pardavimus, matyti pokyčius ir panašiai. Vėlgi, egzistuoja ne vienas modulis, kuris turi skirtingas funkcijas ir kuris gali pasirūpinti pardavimų ataskaitomis. Šio tipo sistemos reikalingos dėl labai paprastų funkcijų ir paprastos informacijos, kurią turi matyti visi prisijungę prie administratoriaus pozicijos: kiek prekių liko, ar buvo išsiųstos sąskaitos, kokia yra dienos apyvarta ir panašiai.

SEO

SEO – būtina sąlyga, kuri padės Jums sėkmingai tapti labiau žinomu ir greičiau atrandamu Google paieškos sistemoje. Pasirinkite modulius, kurie padės Jūsų prekybos vietai būti arčiau Google robotukų ir susitvarkykite visus SEO niuansus. Rekomenduojama tiek išorinė, tiek  vidinė optimizacija. Šiuo metu SEO paslaugos yra įvardijamos kaip viena sėkmingiausių elektroninės komercijos galimybių, tad pasinaudokite jomis.

Akivaizdu, kad elektroninės parduotuvės kūrimas yra labai lankstus ir manevringas darbas, kuris padeda pasiekti skirtingų rezultatų. Siūlome nepamiršti, kad su gera komanda internetinių parduotuvių kūrimas bus malonumas, o ne darbas. Specialistai ne tik atsakys į klausimus, tačiau ir suteiks reikalingą informaciją apie kurią verslininkas net nebūtų pagalvojęs.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti