Dropshippingas su WooCommerce: pagrindiniai privalumai

Dropshippingas su WooCommerce: pagrindiniai privalumai

Dropshippingas  – viena populiariausių prekybos verslo formų, kuri suteikia galimybę be didelių pradinių investicijų pradėti savo verslą. Vienas populiariausių pasirinkimų yra dropshippingas su WooCommerce, tačiau galimas ir su PrestaShop, tad natūraliai kyla klausimas, kodėl WooCommerce yra toks dažnas pasirinkimas, puikiai tinkantis tiek pradedančiajam, tiek jau patyrusiam dropshippingo asui.

Kaip veikia Dropshippingas su WooCommerce?

WooCommerce skirta WordPress prekybos platformos optimizavimui ir papildomų funkcijų įdiegimui. Sistema suteikia galimybę turėti tokią elektroninę parduotuvę, kokios norite, ir svarbiausia – be didelių pastangų. Kuriant internetinę parduotuvę galite detaliai įgyvendinti visus savo norus, kadangi siūlomas platus tiek dizainų, tiek papildomų modulių pasirinkimas, kuris suteikia galimybę minimaliomis sąnaudomis pradėti savo verslą.

Dropshippingas su WooCommerce: privalumai

Nemokama atvirojo kodo sistema suteikia galimybę pasinaudoti vienu iš tūkstančių šablonų, kurie padeda be jokio vargo greitai pradėti prekybą. Vertinami ir papildomi įskiepiai, specialūs moduliai, kurie suteikia sistemai daugiau pranašumo, žinoma, funkcionalumo.

· Dropshippingas su WooCommerce puikiai tinka ir nepatyrusiems, kadangi valdymas – paprastas ir nereikalauja didelių programavimo žinių.

· Kadangi kūrimo ir valdymo procesas gana paprastas – nereikia didelių investicijų tokio tipo parduotuvei sukurti. Kadangi verslo pradžioje taupomas kiekvienas centas – šis privalumas yra ypač svarbus.

· Papildoma nauda – nemokamas Paysera modulis, kuris padeda už prekes atsiskaityti paprasčiau ir patogiau. Ne tik lietuviams, tačiau ir perkantiems iš užsienio.

· Galiausiai, ši sistema yra prisitaikiusi prie Google SEO robotukų. Optimizuoti – galima. Juolab, pati internetinė svetainė jau bus Google friendly.

Dropshippingas su WooCommerce

Patogiausi WooCommerce įrankiai

Yra labai daug atskirų įrankių naudojamų padidinti svetainės funkcionalumą. Žinoma, ne visų, kuriuos galite rasti tikrai reikia. Pateiksime 9 WooCommerce įrankius kurie bus patogūs naudoti ir atneš didelę naudą jūsų svetainei.

1. „TrustPulse“

„TrustPulse“ įskiepis padeda Jūsų internetinės svetainės lankytojams kur kas greičiau apsipirkti, juolab, pasiūlyti tokias prekes, kurios jiems gali būti aktualios. Paprastai sukursite reklamos kampanija, sėkmingai padidinsite pardavimus.

2. „MonsterInsights“

Google Analytics yra svarbi kiekvienos elektroninės prekybos vietos dalis, kuri gali užtikrinti, kad sekdami savo lankytojus žinosite – ką jiems reikia pasiūlyti, kad jie vėl sugrįžtų. Kadangi daugeliui verslininkų pati pradžia su Google Analytics atrodo sudėtinga – „MonsterInsights“ supaprastins duomenų analizavimą.

3. „LiveChat“

„LiveChat“ padeda akimirksniu atsakyti į klientams kilusius klausimus ir tuo pačiu paskatinti juos pirkti. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų parduotuvės lankytojas praleidžia nemažai laiko, tačiau galiausiai nieko neperka, tikėtina, kad jis negavo atsakymų į jam rūpimus klausimus. „LiveChat“ padeda palaikyti bendravimą.

4. „WooCommerce“ daugiakalbė

Įskiepis, kuris suteikia galimybę Jūsų elektroninę parduotuvę versti į kelias kalbas. Tai puikus modulis tiems, kurie orientuojasi į kelių skirtingų tautų, kurios kalba skirtingomis kalbomis, rinką.

5. „RafflePress“

„RafflePress“ gali padėti padidinti pardavimus ir tuo praplėsti savo prekinio vardo žinomumą. Atlikdami tam tikrus veiksmus lankytojai gali laimėti prizus, tad suprantama, kad tai juos skatins ne tik daugiau domėtis Jūsų veikla, tačiau ir skleisti gerą žinią.

6.  „WooCommerce“ ES PVM atitiktis

„WooCommerce“ ES PVM atitiktis naudojama tokiu atveju, kai prekiaujate ne tik Lietuvoje. Įskiepis gana greitai ras naršytojo buvimo vietą ir tuo pačiu pagal lokaciją pritaikys reikalingo dydžio PVM.

7. „YITH WooCommerce“ greita peržiūra

Šis modulis suteikia galimybe naršytojams pamatyti svarbiausią info apie prekę vien tik užvedus pelę ant prekės. Nereikia nieko spausti, tad labai patogu ir greitai gaunama aktuali info.

8. „WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros

„WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros užtikrina legalų verslą. Išsiuntus prekes taip pat būtina pasirūpinti ir sąskaitomis, kurios privalo pasiekti gavėją. Su šiuo įskiepiu – viskas labai paprasta ir patogu, svarbiausia, taupo Jūsų buhalterės laiką.

9. „WooCommerce“ dovanų kortelės

Puikus įskiepis tiems, kurie prekiauja ir dovanų kuponais ir suteikia galimybę už tam tikrą sumą apsipirkti Jūsų parduotuvėje.

Kadangi WooCommerce gali pasiūlyti labai daug įrankių bei modulių – greitesniam reikalingų pasirinkimui visada naudinga pasitarti su profesionalais, kurie užsiima parduotuvių kūrimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *