Tinklaraštis

Dropshippingas: kas tai ir nuo ko pradėti?

Liepos 26

Norite būti verslininkas, tačiau nenorite įdėti labai daug pastangų, juolab, nenorite skirti pirmos didelės investicijos? Tokiu atveju dropshippingas yra geriausias pasirinkimas, leisiantis Jums uždirbti nerizikuojant savo pajamomis. Sudominome? Tokiu atveju skaitykite toliau ir galbūt po šio straipsnio nuspręsite užsiimti dropshippingu.

Dropshippingo privalumai

 1. Bene pats didžiausias privalumas, kad pradedant veiklą Jums nereikia didelio pradinio kapitalo, kuris labai dažnai daugeliui žmonių ir užkerta galimybes pradėti savo veiklą. Visos investicijos susijusios su elektroninės platformos kūrimu bei sprendimu, kokia reklama yra geriausia.
 2. Pradėti savo verslą labai sunku. Tinkamai paruošti prekių aprašymus bei kitas smulkmenas užima daug laiko. Pasirinkę dropshippingą galite pamiršti visus šiuos rūpesčius, kadangi viskas bus padaryta už Jus. Patys pirmieji verslo žingsniai, kurie labai dažnai yra patys baisiausi – paprasčiausiai praleidžiami. Vos tik pradėję savo veiklą jau būsite žingsniu toliau nei visi kiti.
 3. Bene pats didžiausias tokio verslo privalumas yra mobilumas. Tai reiškia, kad galite sau sėkmingai keliauti po visą pasaulį, o verslas suksis pats. Juk tai – darbas internetu. Nuostabu, kaip šiais laikais uždirbti pinigus yra paprasta.
 4. Galite pasirinkti tinkamiausią tiekėją, kuris patenkina Jūsų lūkesčius. Nėra teisinių apribojimų. Viskas paprasta, legalu ir aišku.

Nuo ko pradėti dropshippingą?

 1. Nuo ko pradėti? Apsispręsti, kad šio pobūdžio veikla Jums yra tinkama ir tikrai norite ja užsiimti. Šiuo metu organizuojama nemažai kursų, kurių metu mokoma, kokie yra patys pirmi žingsniai ir kaip turi būti pradedamas dropshippingas, kad verslo pradžia būtų sėkminga.
 2. Antrojo žingsnio metu reikia pasirinkti platformą, kurioje galima prekiauti. Kita alternatyva, kiek brangesnė – puslapio sukūrimas. Visgi, daugelis žmonių mieliau perka iš tokių vietų, kadangi jos sukuria patikimesnį įvaizdį.
 3. Sekančio žingsnio metu reikia pasirinkti tiekėją, kurio prekėmis prekiausime. Taip jau įprasta, kad dažniausiai prekiaujama Kinijos didmenininkų prekėmis. Tai – lengviausias uždarbio būdas.
 4. Sekančio žingsnelio metu reikia pasirinkti prekę, kurią planuojate parduoti kitiems.
 5. Talpiname ją savo paskyroje arba savo puslapyje, kur prekė aprašoma. Paprasčiausias būdas – kopijuoti tekstą kaip ir didmenininko puslapyje.
 6. Keliame kitą, dar vieną ir taip kitas prekes, kol galiausiai pavyks papildyti savo katalogą.
 7. Klientas naršydamas pas mus įsigija parduodamą prekę. Mes gauname pinigus į savo sąskaitą.
 8. Užsakome prekę pas didmenininką, tačiau kaip gavėjas nurodome ne savo, tačiau kliento adresą.
 9. Laukiame pagyrų, kad gauta prekė labai patiko ir tiko.

Išties, žingsniai labai paprasti ir tikrai nereikia kažkokių ypatingų gebėjimų, kad pavyktų tinkamai prekiauti. Svarbiausia, suprasti ko nori klientas ir jam tai duoti.

Asmeninės savybės ir kitos detalės, kurios leis parduoti daugiau ir greičiau

Dropshippingas dažnai vadinamas naujokų verslo mokykla. Jeigu pavyko prekiauti čia – pavyks ir savarankiškai užsiimti verslu. Bet kuriuo atveju, svarbiausia pasirinkti patikimą didmenininką ir susikurti tinkamą reklamos strategiją, kad pavyktų tinkamai parduoti prekes.

Visiškai natūralu, kad šio tipo verslo pradžioje gali kilti ne tik labai daug klausimų, tačiau ir daug nesklandumų, kurie ilgainiui gali paskatini nuleisti rankas. Visgi, viskas yra išmokstama ir jau po kelių kartų pavyks sėkmingai susikurti efektyvią strategiją, kuri leis parduoti daugiau. Svarbiausia – kantrybė ir atsakingumas, kadangi patys pirmi bet kokio verslo žingsniai dažniausiai būna sudėtingi. Visgi, galiausiai viskas tikrai pradės sektis.

Jei susidomėjote dropshippingu ir norėtumėte pradėti šią veiklą, kreipkitės į Kirotech komandą. Mūsų profesionalai atsakys į visus Jūsų klausimus, sukurs elektroninę parduotuvę Jūsų dropshippingo verslui ir padės užtikrinti sklandų darbą.

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti