Elektroninės komercijos sprendimai

Elektroninės komercijos sprendimai – tai produktai ir paslaugos, padedantys įmonei vykdyti veiklą elektroniniu būdu. E-prekybos paslaugų spektras yra labai platus – pradedant nuo įprastų internetinių svetainių kūrimo, turinio valdymo ar apskaitos programų diegimo, baigiant sudėtingomis API sąsajomis ir integracijomis.

E-komercijos sprendimų privalumai

Pirkėjui elektroninės komercijos sprendimai leidžia apsipirkti greičiau, patogiau ir pigiau. Patogi elektroninė parduotuvė, greitas atsiskaitymo procesas, daugiakanale prekyba paremtas prekių gavimo/grąžinimo procesas ir dėl to kylantis vartotojo pasitenkinimas be abejonės turi įtakos jūsų prekinio ženklo populiarumui.

Pardavėjui e-prekybos sprendimai dažniausiai reiškia mažesnes išlaidas ir didesnį pelną, kadangi verslams keliantis į skaitmeninę erdvę, vis mažesnė biudžeto dalis skiriama fizinių parduotuvių plėtrai. Skaitmenizuoti elektroninės prekybos įrankiai ir sistemos leidžia patogiau valdyti klientų duomenų srautą, vykdyti prekių importus, tvarkyti finansines operacijas, stebėti klientų kelionę internetinėje svetainėje, iš esmės – tvarkyti pardavimo procesus.

B2B verslui elektroninės prekybos sprendimai leidžia greičiau ir patogiau vykti sandoriams tarp verslo subjektų. Skaitmeniniai IT sprendimai, specialiai pritaikyti verslas-verslui modeliui, gali palengvinti ne tik pirkimo bei pardavimo procesus, užtikrinti efektyvų pardavimų automatizavimą ir duomenų saugumą, supaprastinti pardavimų skyriaus darbą, bet ir verslo partneriams suteikti kur kas paprastesnį bendradarbiavimo modelį.

Tinkami e-komercijos sprendimai visiems verslo dalyviams leidžia:

  1. Užtikrinti paprastesnį ir greitesnį pirkimo procesą;
  2. Greičiau reaguoti į rinkos pokyčius;
  3. Efektyviau valdyti prekių likučius;
  4. Sumažinti išlaidas;
  5. Išnaudoti reklamos galimybes;
  6. Išvengti prekybos apribojimų;
  7. Konkuruoti rinkoje;
  8. Automatizuoti procesus;
  9. Užtikrinti verslo plėtrą;
  10. Iš esmės – pasiūlyti įvairiapusį sprendimą, kuris padės verslui augti.

Populiariausi elektroninės komercijos sprendimai

Elektroninės komercijos sprendimai apima kone visus verslo procesus nuo tiekimo grandinės, prekių likučių, klientų duomenų valdymo iki pardavimo, atsiskaitymo ir pristatymo procesų.

Programinės įrangos kūrimas ir priežiūra

Elektroninių parduotuvių kūrimas ar mobilios aplikacijos verslui jau laikomos įprastais elektroninės komercijos sprendimais, tačiau daugelis nežino, jog norint pilnai išnaudoti galimą potencialą, elektroninės parduotuvės sukurti neužtenka. Dažnu atveju prireikia susiejimo su apskaitos programomis, virtualia kasa, jog klientai galėtų patogiai ir efektyviai atsiskaityti už prekes. Elektroninės prekybos sprendimai apima ir klientų lojalumo programų kūrimą, nuolaidų organizavimą, užsakymų valdymą ir daug kitų su apsipirkimu susijusių procesų.

Klientų valdymo sistemos

Klientų ir verslo valdymo sistemos, tokios kaip CRM, ERP ir kt., pasitarnaujanorint sekti klientų pirkimo procesus ir elgseną, lengviau valdyti prekių likučius, nuspręsti, kokius pasiūlymus teikti klientams, jog šie neštų naudą. Įdiegę klientų valdymo sistemas galėsite stebėti užsakymų statusą, informuoti klientus apie užsakymų eigą, sekti ir valdyti pristatymo procesą, rezervuoti ar atšaukti užsakymą.

Duomenų mainai ir valdymas

Sandėlių ir likučių valdymo, paslaugų užsakymo ir mokėjimų sistemos, kainų skaičiuoklės, užsakymų valdymo įrankiai, logistikos ir krovinių gabenimo sistemos palengvina didmeninės prekybos procesą, bendravimą su tiekėjais, krovinio gabenimą, prekių apskaitą ir kitus būtiniausius darbus. Pavyzdžiui, turėdami API integracijas, savo turinio valdymo sistemą galėsite lengvai susieti su tiekėjų prekių katalogu ar automatiškai siųsti užsakymus.

Procesų automatizavimo sprendimai 

Elektroninės komercijos sprendimai itin pasitarnauja iš esmės automatizuojant visus verslo procesus tiek viduje, tiek ir išorėje. Vidinės komunikacijos įrankiai tarp darbuotojų ir skirtingų departamentų, užduočių delegavimo sistemos, efektyvesnis dokumentų valdymas palengvina darbų dalybas, taupo laiką ir kaštus, leidžia darbuotojams susitelkti ne į rankines užduotis, o į strateginių verslo klausimų sprendimą.

Egzistuoja dar daugiau elektroninės komercijos sprendimų, kurie jūsų verslui gali padėti žengti tvirtesniu žingsniu ir efektyviau konkuruoti rinkoje. Kviečiame susisiekti ir patarsime, kokie individualūs programiniai sprendimai geriausiai pasitarnautų jūsų verslo plėtrai.

Elektroninė parduotuvė – raktas į pasaulinę rinką

Naujausiomis technologijomis ir kitais skaitmeninės rinkodaros sprendimais paremtas elektroninės parduotuvės vystymas ir plėtra padeda į prekybą orientuotam verslui ne tik efektyviai veikti vietinėje rinkoje, bet ir plėstis tarptautiniu mastu. Atminkite, jog kokybiškas elektroninės prekybos sprendimas – raktas į pasaulinę rinką, o mes galime padėti tas duris atverti. Kuriame sudėtingas internetinės prekybos platformas, užtikriname sklandų tarpusavyje veikiančių sistemų veikimą bei konsultuojame elektroninės parduotuvės kūrimo klausimais.

Kodėl rinktis mus?

Visada ieškome to, kas geriausia jums

Vystydami klientų projektus naudojame inovatyviausius ir pažangiausius technologinius sprendimus, atitinkančius jūsų verslo poreikius

Atvirai ir sklandžiai komunikuojame

Tikime, kad abipusis supratimas veda sėkmės ir gerų rezultatų link, todėl apie sudėtingus sprendimus kalbame nesudėtingai

Tampame jūsų komandos dalimi

Siekiame, kad nuolat jaustumėte, jog mums rūpi jūsų verslo rezultatai, todėl dalinamės sukaupta patirtimi ir konsultuojame prieš priimant strateginius verslo sprendimus

herba.lt
Herba.lt – grožio ir sveikatos prekės internetu
Skaityti
Outpro.lt – laisvalaikio drabužiai ir apranga visai šeimai
Skaityti
Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti