Tinklaraštis

Didžiausi dropshippingo mitai: 10 teiginių, kuriuos būtina paneigti

Birželio 19

Apie skirtingas verslo rūšis paprastai yra sukuriama daug mitų, vieni apie kuriuos turbūt didelė dalis yra girdėję –  dropshippingo mitai. Gausi šio verslo pasiūla iššaukia vis naujesnius mitus, kurie galbūt turėtų išgąsdinti verslininkus, kurie taip pat renkasi šį uždarbio būdą. Juk kuo daugiau dropshipperių – tuo didesnė konkurencija. Žmonės tikrai džiaugiasi šia uždarbio galimybe, kadangi ji suteikia galimybę dirbti bet kur, bet kada ir su minimaliomis laiko sąnaudomis, beveik be jokių finansinių išlaidų.

Jeigu jau kurį laiką domitės dropshippingu, tačiau nesate tikras, ar ši veikla Jums, kadangi mitai kartais gąsdina – šis straipsnis padės Jums geriau suprasti šio tipo prekybos subtilybes bei apsispręsti dėl internetinės parduotuvės kūrimo.

#1. Mitas – greiti pinigai

Įvairūs dropshippingo mitai yra skirtingo dydžio ir reikšmės. Vienas didžiausių ir grėsmingiausių yra tai, kad šis verslo tipas padės jums labai greitai ir be jokio vargo tapti labai turtingu. Nei vienas geras verslininkas tokiu netapo neįdėdamas pastangų. Taigi, uždirbti iš šio tipo veiklos pavyks tik tokiu atveju, jeigu dėsite pastangas, jeigu nuolatos mokysitės ir jeigu kiekvieną kartą po nelaimingo sandėrio toliau bandysite, nepasiduosite. Šio tipo prekyba tikrai suteikia galimybę gyventi labai patogiai, tačiau gyventi tik iš šios veiklos gali tik tie, kurie turi tvirtus prekybos pamatus. Taigi, kaip ir kituose versluose – pinigai nebus labai greiti.

#2. Mitas – kiekvienas gali užsiimti dropshippingu

Klausimas – ar kiekvienas gali būti verslininku? Įvairūs blogeriai dažnai akcentuoja sėkmės istorijas, kuriose pasakojama, kaip žmogus iš Havajų salų sėkmingai užsiima šio tipo verslu, generuoja nemažas sumas ir kiekvieną dieną dirba vos po vieną valandą prie kompiuterio. Tokių istorijų yra ir jos realios, tačiau vienai sėkmingai istorijai atsverti dažniausiai egzistuoja tūkstančiai nesėkmingų atvejų. Deja, tikrai ne kiekvienas esame   verslus žmogus ir ne kiekvienas gali prekiauti ir žinoti – kaip prekiauti. Bandyti galima, kadangi dropshippingas nereikalauja didelių pradinių investicijų, tačiau pagalvokite – kiek esate tam pasiryžęs skirti laiko?

#3. Mitas – niekas iš manęs nepirks, kadangi aš būsiu „nežinomas“

Verslo pradžioje visi būna nežinomi ir naudoja įvairias renkamos strategija bei būdus, kurie padės pagaliau nusimesti nematomumo apsiaustą ir tapti žinomu prekiniu veidu. Svarbiausia, kad Jūsų esmė užsitarnauti savo prekybos vietos vardo žinomumą, o ne akcentuoti tuos, kurie gamina prekes ir kurie jas išsiųs. Jūsų tikslas kalbėti tik apie save, kadangi klientams – jokio skirtumo per kiek rankų pereis prekė, kol ji pasieks gavėją. Jiems svarbiausia, kad ta prekė būtų kokybiška, tarnautų ilgai. Ir jeigu galvojate, kad sunku rasti nišą, kurioje dar trūktų prekių – siūlome daugiau pasukti galvą, pasikalbėti su artimaisiais. Nors atrodo, kad internete jau visko apstu, tačiau juk tuo pačiu ir visada kažko trūksta. Svarbiausia, kad prekiautumėte tuo, kas Jums yra artima.

#4. Mitas – norint būti dropshipperiu reikia daug marketingo žinių

Tikrai nereikia baigti studijų, kad galėtumėte valdyti reklamos galimybes. Nepamirškite, kad šiuo metu internete yra labai daug įvairiausių online kursų, kurie suteikia galimybę mokytis, tobulėti ir sužinoti kas ir kaip. Juolab, reklamai tikrai nereikia skirti daug pinigų, kadangi egzistuoja ne viena internetinės reklamoms galimybė, tad raskite Jums labiausiai tinka. Puikiai pasitarnauja Facebook, puikus pasirinkimas ir Instagram, žinoma, SEO optimizacija bei Pinterest, kur reklamuoti savo prekes galima visiškai nemokamai. Geriausia pasitelkti kelis skirtingus kanalus, kurie leis džiaugtis pasiektais rezultatais.

#5. Mitas – dropshippingas į JAV ir iš JAV verslas

Gajus mitas, kad ši verslo galimybė aktuali tik gyvenantiems JAV. Tikrai ne. Būtent tai, kad dropshippingas gali būti vykdomas visame pasaulyje – ir yra vienas pagrindinių jo privalumų. Prekės sėkmingai keliauja iš Australijos į Kanadą ir iš Rusijos į Latviją. Žinoma, egzistuoja tam tikros tendencijos kur labiausiai verta pirkti, tačiau apskritai dropshippingo galimybės yra neribotos ir kiekvienas turintis noro – gali jas plėsti dar labiau.

#6. Mitas – dropshippingo prekės iki tikslo keliauja mėnesiais

Kai kurie pergyvena, kad klientai nebus tokie kantrūs ir nelauks mėnesiais, kol prekės juos pasieks. Tačiau ar tikrai prekės keliauja tiek laiko? Galbūt prieš kelerius metus viskas vyko kiek lėčiau, tačiau šiuo metu net ir pats didžiausias ir nuošaliausias atstumas pasiekiamas greitai ir įveikiamas be problemų. Dažniausiai prekės keliavimo laiko tarpas siekia apie 10 dienų. Žinoma, priklauso atstumas ir kiti niuansai, tačiau mėnesiais laukti klientams tikai neteks.

#7. Mitas – dropshippingas yra mirusi verslo rūšis

Jeigu skaitote šį straipsnį, turbūt tikrai taip negalvojate. Ši verslo platforma, modelis – tikrai nemiršta, tik galbūt keičiasi požiūris ir tuo pačiu žmonės iš paprasčiausių tarpininkų virsta labai rimtais verslininkais, kurie kuria savo prekinį vardą ir tuo pačiu solidžią reputaciją. Kadangi ši verslo rūšis suteikia galimybę prekiauti patogiai, greitai ir pigiai, o žmonės gali užsisakyti tokias prekes, kurių neranda niekur kitur – šis verslo modelis ne tik kad nemiršta, tačiau dar ir populiarėja.

#8. Mitas – šis verslas nereikalauja strategijos kūrimo

Kiekvienas verslas reikalauja strategijos, kadangi tik tokiu atveju pavyks sukurti savo klientų ratą ir tuo pačiu džiaugtis pastoviomis pajamomis. O kaip pritrauksite klientus pirkti pas jus, galiausiai, kaip juos pritrauksite, kad jie būtent užsuktų pas jus? Kai kurie rašo tinklaraštį ir vilioja žmones per naudingą informaciją. Kai kurie į pagalbą pasitelkia socialinius tinklus, kadangi jais naudojantis galima pasiekti nemažą dalį žmonių. Svarbiausia įvertinti savo potencialius klientus ir tuo pačiu būdus, kuriais galite tuos klientus pasiekti.

#9. Mitas – dropshippingo sėkmės istorijos yra klastotės

Dropshippingo mitai labai paplitę kalbant apie tam tikras sėkmės istorijas ir apie jų netikrumą. Taip, turbūt tos visos istorijos nėra visiškai tikros, tačiau tikrai nėra taip, kad šis verslo modelis nesuteikia galimybės užsidirbti. Suteikia ir net labai didelius pinigus, pastovias pajamas, kurios generuojamos beveik nieko nedarant. Taigi, negalime atsakyti, kurios internete sklandančios sėkmės istorijos yra tikros, o kurios ne, tačiau tiesa tokia, kad tų istorijų yra daug, visos jos skirtingos ir  visos jos buvo pasiektos naudojant skirtingas priemones.

#10. Mitas – dropshippingas yra labai lengvai valdomas

Visi aptarti dropshippingo mitai galiausiai veda prie paskutinio iš mito, kad šio tipo verslo modelis suteikia galimybę uždirbti paprastai ir nereikia įdėti jokių pastangų, kad prekyba “eitųsi”. Deja – reikia. Kaip ir kiekvienam kitam verslui. Reikia gražaus prekybos puslapio dizaino, informatyvių tekstų, suderinti SEO, reikia palaikyti žinią apie save socialiuose tinkluose ir panašiai.

Dropshippingo mitai parodo, kad vystant tokio tipo verslą reikia laiko ir pastangų, tuomet viskas tampa įmanoma!

Susisiekite

Aptarsime kaip mūsų komanda gali jums padėti

Susisiekti