Padėsime Jums įsidiegti CRM programą ir užtikrinti stabilų bei kokybišką jos veikimą

Sėkmingas verslas neatsiejamas nuo visapusiško ir sėkmingo klientų aptarnavimo. CRM programa – tai ilgalaikė verslo plėtra ir strategija puikiai tinkanti tiek jaunam, tiek brandžiam verslui.
CRM programa (en. Customer Relationships Management) – ryšių su klientais valdymo sistema, orientuota į santykį su esamais klientais bei naujų potencialių klientų pritraukimą. Sėkmingas verslas neatsiejamas nuo visapusiško ir sėkmingo klientų aptarnavimo. CRM programa – tai ilgalaikė verslo plėtra ir strategija, puikiai tinkanti tiek jaunam, tiek brandžiam verslui. Programa susideda iš kelių modulių: kalendoriaus, kontaktų, dokumentų, statistikos, pardavimų, informacijos srauto. CRM programa yra labai patogi ir nemaža dalis darbų atliekami pačios sistemos. Ji įgalina ataskaitų ruošimą, rekvizitų pildymą, sąskaitų informacijos užpildymą ir padeda sutaupyti nemažai laiko.

Jūs esate gerose rankose

Efektyvus verslas

CRM yra lanksti informacijos pildymo bei pasiekiamumo programa, kuri padeda padidinti savo veiklos našumą bei perkelti verslą į kitą lygį.

Integralūs produktai

Sukūrėme lengvai integruojamus produktus, kurie sprendžia kasdienes Jūsų verslo problemas, optimizuoja ir skaitmenina veiklos procesus.

Lankstumas

CRM programa veikia „debesyje“, taip suteikdama galimybę koreguoti duomenis iš bet kurios pasaulio vietos bet kokiu laiku.

Kompleksiniai sprendimai

Turime kompetentingą ir įvairiakryptę komandą, kuri padės pasiekti Jūsų specifinius verslo tikslus, sukurdama dedikuotas sistemas.

Strategija ir detalus planas

CRM programa skirta susiplanuoti mėnesio darbus, sekti jais, o paskutinėmis mėnesio dienomis vertinti darbuotojų pastangas bei indėlį į verslo plėtrą.

Įdarbintos technologijos

Visi mūsų komandos sukurti ir kuriami produktai yra orientuoti į Jūsų įmonės plėtrą, pajamų ir pardavimų augimą, rodiklių gerinimą.

Realizuojame Jūsų elektroninio verslo idėjas

kiro.tech komanda yra visuomet pasiruošusi išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų specialistai ras geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Susidomėjote? Susisiekime!

Realizuokite savo viziją su mūsų kvalifikuota ir profesionalia komanda jau šiandien!