Tinklaraštis

Dropshippingo verslas: ar galite jį vykdyti iš bet kurios šalies?

Rugpjūčio 21

Dropshippingo verslas – mažmeninės prekybos modelis virtualioje erdvėje, kuris padeda užsidirbti neinvestavus nei cento. Pardavėjas, fiziškai net ir neturėdamas konkrečios prekės, ją parduoda, tad atlikdamas tarpininko vaidmenį jis geba uždirbti investuodamas tik laiką. Jį irgi gali normuoti pagal savo poreikius. Suprantama, kad tokia verslo idėja labai domina, tad daugelis klausia – ar asmuo gali vykdyti dropshippingą iš tos šalies, kurioje gyvena? Ar yra gyvenamosios vietos skirtumas?

Dropshippingo verslas ir yra unikalus tuo, kad suteikia laisvumo pojūtį. Ir jokio skirtumo, ar gyvenate Vilniuje, ar Keflavike, ar Bangladeše – svarbiausia, kad turėtumėte kokybišką interneto ryšį ir būtumėte pasiekiamas.

Kas tas dropshippingo verslas yra ir kodėl verta jį išbandyti?

Dropshippingas visame pasaulyje labai sėkmingai praktikuojamas ir daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai puikus papildomų investicijų gavimo šaltinis. Kaip viskas veikia? Labai paprastai.

Jeigu norite būti verslininkas, tačiau nenorite užsiimti tokiomis smulkmenomis, kaip kad prekių importavimas, sandėliavimas ir panašiai – galite prekiauti kitų verslininkų, didmenininkų produkcija. Susikūrus savo internetinę prekybos platformą arba pasinaudodami jau sukurtomis – sukelkite prekes, aprašymus bei visą reikalingą informaciją. Kuomet klientas užsisakys konkrečią prekę – jūs apie ją informuosite didmenininką, kuris ir pasirūpins prekės pristatymu iki reikalingos vietos. Tiksliau, užsakymo metu nurodysite savo kliento adresą. Jūsų pelnas – antkainis. Akivaizdu, kad tai labai patogi papildomų investicijų platforma, kadangi užsidirbti galite bet kur. O ir pastangų tam reikia gana mažai.

Siekiant parduoti nereikalingi jokie fiziniai veiksmai, kadangi jūsų darbas yra susijęs su reklama, vadyba bei gebėjimų įtikinti žmones, kad jūsų produkcija yra geriausia. Esate tarsi ir tarpininkas, tačiau tuo pačiu ir verslininkas.

Ar egzistuoja kokie nors prekės pristatymo apribojimai?

Tikrai ne, kadangi jūsų darbas priklauso nuo jūsų gebėjimo parduoti neatsižvelgiant į lokalizaciją bei kitus veiksnius. Užsakytas prekes išsiųs pirminis pardavėjas, tad jums nereikės dėl nieko rūpintis.

Ar egzistuoja kokie nors teisiniai apribojimai?

Dropshippingo verslas tuo ir puikus, kadangi galite pats pasirinkti pardavėjus su kuriais norite bendradarbiauti. Tai atveria galimybes kiekvienam verslininkui save realizuoti ir pardavinėti būtent tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia išanalizuoti pasirinkto pardavėjo nuostatas ir sąlygas, kurios užtikrins saugų ir patikimą pristatymą.

Ar egzistuoja kokie nors susimokėjimo už prekę apribojimai?

Dropshippingo verslas reikalauja bendrauti su asmenimis iš viso pasaulio, kurie domisi jūsų parduodamais, tiksliau, perparduodamai produktais. Bet kuriuo atveju labai svarbu, kad jūsų prekybos vietoje būtų įdiegta kuo daugiau skirtingų susimokėjimo platformų, kad kiekvienas asmuo galėtų pasirinkti tinkamiausią.

Štai Lietuvoje vis dar populiariausi atsiskaitymai banko kortelėmis, tačiau nemaža dalis žmonių pasaulyje sėkmingai naudojasi PayPal. Kai nėra galimybės atsiskaityti šiuo būdu – pirkimo procesas gali būti nutraukiamas. Taigi, iš pirmo žvilgsnio gana paprasta smulkmena, kaip susimokėjimo galimybės, išties yra labai svarbus aspektas, galintis padėti jūsų verslui būti kur kas našesniu.

Tad ar galite vystyti dropshippingą iš bet kurios šalies? TAIP. Ar egzistuoja kokie nors apsiribojimai? NE. Ar reikia pradinių investicijų? NE. Vieni privalumai, tad kodėl nepabandžius!

Jei susidomėjote dropshippingu ir norėtumėte pradėti šią veiklą, kreipkitės į Kirotech komandą. Mūsų profesionalai atsakys į visus Jūsų klausimus, sukurs elektroninę parduotuvę Jūsų dropshippingo verslui ir padės užtikrinti sklandų darbą.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti