Tinklaraštis

Dropshippingas: populiariausios verslo sritys, kurias vertėtų pasirinkti

Rugpjūčio 21

Populiarusis dropshippingas dideliais žingsniais atkeliauja į Lietuvą. Galima pasidžiaugti, kad vis daugiau žmonių pagaliau išdrįsta mesti pabodusius darbus ir pasinerti į internetinę prekybą, kuri gali padėti sėkmingai uždirbti daugiau nei vidutinę lietuvišką algą ir vadintis tikru verslininku.

Tiesa, dropshippingas ir yra ypatingas tuo, kad jo galimybės yra visiškai neribotos. Galite prekiauti kuo tik norite, tačiau ieškodami tinkamiausios produkcijos apgalvokite, kas būtų tikrai naudinga.

Suprantama, kad keičiasi žmonių poreikiai, galima net pastebėti sezoniškumą. Reikia perprasti žmones ir jiems pasiūlyti tai, ko reikia. Ir tuo pačiu mokėti taip pasiūlyti, kad jie įsigytų. Svarbiausia yra būti labai kruopščiam, kad įvertinus kuo daugiau smulkmenų galėtumėte vartotojams pasiūlyti tai, ko jiems reikia. Tuo pačiu susirasti gerus tiekėjus, kurie tikrai jūsų nenuvils ir pirkėjai gavę prekę paliks apie jus gerą atsiliepimą.

Geriausia pardavinėti yra šias prekes:

 1. Drabužiai (ypač moteriški)
 2. Patalynė
 3. Aksesuarai
 4. Žaislai
 5. Riedžiai, paspirtukai, riedlentės
 6. Kosmetika
 7. Automobilių dalys
 8. Maisto papildai
 9. Elektroninės cigaretės
 10. Telefonai ir kita technika
 11. Baldai

Pardavinėti galima praktiškai bet ką. Svarbiausia pasirinkti gerą tiekėją ir tuo pačiu apgalvoti tikslingą pardavimo strategiją, kuri paskatins pirkėją pirkti būtent pas jus, o ne pas konkurentus.

Patikimiausios reklamos galimybės ir idėjos plėtra

Priklausomai nuo to, kokioje platformoje prekiaujate, ir kokias reklamos alternatyvas naudojate, galima pasiekti ir skirtingą rezultatą. Žinoma, labai svarbu pasirinkti ir tinkamą tiekėją, kadangi būtent tai gali garantuoti ir sėkmingą dropshippingą.
Trumpai susisteminsime dažniausiai pasirenkamas ir pačias sėkmingiausias reklamos galimybes:

 • AliExpress produkto vertinimas (jeigu prekiaujate naudodamiesi šia platforma) *****
 • AliExpress prekės nišos populiarumo kriterijus *****
 • Tiekėjo patikimumas *****
 • Kainos nustatymo aspektai *****
 • Pirkimo tendencijos ****
 • Instragram reklama *****
 • Facebook reklama *****
 • Raktinių žodžių analizė **
 • Konkurencijos apžvalga, silpnųjų vietų suradimas **
 • Raktinių žodžių konkurencingumas ***

Suprantama, kad reklamuojant skirtingas prekes, prekiaujant skirtingais produktais reikalingos ir skirtingos reklamos galimybės bei skirtingi tikėjai. Tačiau galima vieningai pastebėti, kad reklama socialiniuose tinkluose yra labai reikalinga, kadangi ji gali padėti ne tik parduoti konkrečias prekes, tačiau tuo pačiu praplėsti ir jūsų veiklos vardo žinomumą.

Galiausiai, renkantis sritį reikia nepamiršti, kad jums ji turi būti artima, mėgstama. Juk klientai gali rašyti su pačiais įvairiausiais klausimais, tad geras ir kompetentingas pardavėjas privalo žinoti visus atsakymus, kurie konkrečiai susiję ne tik su preke, tačiau ir sfera, kuriai ji priklauso. Kuo daugiau žinosite – tuo geresnis pardavėjas būsite. O kuo geresnis pardavėjas būsite – tuo daugiau pavyks pasiekti.

Jei susidomėjote dropshippingu ir norėtumėte pradėti šią veiklą, kreipkitės į Kirotech komandą. Mūsų profesionalai atsakys į visus Jūsų klausimus, sukurs elektroninę parduotuvę Jūsų dropshippingo verslui ir padės užtikrinti sklandų darbą.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti